Kızlar arasında o konuşmalar neler konuşuluyor?

Örneğin bi cafedesiniz bi kız grubu var bi tanesiyle göz göze geliyosun pozitif karşılık verdğini anlıyorum daha sonra aralarında kafalarını eğip bişeyler fısıldıyolar birbirlerine sonra tek tek dönüp dönüp çaktırmadan bakıyorlar ve daha sonra yarım saat falan bi konuşma dönüyo benimle ilgili olduğunu biliyorum pozitif olduğunu düşünüyorum fakat orada neler konuşuluyo çok merak ediyorum .

Şimdiden teşekkürler :)

0|0
18|3

En İyi Kız Görüşü

• -Ayy şu arkada bi çocuk var bana bakıyodu kesişiyoruz ama dur şmdi bkma şmdi değil

-Ya fena değil tipi ama kıyafet falanda iyi birine benziyo

-Dön çaktrmadan bak

-Yavaş yavaş ya anlıcak şmdi nasıl?

-Fena değilmiş -Ben bunu biyerden tanıyomuyum? -Aaa bu bzm neclayla çıkıyodu şöle böle çocuktr...

GİBİ

2|1
    0|0
    • arkadaslara anlatmak istedigim acıklama bu bu kadar detaylı anlattıgın icin ve anladıgın icin teşekkürler :)

• evet aslında o caktırmamak icin kendilerini kastıkları icin cok belli oluyo ben cok cabuk fark ediyorum :)

• genelde öyle oluyo ama bunu yapmaktan vazgeçmeyiz hemen yanımızdaki hemcinslerden yardım ve yorum alınmalı :)

Kızlar Ne Diyor 17

• sadce senden bahsetmiyorlardır hoş çocuk kesin sevgilisi vardır eğer tek oturuyorsan ve sürekli elinde telefon varsa bak sevgilisi bekletiyor böyle çocuk bekletilir mi sonra aa şu kızın saçıda güzelmişş diye konu dağılırr :D kızlr tek bir konuya odaklanmazlr konudan konuya girerler yani

0|0
    0|0
  • Oglan gozleriyle yedi resmen beni

Disari da cikamaz olduk sunlar yuzunden

Kalksak miki ay ne kalkcam o kalksin

( artik masa kizindir ego tavan yapmistir ota seye guler ustune alinma:-) )

1|0
    0|0
  • bişey dicem ama sakın bakmayın (btun kzlar bakmıstır etrafına)

su arkadakı cocuk cok tattlıı yaa bana bakıyo

ayyy aşık oldum lan :D

numaramı ıstese versem benım hakkmda yanls dusunur mu ?

arkadasları: ya yok kzm sacmalama ne numara vermesı daha ilk defa gördn salak msn bence yakısıklı degıl sana layık degil

böyleleri de var :)

0|0
    0|0
  • kızın bi yerleri kalktığından hava atma çabasına girer:

-şu çocuk da yeseymiş hani beni.

-hangisi

-şu şu.ama hemen bakma

-hıı tatlı çocukmuş

-ay yok beaa / ay bencedee

gibi gibi örnekler verilebilir

0|0
    0|0
    • evet herkez bu tarz farklı farklı dogru yorumlar yaptıgı icin hepsinden biraz alarak az cok cözmüs oldum teşekkürler :)

• harbi ne kadar çok varmış benzer cevap :D bakmamıştım da :D

• -şurdaki çoçuk benimi kesiyo

-hangisi

-şu kırmızılının yanındaki çaktırma...

giriş böyle :D

sonrasında ayakkabı yüz tatlılık yakışıklılık giysi falan onlardan konusuyolardır :D

0|0
    0|0
  • çaktırmadan bakıyolar demen yanlıs caktırmıslar ki sen farkındasın hehehehe :p

şu çocuk beni kesiyo demiştir baktığın kız,sonra diğerleri senin hakkında birşey diyo derken konu baska cocuklara da kaymış olabilir :D

0|0
    0|0
  • Sana değil, arkandaki şişman kelde onların gözleri. onlan ilgili konusuyorlar ;)

0|0
    0|0
  • sanırım egonu tatmin etmek için bu konuyu açmışsın

0|0
    0|0
    • ulan kardesim nasıl bi toplumsunuz be her sorunun altında mutlaka ego kelimesi geciyo cok iticisiniz bi baksana millet ne kadar güzel yorumlamıs cevabımı almısım karsımda olsanda 2 tokat ceksem sana geri zekalı seni

• sen kimsinde bana gerizekalı ve tokat çeksem lafını söylüyosun o kadar egon varki seni eleştiren biri olunca hakaretler yağdırıyosun o sana bakan kızlarda salakmış bu arada herşey dış görünüş olsa...

