Sevgilimi çok seviyorum ama askere gitti ve beni hiç arayamıyor. Ne yapacağım ben kendimi çok kötü hissediyorum

sevgilimi çok seviyorum ama askere gitti ve beni hiç arayamıyor iki haftadır bir kez aradı çok zor başka erkeklerde seni bırakır çarşıda başkalaryla aldatır diyip kafamı karıştıyorlar yani onu bırak benle çık dercesine napıcam ben gerçekten 15 ay beklemeye dayanabilir miyim?

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• bence ayrılma ya sonuçta dayanabileceğin bir durum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ilk başta arayamayabilir..yoğun olur..telefon sırası olur..sen diğer erkeklerin lafına bakma..onlar baskalaırnın mutluluğunu istemeyen akbabalar...

ama sende pek sağlam,akıllı ayakları yere basan bi kıza benzemiyorsun.

allah senin gibi kızlardn korusun düzgün erkekleri.

2 dakikada kandırır bi erkek seni...ayrılırsın çocuktan..

15 ay bekleyecek kalitede de durmuyorsun...

0|0
    1|0
  • aramak için kartın olmaz, kartın olsa sıra gelmez, sıra gelse telefon çalışmaz, telefon çalışsa hat düşmez vs. vs. biz de yaşadık bunları... eğer yeni gittiyse bu tip şeyler normal... acemi birliğinde kendine ayıracak zaman bile bırakmazlar... kaldı ki telefon açmak imkansız gibi bir şey...

sen hiç dert etme... yemin töreninden önce zaten dışarı çıkamaz... çıksa bile hiç bir halt edemez kolay kolay... hele ki küçük bir yerdeyse neredeyse mümkün değil...

böyle kuruntular yapmana gerek yok... ben gittiğimde bir sevgilim yoktu ama, sevgilisi olanın da askerlik psikolojisinden dolayı düşünecek başka bir şeyi olmuyor... varsa yoksa sevdiği... sen onu ihmal etmezsen, o da seni ihmal etmez, en azından etmemeye çalışır... hele bir usta birliğine gitsin, sonrasında daha kolay görüşürsünüz... sıkıntı etme... düzelir... o etrafındaki leş kargalarından da uzak dur...

1|0
    0|0
  • adam gezmeye gitmedi askerde arayamaması doğal o arkadaşlarına söyle kendilerine başka oyuncak bulsunlar askerdeki adama yapılırmı bu hele böyle bi zamanda

1|0
    0|0
  • E Pes vala..nesine dayanamıyacaksın ki..Aldatmaz seni meraklanma..o senin etrafındakiler şerefsizliğinden öyle diyorlar...Acemi olduğundan ilk 3-4 hafta zaten çıkamaz..rahat ol sen..

1|0
    0|0
  • şimdi yazacak çok sey varda ben sadece "askere gitmiş birinin sevdiğine sulanan gavatlar" la ilgili birkaç bişi söylemek istiyorum.. ulan adam askerde onlara ne kimin kimle ne yaşadığından bu bir. ikincisi senin ağzın yok mu sanane benim sevgilim seni gelip s.kyoda kimle aldattığına takıyosun diyemiyomusun..?

0|0
    0|0
  • seviyorsan dayanırsın.

0|0
    0|0
  • sayılı gün çabuk geçer ayrılma

1|0
    0|0
  • 15 ay beklemeye dayanabilir miyim diye gerçekten sormuş olamazsın dimi? seviyorsan eğer gerçekten 1 gün de beklersin bir ömür de... 15 ay neymiş ki... ayrıca çarşıdaki kızlar da zaten senin sevgilini bekliyordu , bi gelse de kafası 3 numaraya vurulmuş , kuşa dönmüş birinin üstüne atlasak diye... hem başkaları benle çık falan deyince aklın karışıyorsa , bunu cidden soruyorum... Sen sevgilini gerçekten sevdiğine emin misin? bunun cevabını kendine ver , bana bişey demene gerek yok...

0|0
    0|0
  • biri sana gelipte onu bırak benımle ol dıyebılıyosa sen zaten onu aldatma derecesındesın.ne diye başka erkeklerle konuşursun ki.hem orası asker ocagı.arayamıyordur her dakika.sen nasıl bi telefon kuyrugu oluyor hıc bılırmısın ?

