Sizce hala aşık mıyım? Siz de aşıksanız benim gibi misiniz?

2 yıllık bi ilişkim var. Fakat gün geçtikçe sevgimin azaldığını ve aşık mıyım değil miyim diye düşünüyorum nedense. Hala Onun sesini duyunca çok seviyorum. Onsuz bi hayatı düşünemiyorum. Hep onu düşünüyorum. Bunları hissediyorum. Sizce eskisi gibi bi heycan olmadığı için mi böyle düşünüyorum.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz aksiyon katın ilişkinize. Farklı süprizler yapın. Aşk zaten ilk günkü gibi kalmaz. Aşk gider ama sevgin çoğalır. Ama şunu bilir şunu söylerim ; ilişkinin her evresinde muhakkak heyecan gerekiyor. Bu da size kalmış

0|0
    0|0
    • Ben nasıl sürpriz yapabilirim ki ? O bana nerdeyse her gün kendisi şiir yazıyo. Romantik değilsin dediğim de şiir yazıyorum ya diyo. Onun süpriz yapması gerek ben ne yapabilirim ?

• Süpriz olarak mesela ? Ailem bilmiyo ilişkimizi o yüzden zor olabilir.

• Yani ilişki durumunuzu, nekadar yakın olduğunuzu bilemiyorum. Romantik süprizler veya gezi eğlence gibi birşeyler olabilir.

Erkekler Ne Diyor 2

• bunun adı aşk değilde;

alışkanlık olmasın...

0|0
    0|0
  • ilk heyecan azalır tabi ama aşıksın hala bellii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bızımde 2 yıl oldu ve aynı seylerı bende hıssedıyorum ama sevgılım hıc benm gıbı dusunmuyor gayet normal o ama ben heyecan olmamasından sıkayetcıyım olmasını saglayacak bırseyler yapıyorum ama yok...

0|0
    0|0
    • Mesela nasıl bi heyecan

• ne bıleyım konusmasında yada dısarıda bulusmalarımızda boyle ne bıleyım uzulcem dıye korkmasında heyecan arıyorum nasıl bır heyecan dıyeceksın gene hanı bırsey yapar boyle ıcınde kelebekler ucusur onun gıbı acıklayamıyorum

• ondan beklemediğin hareketler gördüysen heyecanın kırılmış olabilir ama hala seviyorsun belli

0|0
    0|0
Yükleniyor...