İlişkiden anlayan herkesi davet ediyorum, aramızdaki konuşmayı değerlendirir misiniz?

İlişkiden anlayan herkesi davet ediyorum yardımınıza ve yorumlarınıza ihtiyacım var efem

Bu arkadaşımız tam bir yengeç burcu... Aramızdaki konuşmayı lütfen değerlendirebilir misiniz? Yorumlarınızı merak ediyorum.

Ben: Ne hissettiğini bilmek istiyorum. Bak nedenini gerçekten bilmiyorum ama seni bana çeken bir şey var eskiden bana deseler bunu güler geçerdm kimseyi de umursamadım hiç ama sana öyle yapamazmışm gibi geliyo en azından emin olmak istiyorum ki ona göre hareket edebileyim

O: ben sinir ve öfke dışındaki hiçbir duygumu belli etmem :)

Ben: seni ilk tanıdığımda farklı olan neydi o zaman? sen bana şarkı sözü yazdığını attığın mesajları falan unuttun galiba...

O: ciddi olduğumu nerden biliyosun? Belki de sadece seni tavlamak için yaptım

Ben: haklısın bilemem sadece öyle olmamasını ümit ederdim

O: merak etme

*ama geçen gün yazdığın yazıyı beğendim

*ayakkabının bağları gibi bağlanmayacaksın körü körüne

Ben: :) ben seni çok iyi anladım ..

O: bence hiçbir şey anlamadın anlayamaycaksın da çünkü hep sana düşündüklerimin aksini söyliycem

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• yengeç burcu duygusaldır...

normalde duygularını gizleyemez...

hatta duygularını paylaşmayı sever...

bu tip ilişki oyunları oynamayı beceremez...

zaten şekil 1-a da görünüyor :))

saçmalamış... tavır koy... 180 derece dönecektir...

''bana böyle kelime oyunları yapma, net ol... nefret ederim böyle gizemli triplerden, oyunlardan... eğer beni daha fazla zorlarsan senin hakkındaki düşüncelerimi tekrar gözden geçirmek zorunda kalacağım'' de ve seyret... ;))

seviyorsa, kesinlikle çark edecektir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Düşüncem: Sorunlu atarlı ergen tripleri. :)

Ha bunu yapan koca adamlar da var biz onlara ''hasta'' diyoruz. Sen boşver bunlarla aklını bulandırma yaşını yaşa, anın tadını çıkar oooh hayat misss valla, bir daha gelmez bazı zamanlar.

0|0
    0|0
  • Burada bir strateji veya plan yok kafadan atma konuşma her şey olabilir. O kişi biraz kendine fazla güzveniyor.

0|0
    0|0
  • küfür et ve bize gönder :D

0|0
    0|0
    • haha :D maalesef ben küfür edemiyorum hiç sanırım bundan kaybediyorum :/

• o kadar iyiysen gerçekten seni haketmiyo..ama gönül bu ota da konar...

• seni en iyi ben anladım ben de yanlış anladım :(

0|0
    0|0
    • nasıl yanii ? :(

• kominist bu kız ekonomist seni anlamaz :)) fidel shel castro koymamış motora :))) yağ yakıyor hareret yapıyor bu kız :))

• bu alıntı yazının neyi id fade etigini sende pek anlamadın yaglı idi kaydı :))

0|0
    0|0
  • koy kapıya aklı başınaa gelir

0|0
    0|0
  • sevgisini belli etmiyor,fazla üstüne gitme bırak da osenin peşini bırakmayıp sevgisini ifade etsin

0|0
    0|0
    • ben beni sevmediğini sanıyordum .. seviyorsa da belli etmiyor o zaman durum farklı :)

• raaht ol kendini geri çek :D

• tamam dediğni yaparm :D

• seninki biraz bencil ve gıcık

0|0
    0|0
  • Bu gençler hem kel hem fodul ...

0|0
    0|0
  • Çok uzunmuş. Değerlendiremedim. =(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Al işte bir tanede burada. Diyorum ki sen ve ben alıp başımızı uzaklara gidelim :) Yengeç burcu ve konuşmalar hemen hemen aynı. Dövülesi bir şey ya. Umursamaz kendini beğenmiş aptal bunlar..

1|0
    0|0
    • evet ya bence de ..

• Onun o sinirini alttan almayı bile göze alabiliyoruz ama o bizi önemsemiyor. Neler kaçırıyor bir bilse. Bir daha bulamaz böylesini...

• aynen öyle canım benim !

• Çok ilginç

0|0
    0|0
  • Saçma bi çocuk

0|0
    0|0
Yükleniyor...