İkimiz de birbirimiz için doğru insanlarız diyen insan neden sevgilim olmak istemiyor?

Biri var internetten tanıştık uzun zamandır konuşurduk, hep beni çok sevdiğini, onun için ideal olduğumu söylerdi, buluşmak için çok ısrar etti ama ben sadece bir kez buluştum. O da bir başkasını buldu ve benimle tüm bağlantılarını kesti.

Daha sonra o kızdan ayrılınca tekrar bana döndü, uzun uzun özürler diledi, seninle evlenemezsem hergün ağlarım dedi. Ben de o zaman evlenelim diyince seni çok üzüyorum dedi tekrar gitti.

Sonra şu aralar gene geldi, senle konuşmayı özlemişim diyerek.

Sen telefonumda bitanem diye kayıtlıydın şimdi de Özgem diye kayıtlısın, keşke seninle evli olsaydım, seni çok seviyorum diyor ama ne zaman biraz ilişkiyi ilerletip sevgili modlarına girsek kaçıyor. Bu adam benden ne istiyor?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Adamin senden ne istediği belli aslında, ama sen onu gerçekten sevdiğin için farkında değilsin.

Belkide farkındasın bir türlü kalbine söz geçirip mantığınla hareket edemiyosun.

Sana tavsiyem bu adamdan uzak dur. Tabi eğer sende adamın senden istediğini istemiyosan...

0|0
    0|0
    • Cinsellik mi?

• Şu sıralar çok uzak şehirlerdeyiz uzun süre de orada kalacak. Böyle bi düşüncesi olduğunu düşünmüyorum

• Eğer evlenelim dediğinde gidiyorsa başka ne düşüncesi olabilirki. evlenmek için henüz hazır değilse yada başka bir derdi varsa bunu açıkça söyleyebilir, neden selamı kesiyorki.?

Erkekler Ne Diyor 11

• Onun ne istedigini bosver sen olene kadar cani sikildikca geldigi birimi olacaksin onu dusun,kendinle ilgili kararlari asla karsi tarafa birakamazsin hadi evladim gule gule diyeceksin arkanada sakin bakma tercih senin...

saygilarimla

0|0
    0|0
    • Çok farklı biri, onu seviyorum, yani evlensek eğer çok mutlu olabilirim. Bu yüzden güle güle demek istemiyorum açıkçası. Ama sanırım kullanılyorum da.

• Evlenmek dedin orada dur sevmedigin ve senin sevdiginden %100 emin olmadigindan biriyle evlilik asla ,sevdigin ama suphelendigin biriyle cok uzun uzun dusunerek belki ,kendi ellerinle

mutsuz olma,

• Bu adamdan başka talibin yok galiba,hep kürkçü dükkanı:((

0|0
    0|0
  • Özgecim bu adam sana yalan söylüyor.dönüp dolaşıp kimsesiz kalınca sana mesaj atıyor.senin ilgini güvenini alıp defolup gidiyor.uzak dur ;)

0|0
    0|0
    • Ya bilmiyorum. Onu çok seviyorum, o da beni sevdiğini söylüyor. Doğru olup olmadığını bilmeden uzak durmak istemiyorum.

• Evet geçen bir olay oldu, gene çekip gidecek misin dedim, şu an için öyle bir şey düşünmüyorum dedi. Lafa bak. Şu an için.

Konuşmak isteyince de ya bana güvenin yok diyor ya da geçmişi açmayalım diyor.

Elimden kaçırmamak için susuyorum... Bi umut :(

• bile bile üzdürme kendini.tabi gönül ferman dinlemez ama.giderler giderler.gelmeye de gitmeye de alışık olur öyleleri.madem soruyorsun elinden geldiğince uzak dur.

• Amerikanın oyunları :/

0|0
    2|0
  • O seni bulmuş ama senden kaçıyor demek. Senden kaçıyorsa sen de ona varma. Evliliğe gelince belki evliliğe hazır değildir. Sevgili olayında da sanırım pek hazır değil :D

0|0
    0|0
    • Sevgili olayına hazır olmasa benle iken bi başkasını neden bulsun :(

• İlk başta sen ona tam yüz vermemişsin, o da başka birisini bulmuş. Sonra o da baktı kendisinden kaçıyor, tekrar sana dönüyor. Seninle ilerde evlenme umudu var ama şuan evliliğe hiç de hazır değil. Sen de ona evlenelim deyince kaçıyor tabi. O seninle birşeyler yaşamak istiyor ama sevgili olmak istemiyor. Seninle sevgili olursa belki de başka sevgilisi vardır, ona yakalanmaktan korkuyordur. Ya da senin gibi konuştuğu başka kızlar da var seninle sevgili olursa onlarla konuşamaz yani özgür olamaz...

• ewlenince de böyle mi olack ? :) millet iyi yolunu bulmus valla .kanma bnce hak ettigin biriini bul .yarın bi gün istemeye gelir döner nişandan döner nikah masasından döner . görünen köy işte bnce

0|0
    0|0
  • bakın erkek psikolojisi şöyledir senden daha güzelini elde edebiliosa bırakır 100 de 99 u böyledir .bence gidip tüm insanlık toplu intihar edelim

0|0
    0|0
  • flash... flash... flash... evlilik vaadiyle kandırılan genç kız...

0|0
    0|0
    • Yok ya sevgililik konusu açılınca biz arkadaşız diyor

• İyi de adam kilometrelerce uzakta, orada başka kız mı yok?

• yakında olması gibi bir şart yok... hatta uzak olmasında fayda var...

• kullanmak istiyordur

0|0
    0|0
  • kullanıyorsundur.

0|0
    0|0
  • buluşabiliriz istersen ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Seninle evlenmezsem hergün ağlarım mı dedi :D Kız bacım, bu çocuk sana bildiğin aşık:P

0|0
    2|0
    • E öyleyse niye kaçıyor, sevgili olmak istemiyor?

• O, senden başka birisini bulup seni bırakmış. Sonra kız onu bırakınca tekrar sana dönmüş. Seni elinde tutmak için bu tür yalanlar söylüyor. Seninle gerçek düşünmüyor. Aklında ya da kalbinde başka birisi var, onunla olmaya çalışıyor galiba. O olmayacak ihtimaline de seni elinde tutmaya çalışıyor. Eğer sana karşı niyeti gerçek olsaydı senden kaçmazdı. Onun hayatında başka birileri var sanırım. Onun hayatında başka birileri olmasa seninle sevgili olurdu.

• işte öyle birşey!

• açık ortada arkadasım uzak dur gerçekten sevse nasıl gidip başkasıyla birlikte olabilir

0|0
    0|0
    • Çünkü iki sene çok yalvardı ve ben asla buluşmak istemedim

• işte senden yüz bulmadığı için başkasına gitmiş sonra geri gelmiş yalnız kalınca, birini bulunca gitmiş falan.. seni kürkçü dükkanı gibi görüyor bence

• evlenmeyi bu kadar söz konusu ediyorsa ve icraat yoksa bu adamın niyeti seni kullanmaktır

0|0
    0|0
  • Yol yakınken bırak canım benim sen onu. Ondan ne köy olur nede kasaba. Resmen dalga geçiyo senle

0|0
    0|0
Yükleniyor...