Arkadaşlar 1 ay diyet+sporla en fazla kaç kilo verebilirim?

sımdı soyle bı durum var 3 aydır spor yapmıyrum oncesnde zaten duzenlı bı spor hayatm vardı 1 ay boyunca kampa grmeyı dusunuyorum hedefım 8 kılo sızce neler yapmalıyım nasıl bır program ızlemelıyım ozellıkle basenlerımden ve baldırımdan sıkayetcıyım

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bak önce şunu bir anlatalım bölgesel zayıflama diye bir şey yok kilo verdiğin zaman her yerinden kilo vericeksin
    düşük karbonhidrat yüksek protein alman lazım yağlardan kaçınma kaliteli yağ alman lazım spor olarakda ben boks yapıyorum dövüş sporları nabzın en yüksek olduğu sporlar bu yüzdende kilo vermen kolaylaşır ama bu işin en önemli yanı beslenme gidip pasta kek çörek yersen zayıflayamazsın :D

0|0
    0|0
    • Aynen o ne saçma bir şey öyle biraz sağ kalçamdan vereyim ay birazda sol kalçamdan vereyim biraz kollardan kısayım bu ne :)

• arkadslar boks dahıl olmak uzere sporun bırcok dalını yaptım bende sızın kadar bılıyorum tek bolgemın ıncelmeyecegını :)) benm sordugum sekız kılo versem ya da tamamen sıkılastrma calıssam 4 kılo bıle versem 8-9 gıbı gorunse olur mu cunku bı ayda o kadar cok vermek de zararlı

• ya burada nasıl anlatsam çok uzun olur ama 1 ayda 4-5 kilo vermek en sağlıklısı

Erkekler Ne Diyor 5

• her gün düzenli koşu ya da yürüyüş minumum 30 dakika.. gün aşırı eritmek istediğin bölgelere bölgesel çalışma uygulaman lazım :) kaç kg verebileceğin senin bünyene ve iradene bağlı :)

0|0
    0|0
    • ya metabolızmam hızlı ben 5 gunde bıle 3 kılo veriyorum da saglıklı vermek ıstıyorum smdı dceksn metab hızlı ıse nasıl kılo alıyorsun diye iste hayvan gıbı yıyorum :D

• way hayvan way :D

• haahaahha :DDDD

• sağlıklı bir şekilde beslenir metabolizma hızını artırısan ve gerçekten verilebilecek kilon varsa olabilir. ama sağlıklı değil.

0|0
    0|0
    • boyuma gore 20 kilo fazlam var ama daha once spor yaptigim icin 10 kilo daha zayif gozukuyorm vucut hatlarm da belli zaten

• sağlıklı bir şekilde 8 kg vermen zor

0|0
    0|0
    • peki sikilasma ve aerobik uzerine calissam sadece sebze meyve yemekleri yiyip yagdan kissam 3-4 kilo versrm ama daha cok vermis gibi gozuksem olmaz mi?:D

• Aerobikle zayiflayamazsinki kardiyo yapman lazim (kosu bisiklet eliptik yuzme vs) ayrca kisman gereken yaglardan da ziyade seker ve turevleri onlari cikar hayatindan ekmegi cikar aycicek ve kizartma yaglarindan uzak dur bide biraz proteinli beslen dogru calismayla ayda 4 5 kg verirsin takildgin bisey varsa mesaj at program yazarim sana

• tamak cok tesekkurler kosuya baslicam zaten bir soru takilirsa aklima yazarim sana

• Bunun cvbini kimse veremez en yakın cvbi bir ay sonuna kendin görebilirsin

0|0
    0|0
  • 1 kilo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimse kesin bir şey diyemez ama şunu söyleyebilirim hırslıysan eğer durmaksızın günde 800-900 kalori yakarsan baya kilo verirsin.

0|0
    0|0
    • gunluk kalorı ıhtıyacmdan da kısmam lazm o zaman tek sporla olmaz o sayı cok uzun sure yapmam gerekır

• Sporu saat olarak arttır beslenmene dikkat et 1 ay da 2,5 kilo en sağlıklısı

0|0
    0|0
Yükleniyor...