Sakalın geç çıkması için neyle tıraş etmek gerekir?

sakalınızı ne ile tıraş ediyorsunuz, bıyık iplik ile alınınca geç çıkıyor ama sakalın geç çıkması için neyle tıraş etmek gerekir?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef öyle birşey yok galiba. Cımbızla alacak halimiz yok ya :) Ama geç çıksın diye makineyle falan alayım deme yamuk yumuk çıkar sonra.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bay berberlerdeki saç makinalarıyla traş olmak faydalı . jilet hemen çıkartıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Vücudunuzdaki tüm kıllar -nasıl keserseniz ya da neyle alırsanız alın- her zaman aynı hızla uzar. Bu hızı yavaşlatmanın kimyasal olmayan bir yolu yoktur.

0|0
    0|1
  • yaşın kaç bilmiyorum ama öyle bir yöntem yok maalesef her sabah tıraş oluyorum bende yöntemi bulursan bana da söle ben makina kullanıyorum fayda etmiyor

0|0
    0|0
  • elektrikli saç makinesinin sıfır numarası ile tıraş ol. traş makinesi çabuk çıkartır ve düzgün yapamazsan sakalların helezon şeklinde olur.

0|0
    0|0
  • Ben makine le tras oluyorum ve yamuk yamuk cikmiyor. Hem cok rahat oldugu icin süresini pek takmiyorum

0|0
    0|0
  • genetik yapı.ne yapsan fayda etmez.aynı hızda çıkar

0|0
    0|0
  • tıraş makinesi yeter ya fazla diğer şeylerle uğraşmaya gerek yok yani jilet ile alma yeter

0|0
    0|0
  • dibinden kesmemen yeterli olucaktır makine ile alabilirsin

0|0
    0|0
  • laser epilasyona gidip bölgesel epilasyon yaptırılabilir...

0|0
    0|0
  • Çok paran varsa lazerle birkaç seansta baya yol katedebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...