Dengesiz birisiyle evlilik. Bu kişiyle evli kalmaya devam eden kadının mantığı nedir?

Gizli Üye
özellikle kadınların fikrini almak istiyorum.. birisiyle evlendiniz, adam daha bir yıl bile dolmadan dengesizin teki çıktı.. bir gün mutlusunuz , diğer gün hakaretler.. ailenize karşı da aynı bu şekilde dengesiz davranıyor .. onlarda evlilik bozulmasın diye mumkun olduğu kadar alttan alıyorlar .. bu kişiyle evli kalmaya devam eden kadının mantığı nedir?
Dengesiz birisiyle evlilik. Bu kişiyle evli kalmaya devam eden kadının mantığı nedir?