Affedilmek için ne yapardınız?

Birine karşı çok büyük bir hatanız oldu. Hatalı olan sizsiniz. Karşı tarafın zerre suçu yok. Ve bütün bağları koparıp gitti... Bir süre acımıyor da içimiz sonradan koyuyor gidişi. Geri dönmesi için kendinizi affettirmek için neler yapardınız?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kişi kim? Sevgilim mi arkdaşım mı akrabam mı?

Sinirinin geçmesini beklerdim ve uygun bir dille olayı anlatırdım. En başta suçumu kabul etmekle başlardım işe.

Ayrıca...

Bizde yanlış olmaz. Olmuşsa da yanlışlıkla olmuştur.

0|0
    0|0
    • sevgilimdi :(

• Çok büyük bir hatandan sonra seni affederse muhtemelen sex yapmak için affeder.

Based on a True Story

Erkekler Ne Diyor 8

• bacaklarına sarılıp affet beni derim herhalde.

0|0
    0|0
  • Karşındakinin kişiliği, senin ne yaptığın ve bunu düzeltmek için neler yapabileceğinle alaklı 3 bilinmeyenli bir denklem sormuşsun. Cevabı sen biliyorsun artık biz değil..

0|0
    0|0
  • ne yaptığına bağlı değişir bazı şeyler asla affedilmez

0|0
    0|0
  • giden gitmiştir.. büyük bir hata ise hepten gitmiştir.. dönerse seni kullanmak intikam almak için kullanır bilgin olsun ..

ben kesin öyle yapardım ... büyük bir hata intikamıda büyük olur ...

0|0
    0|0
    • dielim kız arkadaşın sana artık seni sevmediğini ayrılmak istediğini söyledi. öyle 3 5 günlük bi sevgilinde değil yılların bir ilişkisi neden die sordugunda kız başkasından etkilendiğini söyledi. ama kız sonradan seni sevdiğini anladı bi heves oldugunu anladı sana dönmek istiyo ve gerçekten pişman ?

• kusura bakma sen açık konuştun bende açık konuştum ... kırılmamışsındır umarım

• eh be ya giderken nedn düşünmezsin bunları:(bi ilişki daha bitti iyi mi.boşver unut gitsin..

0|0
    0|0
  • hatanın büyüklüğüne bağlı.şimdi sevgilim beni aldatsa,aradan biraz zaman geçse ve yeniden barışmak istese.kapı açık arkanı dön ve çık derim. bu arada ajda pekkanıda severim :)

0|0
    0|0
  • giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir...

0|0
    0|0
  • dönüşü yok affetmez bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• napardım bilmeeeeem sni bir gün görmeseeemmm.

0|0
    1|0
  • hatanın onu ne kadar yıprattıgına bağlıdır bu.. güven kaybı olmuşsa eger,geri dönmek o kişi için zor olur.. ama onun güvenini geri kazanmayı başarırsan o zaman bir ihtimal olabilir..

0|0
    0|0
  • artık hiç bişey.

0|0
    0|0
  • Sonsuz sevgi içeriği.

0|0
    0|0
  • bütün bağları kopardıysa üzülmenin faydası olmaz geleceğe bakmak lazım yani:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...