Aşk, para, görsellik, uyum, cinsellik, anlaşılmak, anlamak...

günümüzdeki aşklar para görsellik üzerine kurulu bu kadar boşanmanın artığı bir toplum yarattık nerde hata yapıyoruz nerde yanlış yapıyoruz ben bunun cevabını aradım ve erken yaşta cinsellik özenti görsellik para rahatlık gibi detayların doğru bir evlilik yapmaza engel oldunu anladım

yaş farkı kaç olmalı

maddi konumu nerde ne kadar önemli

görsellik ne kadar önemli olmalı

cinselik evlilikte ne kadar önemli

anlaşılmak anlamak ne kadar ömenli

gibi soruların cevabını verin tartışın bakalım

bu saydıklarım bence nasıl bir evlilik yapıcamıza yön verecektir..

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaş farkı arada uçurum olmadığı sürece bence sorun değildir. Maddi konumu kötü orta iyi çok iyi diye düşünürsek iki kişinin geliriyle iyi olabilir. Görsellik tabi kide önemlidir ruhlar aleminde yaşamıyoruz. Fakat çok güzel çok yakışıklı aranmamalı sempatiklik yeterlidir. Görünüşe aldanıp evlenmenin sonu iyi değil diye düşünüyorum. Cinsellik için yorum yapmıcam. Anlaşılmak en önemlisi de bu sanırım. Karşında ki insan seni anlamalı sende onu. Anlaşamadığımız bir insanla bir ömür boyu yaşayamayız. Kimse 4-4 lük değildir tabi kide. Önemli olan birbirini sevmek birbirine güvenmek . En önemlisi de çiftlerin birbirlerine olan saygısı diye düşünüyorum...

Soruyu çok beğendim. Böyle bir soru yönelttiğin için teşekkürler.

0|0
    0|0
    • senin sorduğum bu soruya yaklaşımın bana ve düşünceme göre mantıklı doğru bir evlilik yapıcağına eminim söylediğimiz sözler gerçektekendimizi yansıtıyosa tabiki bana göre doğru bir mantıkdasın..cinsellik konusuna cevap vermemişssin bu konudada benim bir duşuncem olucak çiftler kesinlikle yatak odasını sorunların çözümü haline getirirse.. yatak odasını sorunlar çıktığı yer haline getirmezlerse sonu mutlu bir evlilik kaçınılmaz olacaktır..

• Çok doğru tespit .

Erkekler Ne Diyor 1

• Cinsellikle başlıyorum çünkü cinselliğin olmadığı bir evlilik akrabanla aynı yatakta sarılıp uyumana benzer hiçbir farkı yoktur.Karı-koca denen birlikteliğin kusursuzluğu için sağlıklı bir cinsel hayat olmazsa olmazdır.

Yaş farkı önemli tabi ki.Sırf güzel diye benimle sohbet edemeyecek veya bulunduğumuz ortamlarda benim fikirlerime ayak uyduramayacak genç ama toy bir kızla evlenmem.Olgunlaşmış olması ve yaş farkımızın uygun aralıkta olması gerekiyor.

Maddiyata gelince.Evliliğimizde sorun yaşamayacağımız kadar toplam gelirimizin olması yeterli.Çalışmayıp eşinin maaşıyla geçinen kadınları hiç tasvip etmem.Kendi ayakları üzerinde de durabilmelidir bence.

Görsellik de izafi bir terim.İki kişi birbirini birbirlerine yakıştırıyorsa sorun yoktur bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...