Anıtlar kurulundan izin çıktı. Tarihi İnönü stadı tekrar inşa edilecek. Ne düşünüyorsunuz?

Twitter da trt muhabirinin verdiği habere göre anıtlar kurulu başkanı e. günay ay sonunda tüm izinlerin tamamlanarak stadın inşasına başlanabileceğini açıklamış.

fırat günayer ?@fıratgünayer

Önemli! Kültür Bakanı Günay: İnönü Stadı projesi için izin, ay sonuna kadar çıkıyor..Bundan sonrası BJK'nın para gücüne bakar'' (TRTHABER)

haydi hayırlısı. ben bir beşiktaşlı olarak çok sevindim çünkü son dönemlerde maddi olarak rakiplerimizin çok gerisinde kaldık. fb ve gs stadyum gelirlerinden yıllık 70 milyon tl ye yakın kar sağlıyorlardı(localar ve kombine gelirleri).

yorumlarınızı alalım

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• igede nekadar yeterli kasımpaşa ve bursayı zar zor yendiler bizle son penaltıyla kurtuldular ligede hazır değiller bence eğer şu 3 maç takı perfaaaa

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• kombine alırım ...

0|0
    0|0
  • anıtlar kurulu

0|0
    0|0
  • igede nekadar yeterli kasımpaşa ve bursayı zar zor yendiler bizle son penaltıyla kurtuldular ligede hazır değiller bence eğer şu 3 maç takı perfssss

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• BeşiktAşk ıma en güzeli yakışır.herkese izn verenler bize verememişti

0|0
    0|0
    • :)) haklisin kardesim. besiktask buyuk tastir altinda kalirlar mazallah :)

• Hayırlısı neyse öyle olsun. İnönü stadının yerini ben çok beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • akustik bir saha şarttı bize en sonunda izinde çıktı

şimdi Beşiktaş ı çarşıyı cümle alem izlesin

0|0
    0|0
    • ama kapali olmesin be :(

cArsi olmadan besiktas tribunleri benim icin heyecan yaratmiyor.

• kapalı gide bilir yalnız stad akustik olursa saraçoglu gibi tüm ses sahaya gelirse süper olur

Yükleniyor...