Ne gibi yöntemlerle kızla tanışmaya çalışırsınız?

KizlarSoruyor.com'un çapkın üyeleri bir bakın :D

Evet beyler herhangi bir yerde bir kız gördünüz kızdan hoşlandınız ve tanışmak istiyorsunuz , ne gibi yöntemlerle kızla tanışmaya çalışırsınız cevablarınızı merakla bekliyorum :D

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuyu çok kapsamlı olarak ele almamız gerek. Bu işlerin temelinde senin kızı etkileyebilmiş olman yatar. Aksi taktirde ağzınla kuş tutsan olmaz. Hadi kızı etkilediğini farzediyorum; Biraz göz göze gel, kıza bir saniyeden fazla bakma. İki üç kez baktıktan sonra bir süre bakma. Ondan sonraki tekrar göz göze geldiğinizde dişlerini göstermeyecek şekilde "yakaladım seni" gülüşü at. O da sana aynı sıcaklıkta gülmezse, veya aynı anlama gelir bir mimik yapmazsa, ben bu sitede eşek gibi anıracağım. Ama dediğim gibi, başta kızı etkilemen gerekiyor. Hadi bol şans sana.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 15

• göz kırparım, gözüne ayna tutarım, önünden cep telefonnuyla mesaj atıyormuş gibi zilyon kere geçerim, üzerinde sigara söndürüp çığlık atınca 'hiii pardon ben sizi polaraid mankeni sandım buyrun arabamla hastaneye gidelim falan derim...öyle işte

0|0
    0|0
  • Oturduğu masada birşeyler arıyomuş gibi yaparım..O bişey mi aradınız deyince " Şey tanışmak için bahane arıyoum da"

0|1
    0|0
  • gördüğümde önce bir uvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv diye uluyorum sonra, bu hırsla kıza saldırıyorum, kanka elini tuttum mu, çekiyorum kızı, sonra ya benimsin ya da toprağınsın gulum diyorum. tabi oradaki gülüm kelimesi çok özel söylenmeli. sonra kaşlarımın ikisinide 2 defa aşağı yukarı kaldırıp indirmek suretiyle cezbedici bakışımı atıyorum. kız hazır :) hiç bir kız hayır diyemez buna. istedikleri bu onların ;)

0|0
    0|0
  • HİÇ BİR YÖNTEM KULLANMIYORUM HACI ZATEN KIZ KENDİNİ BELLİ EDER . BELLİ ETMEYEN KIZIDA AYARLIYACAM DİYE KENDİNİ YORMA BOŞUNA...

0|0
    0|0
  • Bi cafe yada restauranttan yola çıkalım: Kendine güven, göz temasını hayvan gibi tutma. Göz göze geldiğinde arkadaşınla konuşurken sanki komik bişey varmış gibi hafif gülümse (göz göze geldiğinde) bu süreç devam ederse masaya bi mojito ve meyve tabağı gönder. Sende duble viski olabilir. Masasını takip et sağlam içiciyse tekila shot da olur sende kendine shot söle birbirinize kaldırın ve shot! :) sonrası masana buyur et devamıda senin kabiliyetine kalmış ;)

0|0
    0|0
  • -Pardon bir şey soracaktım

-Buyrun

-Canın acıdı mı?

-Neden?

-Cennetten düştüğünde

Sonra gülüşmeler falan, ya kafana çanta ya da koluna kız

1|0
    0|0
  • saati sorarım

ateşin varmıydı bende derece var ölçecemde ;))

0|0
    0|0
  • bu soru günde 100 kere sorulyo be kardeşim gına geldi ya :D

0|0
    0|0
  • Seni ilk defa görecekse kız sempatik yakışıklı karışımı bir şey olman lazım değilsen bizi yorma

0|0
    0|0
  • o ... o ... o ... o ...o noktaları dolduracağın bir hareket yapmıyorsa o yapacakların 0 olur

0|0
    0|0
  • soru bana sorulmamış :(

0|0
    0|0
  • farklı olmaya çalışma yeter

0|0
    0|0
  • kız tavlamak diye birşey yok, kız ilk gördüğünde tav olmadıysa, ağzınla kuş tutsan nafile.

0|0
    0|0
    • Evet katılıyorumda kız dediğin gibi tav olmuşsa iş tanışma kısmına geliyor

• kız tav olduysa, baktı karşıdan bir hareket yok, o seni bir şekilde tavlar.

• ben beceremem cesaret edemem.beğendiğim her bayanı rahatsız edecek değilim.olacaksa bişeyler zaten kader kısmet olur.

0|0
    0|0
  • Kendin ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...