• Biz nerden bilelim git onlara sor :-)

1|0
    0|0
  • ne kadar tipsiz baksana şunu nasılda kendime baktırıyorum diyebilir :D

0|0
    0|1
    • Farkındaysan pozitif oldugunu biliyorum demiştim onları ayırt edebiliyorum :) ayrıca öyle bi yorum yapacaklarını düsünmem cünkü öyle ortamlara kılıgıma kıyafetime temizligime cok önem gösteririm öyle bi sans tanımam :)

• yani sonuç noluyor hacıt ? anlamadım ben :(

0|0
    0|0
  • kesmişler, aralarında yorum yapmıslar işte. bunu tahmin edemeyecek ne var?

0|0
    0|0
    • offf offf bende sunu diyorum aralarındaki yorumlar ne olabilir mesela su soyle bu boyle yani ne konusuyorlar

• tamam teşekkürler ya siz yorumlamayın mümkünse sen ordaki olayı anlatıyosun bana benim sordugum soruyu tekrar tekrar okuyup sonra yorumlayın lütfen

• peki, sen eminsen senle ilgilendiklerine benim için problem yok:) haydin gittim.

• suna baksanıza nasıl sizce bnce boyle soyle mısal

0|0
    0|0
    • istedigim cevaplar bunlar degil aslında sadece bir cümle degil yarım saatden bahsediyorum tatmin edici cevap alamadım malesef

• oya dantel

0|0
    0|0
  • +Ya biri beni kesiyooğğ.

-Tipi iyi miiieğğ ?

+Yaniieğ gideri vaar.

-Bakıyiim biii.

+Yaa bence şeker bişiiiğ.

-Amaan yeağ.

0|0
    0|0
    • hahahahah en cok güldüren bi cevapdı bu beni kötü anlamda degil fena degil yani :)

• yorum yapmadan önce şunu sorucam sana bakıp gülümsedimi sadece bakıstığın kız değil diğerleride arasıra gülerek gülümseyerekmi baktılar kendi aralarındada gülüşmeler geçtimi

0|0
    0|0
    • gülüşmeler falan olmuyo böyle bi süzercesine bakmalar falan oluyo

• gülüşme yoksa ciddiyet var demektir yani bakıstığın kişi seni beğenmiş bi kıyafetine bakıp yumuyorlar baslarını konusuyorlar sonra biri gözleri güzel diyor diğeride kaldırıp basını bakıyor aa evet diye yorumlamaya baslıyor diğeri başka bir özelliğinde olduğunu söylüyor hemen diğeri bakıp sana o konuda konusmaya abslıyor arkdslara vs yle şeyler ama dalga geçmek yok işin içinde anladım ben :D

• o zaman bu iyi :)

• Yarım saat senle ilgili konuşuluyor ha! Ego patlaması.

1|0
    1|0
    • örnek veriyorum yarım saat diye 2 saat falan derler ya öyle anla sırf cevap verdi olsun diye yorum yapmazsanız sevirim soruya alakasız bunlar ego patlamasınıda yasarım hemde en üst seviyede güzelim :)

• Aynaya bakmadığın belli oluyor ahah. Neyse.

• cok aptalsın biliyosun dmi :) neyi ispatlamaya calısıyosun konu ne senin actıgın konu ne hey allahım :) neyse sen yaşa kafanı :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence aralarında senin yüzünden tartışma çıkmıştır:) senin yandaşların ve karşıtların olmak üzere 2'ye ayrılmışlardır.

0|1
    0|0
  • şu kızlara dikkat et arkandan kuyunu kazıyor olabilirler veya cinayet planları yapıyorlardır bu çocugu nasıl kendime aşık edebilirm nasıl bağlarım diye :) :)

0|1
    0|0
  • bir de gülerler,insanla dalga geçerler gibi eklemeyi unutmuşun galiba :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...