Çocukluğunuzda unutamadığınız Bir anınız var mı? İyi veya kötü.

Ben bırkeresınde az daha mahalleyı havaya ucuracaktım tüpçü vardı bızım orda ates yakmıstım hemn yakınında .

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Kardesim bisikletteen düsmüstüü heryerii mafolmustuu ölüyoduu az dahaa .Söyle anlatayımm:Bu salak kardesim bi tane sisman arkadasıyla bisiklete ikisi binmiss bisikleti arkadası sürüyormuus buda arkasında oturuyormuus cok hızlııı sürüyomuus bizimkinin ayagıı tekerlege sıkısmııss bisiklet 3 5 kere taklaa atmııs bizimki ucmuus resmen bisikletten o zamanlar 10 yasında falan.Kafası ve cenesii yarıymısstıı.Ayagıı cıkmıstıı.Kolları,bacaklarıı zaten parca pinciktiii..Üzerinde sarı lakozuu var paramparca olmuus ve tamameen kan olmus evden uzaktaydılar biraz 20 dk lıkk yol arkadasıı korkudan altına yapmıs kardesim yarı baygıın cocuk bunu kucakladıgı gibii tasımaya calısıyoo falan.Annem görünce ayılıp bayıldı kardesiim uyamak istiyo millet toplastııı vah yavrum vah yavrumm diyooor.Bizimki uyucam bırakınn diyoor.Babamlar hemen acilee götürdülerr..O zamandan sonra dahada bisiklete binmedi,binmediik..Böyle bi kötüü anı geldii aklıma cok kötüydüü..

0|0
    0|0
    • Allah korumus kardesını. Bende bısıkletten çok duserdım. Hep bınmeye devam ettım

Senın kardesınde Doğal olarak bıssıklet fobısıde olusmus.

• cok yaramazdı gercekten agaclara cıkardıı kac kere kafasını cenesini yardı her düsüsündee.Otoparkta milletin arabasının tekerleginin havasını indirip kacardı,zillere basıpp kacardı,bi keresinde birinin penceresini kırmıstı,amcamla yengemin arasını bozmustuu cok fenaydıı :))

• iBRET ALDIM SUAN=)

Kızlar Ne Diyor 7

• tr giderken bulgaristanda unutuldum.kasten birakilmis da olabilirim emin degilim şu an.

4|3
    0|0
  • Ben 8 yasindan 13 yasima kadar cogunlukla yanlizdim. Annem babam abim hepsi calisiyorlardi. Sabah uyanirdim okula giderdim onlar ise giderdi. aksam bazen onlar gelmeden yatardim. Ama tabi ablam bizim komsumuzdu onlarda yemegimi falan yiyordum orda kaliyordum bazen. ama sikayetci degilim yani.

0|0
    0|0
    • Çok sade gecmıs çocukluğun =)

• usluydum O zamnlar sımdı okadarda değilim.

• HMmm anladim :))

• Ağaçtan topladığımız incirleri camiye yıkamaya gitmiştik. Şerefsiz adamın teki gelip bizi taciz etmişti. Memelerimizi falan sıkmıştı. 7 yaşında vardım sanırım. O gün elleri beyaz ve avuç içleri pespembe olan adamları sevmem.

2|1
    0|0
  • ufacıkken dinazor türlerini ve tarih öncesi devirleri ezberlerdim, misafirlikte babam saydırırdı sırayla

1|1
    0|0
  • ben ayağımda terlik varken kurbağanın üstüne zıplayıp öldürmüştüm ayağım kan olmuştu ogün bu gündür nefret ederim o yaratıktan

0|0
    0|0
  • benim o zamanlar kötü gelen ama şimdi tebessümle hatırladığım bir sürü anım var :))

0|0
    0|0
  • 7-8 yaslarındayken öz amcamın beni taciz etmesi.Utancımdan bunu hala kımseye anlatamamıs olmam .

0|0
    0|0
    • Allah belasını versin.Ne dıyebılırımkı.

• Ben o insanın bayramda gidip elini opmek zorundayım .Nasıl anlatılır bilmem ki.Kendimden iğrendiğim zamnlar oldu .

• Aslında gundeme baktığımız zaman bıçok aılede bu durumlar var..

Senın sucun yokkı amcan olacak hassıyetsız utansın yuz varsa tabi

Erkekler Ne Diyor 5

• Hangi birini anlatayım topum bi evin balkonuna kaçmıştı adam keseyimmi he keseyimmi diye tehdit ediyordu.at amca oynamıcam bidaha burda deyip topu attırmıştım.attıktan sonrada heh adam ol istediğim yerde oynarım lan deyip ana avrat sövmüştüm hayatımda en çok koştuğum andı yakalasa peehh

1|0
    0|0
  • Ya birinci, ya ikinci sınıftayım. Arabanın direksiyon koltuğunda oturuyordum. Radyoyu açmak için anahtarı birazcık çevirmem gerekiyordu. Heyecanla fazla çevirdim. Araba vitesteymiş. Önümdeki kolona çarptım. İnanılmaz bir gürültü çıktı. Kalbim nasıl atıyor: "güp güp güp".. Arabanın içinden babamın suratına baktım. Oturduğu sandalyeye kaykılmış, yüzünü ekşiterek bana bakıyordu. Hiç seslenmedi. İndim ve arabanın önüne baktım. Hiçbirşey olmamıştı. Çizilmemişti bile. Kolon biraz yıpranmıştı ama arabada birşey yoktu. Dualarım kabul olmuştu ilk ve son kez.

0|0
    0|0
    • Inanmıcaksın ama bu olayın aynısı benım basıma geldı gecen yıl Benımkı bıraz daha dehsetlıydı arabayı devırdım Allahtan babam yanımda yoktu haberı bıle olmadı profosyonel bır sekılde halettım Düşün yani=)

• Devirmeyi nasıl başardın?

• Türlü saclar var anneler onu yakmaya çalışıyorlardı bende bes yasında filanım onun yanlarında delikleri oluyo hava alması icin bende ondan icine bakiyodum kafamı dayayip ateş bı harları ben bı müddet kassiz ve kirpikmiz gezmek zorunda kalmıştım çocukluk iste annem hala hatırladıkta söyler bokmu vardı sokmasaydın kafanı der :D

0|0
    0|0
  • tutti frutti'nin çileği.. çok çocuk sayılmazdım.

daha çocukken komşu kızıyla öpüşmüştük evcilik oynarken, gerizekalı annesine söylemiş, evcilik kariyerim bitti.

1|0
    0|0
  • Valla ben derenin içinde kurbağalarla oynardım. Bide lavraları hep aklımda kaldı. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...