Kapat

Fazla şımartılmış kız

Fazla şımartılan bir kız tehlikeli midir? Karşısındakinin onu bırakamıyacağını bilen bunu yaşadıkları olaylarlada tecrübeleyen ve erkeğin ondan ayrılmayacağını düşünen ve fazla şımartılan kız ne yapar ? Ya da kızı çok fazla şımarttığını düşünen erkek ne yapmalı? Kıza nasıl davranmalı şu durumdan sonra ? Birde kızlar sizi birisi çok şımartsa ne yaparsınız davranışlarınız nasıl olur? Mesela birşey soruyorum mesajın sonuna seni çok seviyorum aşkım. Diye ekliyorum o ise sadece soru kısmını cevaplıyor 1-2 seferdir böyle oldu. Ama o mesaja cevap olarak degil kendiside öyle mesajlar atıyor ben yazmadan..

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• dostum, kızlara göre bu hareketler zayıf davranışlar, buradan kızların ne güzel, çok romantik, benimde şımartılmaya hakkım var diye tekrarlarlar ama onlarda bu muameleye mağruz kalınca ellerinde olmadan senin canını yakacaklardır. ezikliğin kokusunu kan kokusu ise onlar köpek balığı gibi ezikliğin kokusunu alırlar, sakın ezik olma, davranma, asla kıza sensiz kalamam hissini verme, hayatının merkezine koyma.

Bak sana bi kaç ip ucu vericem sonrasını sen hayatına uyarlayacaksın :

ezik erkek;

kız - buluşalım mı?

erkek - tabiki aşkım sen ne zaman istersen, ben anında gelirim.

güçlü erkek;

kız - buluşalım mı?

erkek - paztsi doluyum, salı spora gidiyorum, çarşambada bizimkilerle buluşucam, perşembe uygun zaten diğer günlerde doluyum...

bu saatten sonra kızı yormadan ilgisiz davranacaksın, yoksa kız başka heyecanlar için seni terk edecektir. ayrıldığı saçma nedenin senin hatan olduğunu düşüneceksin...

mesajlara geç cevap veriyoruz, tüm hayatını kıza açmıyorsun çok az bişey hayatından bahsediyorsun, gizemli oluyorsun, sabah kalktığında telefona sarılıp hemen mesaj atmıyorsun, yatarken uykundan fedakarlık yapıp kızla mesajlaşmıyorsun, mesajlaşmayı azaltıyorsun, seni seviyorum kelimesini romantik ortamlarda anlamlı olduğunda kullan, boş yere savurma onu. tatminsizlik yap ama bak bu söylediklerimi kızı yormadan yap, dikkatli ol... kızın kendini acındırmasına kanma, ortak işler yaparken ona danışmak yerine, ona güzel bir planın olduğunu söyle ve ısrarcı olmadan uymasını sağla, senin sevdiğin onun sevmediği şeyler yaptır ona yine ısrarcı olmadan, hadi dostum kız arkadaşına karşı imajını düzelt ;)

2|1
    0|0
    • Teşekkürler zaamn ayırıp bu kadar yazdıgınız için.ama oda öyle sabah uyandıgı dakıka mesj atıyor .

• Kızın kendını acınırmasına kanma dedın ama çok şekerr ya :D :D işe yarıyor eyvallah sagolasın.

• biliyorum bende kızları çok severim kadınsı özelliklerini kullanmaları hoşuma gider ama saklıyorum bunu ondan.. sende öyle yap

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

• Bence hem şımartilmiş kadın tehlikelidir hemde erkek.Ben bakıyorum bazı erkekler kadınlardan daha havalılar ve özellikle bir kadın veya fazla kadınlar onlara ilgi gösterince yemin ediyorum acaip havalanıyorlar.Egoları konuşmaları ( her iki cinsdede) değişiyor ama sonra evrene geri geliyorlar ve bakınıyorlarki insanlar onların şımarıklıkları sonucunda onlarla pek konuşmak istemiyorlar ve onlara karşı soğuk davranıyorlar.Egolarımıza yenik düşmemeliyiz.

