Kalınlaştırır mı yoksa inceltir mi lütfen yardım eder misiniz?

Link atamadığımdan bu şekilde vermek zorunda kaldım kusura bakmayın: Joanna Soh - Inner Thigh Gap & Slim Waist Workout (Do This!)

Merhaba 18 yaşındayım çok kilolu değilim normal bir fiziğim var ama bacaklarım vücuduma göre biraz kalın ve 2 gündür bu workoutu yapıyorum ama etrafımdaki bir kaç kişi kalınlaştırır dedi şimdi de devam etmeye korkuyorum bacaklarımı daha da mı kalınlaştırır kas yapıp yoksa inceltmesine yardımcı olur mu? Yardım ederseniz sevinirim özellikle spor geçmişi olan kişiler yazarsa sevinirim.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• etrafındakileri dinleme devam et güzel program bu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sıkılaştırır.

0|0
    0|0
  • Niye link yok

0|0
    0|0
    • Yeni katıldığım için bu foruma link atamadım xper seviyesiyle alakalıymış galiba yoksa 10 kere denedim link atmayı. Ama yazdım workout adını üstte görebilirsiniz

• Tamamdır.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunu bilmiyorum ama bacakların düşmanı koşu ve yürüyüş. Ve birde eliptik bisiklet.

0|0
    0|0
  • ağır kilolarla çalışırsan kas olur hafif kilolarla çok tekrar yapablrsn pilatesn daha uygun olucagnı düşünüyorm aslnda

0|0
    0|0
    • şu an için kilolarla çalışmıyorum zaten sadece 1 tanesinde ağırlık kullanıyor. Pilatese gidicek kadar zamanım yok malesef. Ama bu workout kas yapıp kalınlaştırmaz değil mi?

• Diyette uyguluyorum tabiki ama sabahları kahvaltı yapmakta zorlandığımdan nesfitin kırmızı meyvelisinden yiyorum 1 kase, öğlenleri salata ve yanında şansıma ne çıkarsa artık genelde et oluyor :D akşamlarıda yine salata ama tavuklu falan değişiyor ara öğünde de 1 tane elma. Kahve sevmiyorum maalesef onun yerine ne içebilirim? :)

• onun yerine limonlu sıcak su olablr :)

Yükleniyor...