Gelinlik diktirmek mi satın almak mı?

gelinliğinizi diktirecek misiniz yoksa satın mı alcaksınız? benim istediğim özel bi model var... diktirmek mi yoksa satın almak mı daha uygun

Güncellemeler:
kira nerden çıktı arkadaşlar... ben özel dikimleri diyorum

0|0
37|16

En İyi Kız Görüşü

• satın alacağın gelinlik üzerine tam oturmayabilir. ayrıca pronavias vs çok ünlü ve pahalı markaların gelinliklerinden model seçebilirsin. bence ve diktir.hem daha uygun fiyata geliyor hemde üzerine tam oturuyor ve senin istediğin bütün detaylar yapılıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kirala

0|0
    0|0
  • Hayalinde tasarladığın gelinliği giymek için diktirilebilir.

Ancak gelinlikler arasında hayalindekine yakın bir gelinlikte satın alınabilir..

0|0
    0|0
  • ikiside uygun değil kirala bence

0|0
    0|0
  • satın alınnalar dikilmiş olmuyor mu ya:S

0|0
    0|0
  • kiralamak en mantıklısı. 1 kere giyilecek şey için o kadar para vermeyi saçma buluyorum. Kadın aklı ama işte bununda en pahalısını istiyor.

0|0
    0|0
    • kiralamak mantikli degil . satin alsan 200 tl daha fazla para vereceksin. okadar para verdikten sonra 200 tl daha veririm benim olur hic olmazsaa

• Satın almak daha ii bence diktirmek ile ugrasma sonra istedigin gibi olmayabilir

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 1 kez evleniyorsun. Ne kadar pahalı olursa olsun güzel bir gelinlik yaptırmak güzel olurdu

0|0
    0|0
  • Tabi satın alınır sonuçta bi hatırası olucak bi değeri olucak

0|0
    0|0
  • paran çok mu az mı? sorusuyla eş aanlamlı bi soru.

0|0
    0|0
  • diktirdinmide zaten satın almış oluyorsun yani bu ikiside HAYIR

kiralamaya EVET

0|0
    0|0
  • kiralamak iyi

0|0
    0|0
  • satın almak

0|0
    0|0
  • Kiralamak daha mantıklı o kadar parayı bayılacaksın ömründe 1 kez giyip kenara koyacaksın

0|0
    0|0
  • her gün evlenilmeyeceğine göre en iyisi diktirmek diyorum.

0|0
    0|0
  • Her ne kadar evlenmeyecek olsam da...

Diktirmeyi yeğlerim.

Şıkların dışına çıkarak kiralama olayını daha mantıklı buluyorum. Bi' hevesle milyarlar yatırılıyor sonra bir daha yüzüne bakılmıyor bile.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 36

• yaa o kadar verilir mi bi bez parçasına ben hayatta uğraşamam öyle gelinlikmiş bilmem neymiş.. amma illaki de yaptıracaksam diyelim herife yani evleneceğim adama kıl oldum diktirirriiimm... hem de en güzelini ama bi de kararsızım ben mıçtı benm kazara evleneceğim adam :)))

0|0
    1|1
  • bence satın al.. dikim cesaret istiyor bazen beğendiğim gelinlk bu değil diyebiliyorsun. Arkadaşımın başına gelmişti aynı modeli dikeriz demişlerdi ama kız içine sindiremedi. Git beğen ve al

1|0
    0|0
  • Diktirip kiralamaktan bahsediyorsun sanırım. Kiralamak, tadilatı, temizliği falan derken satın almakla aynı paraya geliyor. Diktir al aynı

0|0
    0|0
  • ısdedıgıını hazırda bulursan al, eğer bana özel biiş olsun dıosan bence gıt bı moda evıne (ama guvendıgın bı modacı olsun) diktir

0|0
    0|0
  • güzel bi moda evinde diktirmek isterim kendi istediğim ekleteceğim şeyler de olacaktır zaten bu hazır gelinlikleri hiç beğenmiyorum hepsi çok cafcaflı beni yansıtmıyor ben daha sade ama şık bir şey istiyorum

0|0
    0|0
  • ömründe 1 kez giyeceksin tamam özel ve tam istediğin gibi olması mühim ama diktirsen bile kiralama şansın var sanırım satın alırsan daha pahalıya maal oluyor.

gelinlikçiye git fiyat al daha net olur.

0|0
    0|0
    • sen önce bi gelinlikçiye git bilgi al. hem özel istediğin modeli dikip sana kiralayabiliyolar. satın almak zorunda değilsin ama tüm moda evleri bunu yapmaya bilir. burdan soracağına işin ehline sorsana

• bu konuda nasıl karar verebileceğimi inan bilmiyorum ben normal kıyafet alırken bile saatlerce karar veremem ki hayatımın en önemli kıyafetinden bahsediyoruz nişanlım yandııı

0|0
    0|0
  • Aslında öyle aman aman bir pek fark yok arasında..Ben diktirmekten yanayım..Gelinlik21'in dikimleri çok iyi misal aklımda o var..

0|0
    0|0
    • ah su erkekler:))) geneli kiralik demis

diktir sonra ihtiyaci olan birine hediye edersin veren el alan elden ustunmus

• satin alinmak

0|0
    0|0
  • Ben eğer evlenirsem, gelinliğimi diktirmeyi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Satın alırım

0|0
    0|0
  • modelin güzelse diktir erkekler hesaplı olsun dye kirala demiş ama :)

0|0
    0|0
  • tabi özel dikim en iyisidir hazır dikimler herkesin vücuduna olmaz kiminin beli çok incedir baseni vardır falan uğraşma ister aynı tekrar dikiyomuş gibi aklında özel model varsa diktirme taraftarıyım

0|0
    0|0
  • O gün özel bir gün ve her şey kusursuz olmalı yani ben böyle düşünüyorum herkesin düşünceleri faklıdır diktirsem daha güzel olur :)

0|0
    0|0
  • madem satın alınılacak her türlü, diktiririm kardeşim. sonra bakarım bi kolayına kiralar veya satarım bende.

0|0
    0|0
  • Diktirmeni tavsiye ederim.. bir kere qiyeceksin sonucta istediqin qibi diktir satin al kiralama derim.

0|0
    0|0
  • diktirmek daha pahalı sanırım satın alırım heralde :)

0|0
    0|0
  • Benim profil sayfamda istediğim tarz gelinlik var onun üstünde biraz oynamak yaptırırım hepsi bu .d

0|0
    0|0
  • Diktirmek daha pahalı diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • istediğim modeli bulamazsam diktiririm

0|0
    0|0
  • kesınlıkle kendı hayalımdekını dıktıreceğim..

0|0
    0|0
  • ben diktirirdim .

0|0
    0|0
  • git bi gelinlikçiye böle bir model diktirmek istiyorum de yaparlar ne var ki

0|0
    0|0
  • 1 ay boyunca heryerde ararım baktım birşey beğenemedim diktiririm :)

0|0
    0|0
  • bence diktirmek,özel dikim ♥

0|0
    0|0
  • Ikısıde değil.

0|0
    0|0
  • diktircem tabiki özel tasarım olcak.

0|0
    0|0
  • diktirmek.

0|0
    0|0
  • ben diktirecem fransız usülü dantel ile zarif bişeyler

0|0
    0|0
  • İstediğin model varsa diktirmek mantıklı :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6
Yükleniyor...