Galatasarayın yeni transferi Cris nasıl?

lyondan gelen stoper 35 yaşındaymış. nasıl bir oyuncu bilen var mı? takıma katkı sağlar mı sizce?

0|0
8|38

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Video = link

2. Video = link

Cris kimdir? Kariyeri istatistik

3 sezon Corinthians forması giyen 35 yaşındaki oyuncu, 1999-2004 yılları arasında 5 yıl Cruziero’da görev aldı. Bir yıllık Bayer Leverkusen kiralık olarak forma giyen Cris, 2004’ten bu yana son 8 sezondur Lyon forması giyiyordu. Tecrübeli oyuncu 2001-2009 yılları arasında Brezilya Milli Takım formasını da 16 kez giydi.

2011-2012 Lyon - 28 maç (20 lig) / 2 gol 1 asist

2010-2011 Lyon - 27 maç (21 lig) / 1 gol 1 asist

2009-2010 Lyon - 50 maç (34 lig) / 4 gol 2 asist

2008-2009 Lyon - 44 maç (34 lig) / 3 gol 1 asist

2007-2008 Lyon - 14 maç (13 lig) / 1 gol

2006-2007 Lyon - 39 maç (32 lig) / 4 gol

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Aysal'ın cileği cürük cıktı.

1|2
    0|3
    • Güzel espiri.

• birsey olmaz okadar iyi cilegin arasinda birtane cürük ciksa birsey olmaz :-)

ama okadar cilegin icinde birtane iyi gerisi cürükse ozaman sorun olur iste buda bazi külüplerde olan sey :-) sen cilegi bos ver bazi külüplerin tarlasi komple cürük :-))))

• Alex'te 35 yaşında, siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? Keriz parasıyla aldık adamı ^.^

0|1
    0|1
  • Ververy bad bad boys

0|1
    0|2
  • Takıma katkı sağlar mı da ne demek :D adam fenerbahçe' nin yaptığı bütün şampiyonlar ligi maçlarından daha fazla şampiyon ligi maçına çıkmıştır. Hem fenerbahçenin yeni kadroya aldığı oyuncu Kuyt çok da genç değil o da 32 yaşında.. Tecrübesi olduğu için Galatsarayıma katkı sağlıyacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ujfalusi'ye de ilk geldiğinde yaşlı diyorlardık . Zaten 1 yıllık anlaşma geçici olarak bize fayda sağlar bide Fatih hoca istediyse ohh .. Fenerlilerin yaşının büyük olmasının takmasına anlam veremiyorum alex 1977 doğumlu 35 yaşında..

0|0
    0|0
  • inşallah sağlar...

0|0
    0|0
  • yaslı ama çok formda bırı oldugunu soyluyorlarr

0|0
    0|0
  • adamlarda para var önüne gelene basıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• lyonda başarlıydı fakat yaşı itibariyle çok ağır bir oyuncu hava toplarında etkili

0|0
    0|0
  • Katkı sağlar.Şampiyonlar ligi tecrübesi 8 senedir var.

0|0
    0|0
  • ligde sağlar da şampiyonlar ligini bilemem. çünkü ligde galatasaray baskın futbol oynuyor yani defansta büyük takımlar haricinde zorlayacak bir takım yok daha çok savunmaya çekilirler. ama ujfalusi varken de beşiktaştan 3 yedi yani ligde kötü olmaz ama şampiyonlar ligibde manchester united falan dağıtır gibi geliyor

0|0
    0|0
  • 35 yaşında adam ne yapar yahu. Porto'ya bakında örnek alın Japon 2. liginden 500 bine aldıkları Hulk'u 50 milyon euroya satıyorlar. Bizim ülke ise işi bitmiş 30 yaş üstü adam var hepsini topluyor.

0|0
    0|0
  • link

Cris videoya bakabilirsiniz kimmiş Yaşı büyük mecburi son gün yapılmış bir transfer fakat galatasaraya bu sene faydası dokunacaktır.

0|1
    0|0
  • ilk 11'e aldıklarını sanmıyorum..yedekte oturacak işte..lazım olursa girecek gökhan zandan iyidir.

0|0
    0|1
    • iyi de bizde yedek zaten var banko adam lazımdı şampiyonlar liginde sırıtmasında rezil oluruz bu defansla.

• eğer urfaluji sakatlanmasaydı zaten hiç kimseyi almayacaklardı..öyle düşün urfa nın yerine geldi.

• pepenin yeteneksiz hali.