Herşeyin ortası daha iyidir :)

0|0
    0|0
  • bunun karakterle alakası var senin davranışlarınla değil. senin ona sevgini göstermen çok güzel bir şey. ama sevginin değerini bilmeyen kız da olsa erkek de olsa bu tür davranışlar karşısında şımarır. sakin taktik uygulayayım deme yok mesajlara geç cevap yaziyim bilmem ne. bi ilişkideki en samimiyetsiz şeydir bu ve ben bi kız olarak nefret ederim. senin kız arkadaşına olan bu düşkünlüğüne rağmen kızın şımardığını hissediyorsan yol ver gitsin. çünkü o insan canını yakar. ama her insan şımarmaz bunu da unutma. ayrıca "bahtsız" arkadaşın dediklerine de katılmıyorum ben bir dk tahammül etmem öyle bi erkeğe. ki bu da karakter meselesi. sen içinden geldiği gibi davran sevdiğine. bi gün bunun değerini bilen bir kız bulur ve karşılığını da alırsın.

0|1
    0|0
  • Bende çok şımarığımdır ama sevdiklerime yaparım şımarıklığımı karşındaki insanın sensiz yapamayacağını düşünmek özgüven ile alakalı birşey şımarıklıkdan ziyade.. Ayrıca burda yazaılanlara şu hususta çok katılıyorum ben sevgi kelebeği gibi sevgimi haykırmak isterim ama sözlüm benim tam tersim her dk söylemez arada bir söyler yani herkesin yapısı farklı kimi sevgide çekingen , kimi ise gayet sosyal açıkca hislerini belli eder vb. şımarıklık ailenin yetiştirilme tarzından kaynaklanıyor mesela ben tek kızım tek çocuk şımarığımdır ama yaşıtlarıma göre de olgunumdur bir çok alan da tezat bir durum ama öyle..;)

0|0
    0|0
  • Öncelikle şunu söyleyeyim; ÇOK TEHLİKELİDİR!

Senin onu bırakmayacağın düşüncesi ile her şeyi yapabilir.

Bu durumda iki seçenek var: Ya böyle devam edip sürüneceksin ya da ona dersini vereceksin.

Bu ders verme olayı biraz riskli yalnız. Onu bir kere terk et, arama, sorma, bak nasıl değişecek. Ama risk şurada; blöfünü yemeyebilir. Hatta ayrılık hoşuna giderse geri dönmeyebilir.

Karar senin...

0|0
    0|0
    • Teşekkürler yok blöf yaptıgımı anlamaz ama işler biraz farklı yani ilişkimiz farklı bizim biraz arkadaşlık eklyim sizi oradan sorayım olur mu ? Yanlış anlamayın sadece soru sormak için istersenız sonra silersiniz.

• Peki, ekleyin

• Mesajın sonuna sevgilim onu eklese. Iyy derdim. Çok yapay cunki gereksiz cümle kurma bence. Sevgini şakalarınla sarılmalarınla gösterebılrsn doğal ol az. Çok şımartmak bu değil. Her dediğini yaparsın herşeyini alttan alırsın tepene çıkarırsın, şımarmıstr ışte o kız.:d kızı şımartmaya gelmez hatta kimseyi.

0|0
    0|0
  • Ben şımarık olsam kimseyi değerli görmem kendimden başka,bir de karşısındakinin onu bırakmayacağını yani zayıf noktasını biliyorsa bunu kullanabilir.Hem erkek kız haksızken onu terketmiyorsa normal bir kız da olsa o erkeği değersiz görür.Umarım yardımı dokunur.

0|0
    0|0
    • evet kız haksız ama erkek rest çekmiş kız özür diliyor ne yapsın terk etmıyor. Yani etmedım :) :) 3. şahıs sokmaya gerek yok araya kendımı üstünden söyliyeyim :)

• en basiti her an her frsatta telefon ile görüşüyorz hç farketmıyor kmın aradıgı surekli telefonda :)

• Demek ki vaktini de değerlendirmeyi bilmiyor,vakit de bizim bu dünyadaki en önemli sermayemiz old. göre,senin de kıymetini bilmemesi bunun yanında çok normal.Yanlış anladıysam k.bakma.

