Dünya futbolunda geleceğin büyük yıldızı sizce kim olur?

Kim Messi ya da C Ronaldo olabilir.
Sizce kim olur?

Güncellemeler:
Dünya futbolunda geleceğin büyük yıldızı sizce kim olur?

Spor

Sizce kim olur?

0|0
22|232

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 232

• James rodrigez

1|0
    0|0
    • Messi James'in yaşında bir istatistik yapmış piuvv. James geç çıktı pıyasaya yaşı geçti ne yazık ki /

• Paşam yazdığın kelime Türkçe değil uyandırim;)

• İmla kurallarına bu kadar dikkat ettiği için Türkçe dedim. Anlamaniz için alt yazı mi geçelim bu şekilde

• Bence kategoriye göre sıralanmalı
    kimle kim karşılaşılacak belirsiz.
    Roanldonun frikikleri messiden daha güzel
    ronaldonun stili messinin stiliyle farklı
    ronaldo messiden uzun
    herneyse
    dedigim gibi
    ilk 11 olmalı

0|1
    0|0
    • Yok iki 11 yapalım karşılıklı maç yapsınlar. Soru bir kere yanlış Messi ya da Ronaldo olabilir yazmış. Messi ronaldo yıldız olmayı bırak Süper Nova oldular bile geleceğin yıldızları şu anda filizlenip önümüzde ki 10-15 seneye damga vuracak futbolcular için söylenir.

• Bir Cristiano Ronaldo bölgesi için soruyorsan en büyük yetenek şu an Chelsea'da forma giyen Belçikalı Eden Hazard. Ama Mario Götze ( Bayern ) Ross Barkley ( Everton ) Aaron Ramsey ( Arsenal ) Erik Lamela ( Tottenham ) ile Marco Reus ( Dortmund ) Jack Wilshire ( Arsenal ) veeeeee James Rodriguez (Real Madrid ) mükemmel potansiyel barındırıyorlar.

1|0
    0|0
  • Neymar bir Messi
    Pogba bir Zidane
    Luca Moura bir Ronaldo
    Neuer bir Oliver Kahn
    Alaba bir Evra
    Thiago bir Xavi

Ama kimse bir Ronaldinho değil.

1|2
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Neymar.

0|0
    0|0
  • mesela şuanda bunun için 16-17 jenarasyonunu araştırmak lazım. Ancak mesela şöyle bir soru vardı. yeni bir Maradona gelir mi? GELMEDİ.
    Messi ve Ronaldo cidden bilimsel araştırma konusu olabilir. Messi'nin yaşadığı rahatsizlık ve Ronaldo'nun inanılması zor kas yapısı.
    Ancak Barcelona'nın Munir El Haddadi ile R. Madrid'in yeni yaptığı bir 16 lık transfer var onları görmek lazım. Birde Norveçli Martin Ödegaard var.
    bunlar ya olurr ya da bildiğin büyük paralar dönsün diye şişirme topçular olabilir. Ancak ben uzun yıllar bir daha böyle ikili çıkmaz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Messi en önde gelen adaylardan birisi.
    Ancak Munir El Haddadi var Barcelona alt yapisindan yetisen oda cok yetenekli olcak

0|0
    1|0
  • Paul Pogba kesinlikle. bir ronaldo veya messi gibi gole cok yakin bir oyuncu olmasa da muthis bir potansiyele sahip. yasi ve oynadigi takim dusunulur ve o takimda cok rahat forma buldugu goz onunde bulundurulursa efsaneler arasina girmeye simdiden aday. ki kendisi pirlo gibi inanilmaz bir maestrodan cokca sey ogrenmistir ve ogrenecektirde

0|1
    0|0
  • Ronaldo veya Messi kadar olmaslar bile şu an ,

Forvet; Forvet için aklıma kimse gelmiyor :D
    Orta Saha; M. Reus, M. Verratti, P. Pogba, A. Ramsey, J. Wilshere
    Defans; M. Hummels. K. Walker, K. Zouma, L. Shaw
    Kaleciler için; T. Courtois ve ter Stegen

0|0
    0|0
  • Bilemedim şimdi

0|0
    0|0
  • Ya soruyu gördüğümde bir an dedim ki, acaba 2005 2007 aralığındamı sorulmuş diye ama değilmiş.
    Zaten bu ikili Maradonadan ve Peleden daha iyi. İstatistik ve rekorlar her şey demek değildir. Ama "Messimi? Ronaldomu?" sorusunun yanıtı hiç kusura bakmayın hızlı bir ivme ile Ronaldo lehine ilerliyor...

0|0
    0|0
  • biri 27 biri 30 yaşına geldi gelecek mi kalmış Allah aşkına

0|0
    1|0
    • Soruyu okudun mu?
      Tekrar oku.

Burdan ne anladın?