0|1
    0|2
  • adama yaşlı diyenler siz meloya da takima katki yapamaz demistiniz dimi ? umuta da bos kaleye cok kaciriyor demistiniz dimi ? abi siz cok biliyosaniz gidin siz transfer yapin ozaman . transfer sezonunun kapanmasina 1 gun kala alindi adam . siz kimi istiyordunuz puyolumu ? maiconumu ? baleyimi ? bi susun Allah askina ya ..

0|0
    0|0
  • bundan 3-5 yıl önce avrupanın en iyi 4 stoperinden biriydi diyebilirim.. lyonun o en şaşalı dönemini izleyenler varsa bilirler zaten..

0|0
    0|0
  • Galatasarayımıza katkı sağlayacağı konusunda şüphem var ama,enayi parası ile alınmış deneyimli bir futbolcu erken adape olursa bu sezon iyi işlerde yapabilir.

not: enayi parası fenerin şampiyonlar ligine katılamayıp bizim kasamıza doğrudan gelen paradan bahsediyorum :DDDDD

0|0
    0|0
  • Yaşı biraz fazla ama yapacak birşey yok avrupada türkiye ligine ön yargı var heralde. cris iyidir katkı sağlar eğer bi olumsuzluk olmazsa

0|0
    0|1
  • uzun boylu fizikli dirençli kuvvetli.tek handikapı yaşı ama defans ztn genç olmamalı kanaatindeyim.bir stopere göre ayakları cok iyi geriden oyun kurma yeteneği oldukca var .ben 1 sene de olsa cok yararlı olacağını düşünüyorum.Ama maximum 2 sene ömrü kaldır Cris'in.Yaşı kaldırmaz artık cünkü

0|0
    0|1
  • ujfalusi sakatlandı yerine 1 yaş büyük ujfalusi geldi. Galatasaraya gelen yaşlıular iyi çıkıyo İMPARATOR işini bilir.

0|1
    0|1
  • ben kötü olmadığını düşünüyorum sonuçta sadece 1 senelik alındı. oynar iyi de olur. yeterli.

0|0
    0|0
  • gs sonunda tipsiz bı adam aldı, ama PSG macında cok iyiydi eleman

0|0
    0|0
  • Bu sezonu kurtarmak için son dakikada yapılmış bir transfer bekleyip göreceğiz. Yalnız adamın şampiyonlar liginde oynadığı maç Türk takımlarının şampiyonlar liginde oynadığı maçlardan daha fazlaymış:)

0|1
    0|1
    • hehehe 2004 yılından itibaren tüm Türk klüpleri şampiyonlar liginde 58 maç yapmış.Cris ise 57..

• Ee yani buradan nasıl bir topçu olduğu nasıl bir yapıda olduğu zaten belli olur. Ama dediğim gibi anı ve günü kurtarmak için yapılmış bir transferdir. İnşallah bu sezon gereken verimi sonuna kadar alırız. Benim tek çekindiğim nokta ağır bir adam, ama bire bir markajlar da top geçer adam geçmez mantığı var adamda ve bunu da oyuna yansıtıyor;)

• Hasan şaş oynasın. oda 36 yaşında hasanın suçu ne :D

0|0
    0|0
  • Son anda yapılan transfer ne kadar iyi oluyorsa bu da okadar iyi işte. Transfer yapmak değil oyuncu yetiştirmek önemli olan bkz. SEMİH

0|0
    0|0
  • Fena değil aslında defans oyuncusu için yaşıda cok ileri sayılmaz ancak sizin başkan çilek derken kabak aldı sadece büyük hayal kırıklığı beklentiler farklıydı yoksa kötü topçu değil

0|0
    0|0
  • Toure filan diyorlardı bu cıktı ben anlamadım Aysal sakata getirdi bizi:D Valla 35 Yaşında adam jübile yapıp emekli olmaya gelmiş herhalde

0|0
    0|0
  • Son saatlerde buna da şükür. 1 sene bizi idare eder. Pro futbolcu

0|0
    0|1
  • babam yaşında

0|0
    0|0
  • fiyat kalite paritesine bakarsan mantıklı bir transfer olduğu kesin. galatasaraya da çok faydası olacaktır en az 2 sene...

0|0
    0|2
  • Sağlar herhalde. Yaşından dolayı biraz ağır kalacağı düşüncesindeyim. İnşallah hayırlı olur.

0|1
    0|0
  • haldun üstünel olsa çilek değil meyve tabağını getirirdi

0|0
    0|0
  • ihtiyaçtan alınan zorunlu bir transfer ama defansta yaştan ziyade tecrübe daha önemli..

0|1
    0|1
  • yaslı kardes yaslı alınmasaydı keske

0|1
    0|1
  • 1 sene 25 30 maç oynama garantisiyle idare eder.

0|1
    0|1
  • sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • değil bnce

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7
Yükleniyor...