• tam o şımartılan kız durumundayım. resmen yaşıyorum. erkek arkadaşım benim için herşeyi yapıyo çok sevdiğinede eminim ki bunu her konuşmamızdada söylüyo sadece mesajda değil... ama ben artık sıkıldım belli bi yerden sonra bıktım. artık onu sevmiyorum tamam bnde o bana yazmadan yazıyorum ama bu alışkanlık sevgi değil. ve o bana ytazdıkça hoşuma gidiyo ilgisi falan ama bazen de sıkılıyorum işte.. kaçan kovalanır hesabı.. biraz ilgilenme,şımartma. o seninle ilgilenmeye başlar...

0|0
    0|0
    • Teşekkürler. Ama seni bu kadar seven herşeyinle ilgilenen birinden nasıl sıkılırsın ? FAzla ilgi bunaltıyo demek ki. Peki dozunu ayarlayamayıp kızı kendımden sogutursam ? ?

• o kadar ilgili ki boğuldum. bahtsızın yorumu gayet iyi olmuş bence,ona teşekkür etmelisin :) ve dikkate almalısın :) yararlı olucaktır =) ve inşallah istediğin gibi kız arkadaşın seni sevicektir

• Bir şey söyleyeyim mi ?

Onu şimartan sen ve senin gibi erkekler.

Fazla ilgi karşısında şimarmayacak kız yoktur.

Soğuk davran, seni seviyorumları falan boşver, o sana nasıl davranıyosa sen de ona öyle davran.

Zamanla olanları görürsün zaten. Sen beni dinlee.

0|0
    0|0
  • bi kere seni seviyorum u bu kadar basitleştirmemek lazım. daha sonra böyle zorunluluk oluyor söylemek bunalmış olabilir kız ilgiyi kes biraz afallayacak mı mesajları geç at biraz soğuk yaz görüşmeleri ertele. çok üstüne düşersen monotonlaşır herşey.

0|0
    0|0
  • ciddi ciddi yapılan şımarıklıksa gerçekten tehlikelidir belki de bu senin ondan soğumanı bile sağlayabilir

ama şirinlik olsun diye yapılıyorsa sorun yoktur gerçekten şekerdir

0|0
    0|0
    • aynen sogumakk. 2 lafndan bırı ayrılız şöyle olursa böyle olursa ayrılırız sonra ben hiçbirşey söylemem yaa şaka yaptm aşkm şaka . Der

• Şımarık erkek olsun kız olsun dayanamam

0|0
    0|0
  • baktın şımarmaya başlıyo sağlam bi tokat geçir kendine gelecektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Aynı sorunu bende yaşıyorum kardeşim . Üstüne titredim kızın,her sorununu üstüme aldım,o üzülmesin,o yorulmasın istedim. Her sıkıntısında çare diye önüne attım kendimi hep. Ama bu geri tepebiliyor. Herşeyin fazlası zarar derler ya aynen öyle. Bi zamandan sonra önemsemiyor . Yapman gereken, kendi hayatına bakmak. Konuş yine ama sürekli ona vakit ayırma. İşim var,meşgulum de. yoğun olmasan bile öyle gözük. Tek sorununun kendi olmadığını hissettir. Senin üstüne düşecektir.

0|0
    0|0
    • başka işim var dedigimde acayp kıskançlık yapıyor onun için kavga sebebi gibi bu . kiminle görüşüyorsun ki meşgulsun vs. diyor . hem oda rest çekebilir ben konuşmak istedigimde işim var derse ;)

• bende aynen aynen senn yaptıgın gibi yapıyorum. Zararını gördün sanırım sen böyle davranmaktan vazmı geçmeliyim evet vazgeçmeliyim sanrım

• O "işim var" lafını. Öyle bi cümle kurup söyliceksin ki, hem bir sorun olmadığını gerçekten işin olduğunu düşünecek,hemde birşey söyliyemicek. Bu sana kalmış birşey. Vazgeçersen yine aynı şeyler olur,şımarır yine. Sen koşmaya devam et. unutma kaçan kovalanır. O senin üstüne düşer seviyorsa eğer.

