Beyler unuttuğunuz sevgiliniz size böyle bir mesaj atarsa?

diyelimki artık ona karşı bişeyler hissetmediğinizi anladınız onu terkettiniz yaşadıklarınıza rağmen ve doğum gününzde kızdan bi mesaj geliyo sizi nasıl sevdiğini nelerden vazgeçtiğini neleri göze aldığını anlatıyo ama geri dönmenizide istemiyo sadece yaşadıklarını çektirdiği acıyı bilsin diye bi mesaj atıyo. Ne düşünürdünüz böyle bi mesajı alsanız gerçekten merak ediyorum

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• sonuna gelmeden mesajı silerdim, geceninilerleyen saatlerinde sarhoş olacağım için doğal olarak kafaya takar telefon ederdim,sonuç gene hüsran

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• böyle mesajı her unuttum dedğimde artık kafam rahat dediğinde attı ve itiraf edeyim hep o kazandı. çünkü seni nasıl yıktığıını ve seni her an ellerinde tutabileceğini biliyor. biliyorum ki sen de ona mesaj atacaksın ve o galibiyetini kutlayacak

0|0
    0|0
  • Sapık bir tarikat mensubu ile sevgili olacağımı sanmam.

Sapık bir tarikat dışında hiç bir "insan" seviyorum diyerek sevdiğine acı çektirmez...

MEH (Muhtemel Ergen Hareketi.)

0|0
    0|0
  • Ayrılmışsam vardır sebebim bu sebeple aşırı olmamakla birlikte bu duruma üzülürüm. O anki ruh halime göre ararım veya yalnız bırakırım. Üstüme gelmeye devam ederse acırım. Hala devam ederse de haddini bildiririm.

0|0
    0|0
  • unuttugunuz diyosun. bence hiçni anlamı olmaz. ama unutmak istemedıgım biri olsaydı ilk mesaj bekledıgım kişi olurdu yanii.

0|0
    0|0
  • arardım ve amacını sorardım

0|0
    0|0
  • hey gidi yavrum, kolaymı beni unutabilmek. yanarsın işte böyle aşkımdan. beter ol emi, derdim.

0|0
    0|0
  • duygu sömürüsü yapıyo işte

0|0
    0|0
  • aman nelerden vazgeçmişte ebik mişte kabıkmışta bitti kızım diye mesaj atardım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben atmıştım doğum günü mesajı cevap bile vermedi düşünsene sonra saydırdım cevap verdi .erkekler böle yaratıklar iyilikten anlamıyolar

2|0
    0|0
    • aynen valla okadar dogru bişey söylemişsinki

• Siz yine iyiymişsiniz. Benim sevgilim benim doğum günümü hatırlamadı :( Kendim söyledim yine de söylememişim gibi davrandı :( Beni hep üzüyor ya :( :( :( :'

• bırak gitsin bu pisliklerle uğraşılmaz

• Erkek olsaydım eger dırek sunu derdım " yeter yaa bıktım bundan sıktı artık bu derdım "

0|0
    0|0
  • Gizli numarayla arayip ses dinleyen güruh

0|0
    0|0
  • kaç şişe devirdi acaba?

0|0
    0|0
Yükleniyor...