Boks veya Kıckbox dalında ortalama ne kadar süre sonra profesyonel maça çıkabilirim?

Boks veya Kıckbox dalında ortalama ne kadar süre sonra profesyonel maça çıkabilirim?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşim 7 yıldır yapıyor ama ne kadar sürede çıktığını bilmiyorum maçlara katılıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yetenegıne baglı ama sıkı çalısırsan 6 ay sonra çıkabılırsın, çıkanları gordum.

0|0
    0|0
  • o sana bağlı

0|0
    0|0
  • 5 6 aydı kanımca.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Profesyonel demek hani şu televizyonlara çıkan babayiğitler var ya onlar gibi olabilmen demek o adamın atacağı tek yumrukla yerden kalkamazsın ki sadece o kondisyona ulaşabilmek bile nereden baksan en az 3-4 sene vakit alır yani kolay değil bu işler. Amatör olarak epey bir adamla dövüşmen lazım kickbox yine iyi de boksta hiç şansın yok en ölümcül en zor sporların başında geliyor bu sporlar anlayacağın öyle kolay değil. Kolay olsaydı herkes olurdu. Hem işin ucunda mezar ya da kalıcı sakatlık ta var bunu da göze alman lazım.

0|0
    0|0
  • Bu sorunun cevabi orda burada surda kizlar soruyorda muhammed alide mike tysonda falan degil, sizde.

0|0
    0|0
  • 5-6 aya çıkabilirsin, kendine güveniyorsan ve hocan o seviyeyi sende görüyorsa.

0|0
    0|0
  • Çalışmaya bağlı benim bir arkadaş var 5 yılda dünya şampiyonluğunda 2. Oldu

0|0
    0|0
  • 3 ayda da çıkarsın maçlara ama karşına saglam biri çıkarsa 30 sn de yatırır seni bence öyle kısa sürede maçlara çıkma en az 1- 1.5 sene antrenman yapman lazım en az ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...