Deneyimli misiniz? Ne kadar deneyimli olduğunuzu düşünüyorsunuz? Neden? Neye göre?

Deneyimli misiniz? Ne kadar deneyimli olduğunuzu düşünüyorsunuz? Neden? Neye göre? Herkes dökülsün, kapalı kumbaralar yazmasın ama...

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• deneyimliyim arkadas 5 yasinda anami kaybettim 8 ay sonra cici annem oldu ac birakti kötülük besledi cok az sure sonra kuran kursu seklinde yurtta kaldim ordada ezildim para yatirmadigim icin eksiklik hissettim hissettirildim 16 yasinda kendi evime ciktim tabi ayni zamanda calisiyoruz gecim icin ne kadar gecinilirse ben kendim kendime baktim kötü yola düsmedim ki her türlüsü ayagimin ucundaydi ben bu yasima geldim allahin yardimiyla ve kendi gayretimle yoruldummu? evet biktimmi? evet umutsuzluk bolca kapiyi calarmi? evet hala yanlizmiyim? evet

ve kimseye boyun egmedim acliktan gebersemde..

varsa daha deneyimlisi ciksin karsima :D

askta deneyim dersen askima varimi yogumu verdim sevgimi bütünlügüyle verdim hissettirdim askin alasini yasadiginida kendisinden herzaman duyabilirim herzamanda sever deneyimle ne alakasi var diceksin hayat bunu sagladi sevgiye sadik kalmayi aska sahip cikmayi gereken degeri gerekene vermeyi bana hayat ögretti..

0|1
    0|0
    • Dökmüşsün içini iyi rahatlarsın, helal bu arada birader

• tsk ederim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Hangi konuda ama bu deneyim,aşk mı iş mi ?

0|1
    0|0
    • Kategori aşk tabi ama aşk da adam gibi herşeyiyle yaşananlardan yoksa face den bilmem ne oldu internetten tanıştık 8 ayda bir görüşüyoruz, çıkalı üç ay oldu hayatımın aşkı ama askere gitti 15 ayda bir görüşeceğiz şeklinde değil yani:)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...