• ben senin yerinde olsaydım vururdum kıçına tekmeyi şımarık kızlarla hiç işim olmaz senin de olmasın bence şımarık kızlardan kimseye hayır gelmeez

0|0
    0|0
  • Kardeşim bak deveyi diken insani ... diye bir söz var erkek içinde kız içinde bu böyledir ha bu ne demek kötü davranman lazim demek değil elbetteki ama biraz umursamaz olmak zorundasın seviyorsundur için içine sığmıyordur ama malesef düzen bu şekilde senin sürekli yakana yapışan bir kız olsa sende bi noktadan sonra bıkarsın yeter ulan dersin olayın mekanızması bu şekilde herşey tadında güzel yani kendimizi kontrol etmek zorundayız etmezsek nolur aptal aşık pozisyonuna sokmuş oluruz kendimizi ve kızlar erkeklerin aksine aptal erkeklere pek yanaşmazlar

0|0
    0|0
  • Ona vaz geçilmez olduğunu ondan daha güzellerin de olduğunu hissettirir söylenme yani mesajlarına erken cevap verme biryere gittiğinde nere gittin diye sorma birşey yaptığında telefonla konuştuğunda mesela söylemek isterse o söyle sın sorma bile o konuşmaz sa sende konusma

0|0
    0|0
  • bence sende şımarık davran,empati yapmasını sağla.yazdığın yorumlarıda okudum birşey yapıyor sonra yaa şaka yaptım diyormuş sende böyle davranmaması gerektiğini söylemişsin defalarca.sende aynısını yap o zaman sinir olacağı bir şaka yap sonra yaa şaka yaptım de bu örnek tabi o nasıl davranıyorsa sende öyle davran yani ;)

0|0
    0|0
    • :) teşekkürler. kendımden sogutmıyım da sonra ...

• r.ederim :) ya eğer kendi yaptıklarını sen ona yapıyorsun diye soğuyacaksa önce kendi kişiliğinden soğumalı ve böyle biride bu sebepten senden soğuyacaksa bırak soğusun bence ;)

• olmaz böyle.senin düşünceler yanlış hocam.bırak biraz da sen mesaj atma soğuk davran bu ne böyle ilişkide erkek ağırdır bunlarıı sorun yapanlar genelde bayanlardır takılma sen mesafe koy seviye koy

0|0
    0|0
  • kadın olsun erkek olsun karşı tarafın ayrılmayacağına eminse hayır gelmez o ilişkiden.

0|0
    0|0
  • Şımartılan kız zehir gibidir, yaklaşma bile.

0|0
    0|0
  • başını agrıttıgına degmez senin için bişeylerden vazgeçmiyorsa önündeki maçlara bakıcaksın ;)

0|0
    0|0
    • benım için neyden vazgeçmesini istesem acaba? Uykudan vazgeçiyor mesela ;)

• bak yukarda arkadaş ne yapman gerektiğini yazmış haklı dediklerine kulak ver bence olmazsada olmaz dünyada ne kadın nede erkek biter rahat ol

• bıtmzde başkası lazım degil bana ;)

• Çok tehlikelidir

0|0
    0|0
  • tabiki tehlikeldir

0|0
    0|0
  • bence çok tehlikelidir korkmak lazım

0|0
    0|0
  • ölçülü hareket etmek lazım dizginleri kaçırdın mı yandığının resmidir...

0|0
    0|0
  • Aslında tehlikeli değildir. Elinden şekerini alınca ağlamaya başlayan çocuktan farksızdır :D

0|0
    0|0
    • Aynen biraz ilgiyi çekince beni ilgiye boguyor :) Ama bu arada ilgisiz gözükme sıkıntı yaratır mı acaba bana ? . Arada bir ilgiyi çekince çok üstüme düşüyor .)

• Tabi canım tamamen de odun gibi davranmanın manası yok :D dozunu iyi ayarla :D

• Tamam bu ilk ilişkm umarım ayarlyabilrim.

Yükleniyor...