• gece gece böyle oluyor neyse cevap vereyim kimse bir messi ya da cr7 olacak seviyede değil onlardan bir tane geldi başka da gelmez

• bence sensin

0|0
    0|0
  • ben yıldız göremiyorum şu an için futbolda
    ve gelecekte futbolun çok dandik bir spor olacağını düşünüyorum :)

çok şükür biz brezilya milli takımının en güzel dönemini

İtalyanları

İngilizleri

o muhteşem futboluyla almanları

görmüş bir nesiliz :)

0|0
    0|0
  • Sen yeni messi ya da ronaldo kim olabilir diye sormuşsun ama millet ronaldo, messi diye cevap vermiş :D

0|0
    0|0
    • Yaşlandı onlar

• Gonçala Guedes var Benfica'da daha 17 yaşında ben onun ileride iyi bir oyuncu olacağını düşünüyorum Portekizli :)

• martin odegaard var birde bu adam zaten geleceğin messi si olarak görülüyor Realmadrid falan ilgileniyor daha 16 yaşında falan ve inanılmaz bilekleri var :)

• messiciyim :)

1|0
    0|0
  • # Lugano

1|0
    0|0
  • Neymar

1|0
    0|0
  • Sabri Sarıoğlu !

1|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • Gelecekte alt yapılardan kimler büyümüş olur bilmemde Ronaldo bu fizik ve güçle uzun bir süre daha gider gibi

0|0
    0|0
  • Yıldız Tilbe.

0|0
    0|0
  • geleceğin derken bu adamlar zaten artık geçti geleceğin yıldızı olmayı şimdinin yıldızı onlar ama gelecekte neymar james rodrigez götze falan olur herhalde... neymar favorim ama

0|0
    0|0
  • neymar veya james rodruigez'in messiyi geçebileceklerini sanmıyorum.. Uzunca bir süre bir messi daha çıkması zor gibi

0|0
    0|0
  • İnsanlık olarak ronaldo , yakışıklılık olarak ronaldo , yardımseverlik olarak ronaldo , futbolda %90 ronaldo ama %100 messi kırmadığı rekor kalmadı

0|0
    0|0
  • zaten şu an da messi ve c ronaldo dünya yıldızı , geleceğin yıldızları bunlar olamaz. Yaşları geçiyor. şu an genç olarak neymar diyorum

0|0
    0|0
  • bana göre ronaldinhonun yerini kimse dolduramaz.

0|0
    0|0
  • Adrien silva

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    202

Kızlar Ne Diyor 21

• Cristiano Ronaldo ve Messi belli ancak bu ikili arasında ki yarış henüz bitmedi. Cristiano Ronaldo ve Real Madrid, doğru bir hoca ile Carlo Ancelotti ile birlikte çok büyük bir yol kat ettiler ve Ancelotti geldi gelesi Ronaldo çok daha iyi oynamaya başladı istatistiklerde Messi'ye açık ara fark açıyor.
    Neymar bence abartılıyor Avrupa da pek bir şey yapamadı ayrıca milli takımda ise Brezilya da oynama avantajından kaynaklı. Munir diyenler olmuş bu oyuncu da abartılıyor çünkü Villarreal olsun diğer maçlar olsun çoğu maçta yokları oynadı yıldızlaştığı maçları izlerseniz adı sanı duyulmayan hazırlık maçlarında ki rakipler ve Almeria gibi İspanya'nın 5 gollük averaj takımlarıdır.

Bunlar geleceğin en iyi oyuncuları olacaktır.

Pogba, Hazard, Isco, Medran, Odi, Lucas Silva.
    Geçen sezon Jese harikaydı muhteşem oynuyordu tek kelime ile Gareth Bale'yi bile yedek bırakmıştı formu ile ama Schalke maçında sakatlanınca epey sahalardan uzak kaldı yaklaşık 1 sene kadar oldu oynamayalı şimdi ise az az süre alıyor ama eski formundan çok çok uzağında şu an .

0|2
    0|0
  • Geleceğin Neymar.. :)

1|0
    0|0
  • martin odegaard belki

1|3
    0|0
  • Onu bunu bırakında biri Burak Yılmaz yazmış l*n :D

0|1
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • Hiç anlamamm izlemiyorum çünkü

0|0
    0|0
  • Benim halamın kızı var çok güzel futbol oynuyor mahallede karşı takımın çocukları o yuzden onu hiç sevmiyor, belki o olabilir. Kım bılır.. :)

0|0
    0|0
  • Sneijder 💛❤️

0|0
    0|0
  • neymar olsun

0|0
    0|0
  • bunlar artık yaşı geçti ama neymar destro alcantara bence

0|0
    0|0
  • messi

0|0
    0|0
  • Dunyanin en iyisi 3 keredir altın topu alan ronaldo degilmi zaten messi kim? 😎

0|0
    0|0
  • Sabri

0|0
    0|0
  • şu an da ronaldo ama bunların devri bitince daha sağlam futbolcular yetişecek

0|0
    0|0
  • Messi.
    Nicke şuku*

0|0
    0|0
  • James rodrigez olur diye düşünüyorum dünya kupasında ilgimi çekmişti.

0|0
    0|1
  • Ronaldo messi ve neymar dexea chex vs

0|0
    0|0
  • İsco olablr yetenekli :)

0|0
    0|0
  • neymar

0|0
    0|0
  • Kendi sevgilim ahaha:D