0|0
    0|0
  • Vay be zamane kızlarımıza bak. Eskiden 4 seneymiş de bekliyorlarmış da sen 15 ay mı bekleyemiyorsun? Yazık sana... Onu bırak benle çık dercesine konuşan kişilerin amacı belli yoksa sevgilisi olan birine kim böyle konuşabilir?

0|0
    0|0
  • ilk 1 ay rahat birak cunku egitimler cok yogun. biraz askerlik psikolojisine alissin ondan sonra konusursun!

0|0
    0|0
  • sen bekleyemezsin gibi bu gidişle.. alt yapı pek saglam diil galiba

1|0
    0|0
  • dayanamazsın şekerim. bunu sorgulayacak kadar azmış sevdan. sal gitsin.

0|0
    0|0
  • Asker seni nasil aldatsin yaaa, en fazla hayat kadinina gider, onda gormemezlikten gel artik

0|0
    0|0
    • yuhhh daha neler

• daha ne olsun çok iğrenc bi durum

• Sen orada anlatılan konu ile anladığın tamamen farklı bir durum,

o yazıda anlatılmak istenen en fazla tanıyabileceği kadın onlardır rahat ol anlamında, senin ise algıladığın beni hayat kadınları ile aldatacak çok saçma :S

çünkü bu tür kadınlar genelde askerlerin izin günü sabahtan itibaren askeriyenin önünde dikilmeye başlar :)

• arayamama durumu olabilir malum askerlikten dolayı telefon kullanamıyor olabilir.boşuna kuruntu yapıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Görüşememeniz çok normal asker ocağında sonuçta kafasına göre takılamaz...sen gelme bu dolduruşlara, insanlar böyle durumlarda genelde kafa bulurlar ama karşı tarafı üzdüklerini bilmezler... adam hangi ara çarşıda kendine sevgili bulacak Allah aşkına, sevgiline güven...

0|0
    0|0
  • seviyorsan tbi gerçktn ,değil 15 ay senelerce bile görmeden beklersn dayanırsın ..

0|0
    0|0
  • bence cevrendekiler biraz abartmıslar.benim erkek arkadasımda askerde bizim kısa dönem ama bu hafta sonu izinleri vardı ben de gittim ve gordugum kadarıyla zaten hepsi dısarı hayatında vakit gecirmeye calısıyor yani oyle kız pesinde kosan yok.beklemeyede dayanabilrsin cok zor bi durum biliyorum arayamamak konusamamak ama su anda onun oldugu durum senden daha kotu bi de boyle dusun ayrılırsanız daha kotu olur onun için.nerde yapıyor askerligini bu arada merak ettim

1|0
    0|0
  • sende askerde olan sevgilini bırakıp başkasıyla çıkmayı düşünmüyosun herhalde basitleştirme kendini ! Seven insan bekler, sevgilinin askerde 15 ay eğitimlerde, nöbetlerde canı çıkacak onu düşünmüyosun da kalkmış ''orada acaba sevgili bulur mu?'' diye onu düşünüyosun.

0|1
    0|0
    • ben onu bırakmamda ya dayanamazsa beni böyle hiç aramazsa diye korkuyorum yani beni bırakmasından korkuyorm

• seni aradığında ona sitemkar konuşma ''niye beni aramıyorsun'' diye sık boğaz etme, çünkü bu hareketlerin onu zamanla senden soğurmaya başlar... sen ona her zaman onun yanında olduğunu hissettir yeter.. ;))) Arada bir eskiden yapıldığı gibi ona mektup gönderebilirsin bu ona kendini iyi hissettirecektir..

• tama teşekkürler

• birbirinizi seviyorsanız sakın onu orda o halde bırakama kendini onun yerine koymalısın sen askerdesin ve sewglin sana ayrılalım dio onunde uzun bi askerlik var ve caresizsin arayamıyorsun ve onu hala seviyorsun kafayı yer bence insan eger onunda seni sevdiğine inanıyorsan oyle bişey yapmaz carsıya cıktıgında sen gelirsin heryerde gözünün önüne ;)

1|0
    0|0
    • teşekkürler çok yardımcı oldun:)

• rica ederim ;)

Yükleniyor...