İlerde düğün yapar mısınız yoksa sadece nikah mı?

İlerde Düğün yaparmısınız Yoksa sadece Nikahmı.Cevaplarınızı bekliyprum

0|0
22|13

En İyi Kız Görüşü

• Biraz önceden buna yakın bir soruya cevap verdim ve evet isterdim.Küçük olabilir, sadece en yakın dostlarımız akrablarımız olabilir.Kartlarımızı kendimizde ellerimizle yapabiliriz, benim bçok iyi müzisyen arkadaşım var onları ikna edip kandırıp düğünde beleş müzik çalıdırabilirim .Yemegide br şekilde hallederiz ve fotoğraf sorun değil en kötü ihtimal iphone 4 çekiniriz :).Sadece mekan sorun onuda ucuza bir çay bahçesinde veye ucuzaza amcamın oğlu öğretmen onların ögretmen evlerinden birisini kiralarız.Oldu bitti :).Ben horon tepmeden evlenemem.

Allah herşeyi gönlünüze göre versin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Kokteyl ve nikah kafi.

0|0
    0|0
  • Nikah. Çok yakınlarımın düğünlerinde bile çok geriliyorum. Hiç gerek yok. Belki birde aile arasında yemeğe çıkılır daha ne olsun.

0|0
    0|0
  • düğün.

0|0
    0|0
  • Nisan yapmayabilirim ama Düğün yaparım cünkü 1 kez olucak birsey benim icin o heyecanı telası yasamak isterim evimden davul zurnayla cıkmak isterim:)

0|0
    0|0
  • ikisi bir arada oluyor ben kaç kere evleneceğim ki şu hayatta herkese kolay kolay nasip olmuyor gelin olmak. valla kır düğünü hayalim :))

artık bir 30 sene sonra falan :D

0|0
    0|0
  • döktürüp bütün stresimi atmam lazım o yüzden düğün :)

0|0
    0|0
  • Davullu,zurnalı dügünnn kısmet olursa insllaah :D

0|0
    0|0
  • Allah izin verirse düğün istiyorum.

1|0
    0|0
  • düğün tabiki oynamadan gelin gitmeeem gitmem :D

0|0
    0|0
  • kısmet bilinmz

0|0
    0|0
  • Sanırım sadece nikah

0|0
    0|0
  • Sadelikten yanayımdır herdaim...

0|0
    0|0
  • sade nikah ins :)

0|0
    0|0
  • kocamla şöle karşılıklı dosta düşmana karşı oynamadan gelin olmammm asla:)

0|0
    1|0
  • Düğün olmalı ve kurtlar dökülmeli...

0|0
    0|0
  • nikah. düğüne para harcayacağıma yurtdışına tatile giderim.

0|0
    0|0
  • Düğün yaparım

0|0
    0|0
  • Sadece nikah isterim ben düğünle falan uğraşamam ama psikolojik olarak baskı altında kalıcam heralde

0|0
    0|0
  • nikah yaparım heralde düğün için yaşlandım yaw

0|0
    0|0
  • nikah mihrapta o kadar

0|0
    0|0
  • düğünn :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bana kalrsa ben evlenmem bile :) ama aileme kalacagi icin buyuk ihtimal dugun olur yani .dagmatlik olayinada karsiyim zaten cunku kundurayi ilk okula gderken gyerdim o zamndan beri hic giymedim itici geliyo ha derlerseki dagmatlik altina spor ayakkabi giyin orasi farkli :))

0|0
    0|0
  • hayalim süper bir dügün ama esim olacak kisi karar verir buna.. gelinligi giyen kalbimizin residir :)

0|0
    0|0
  • Kıza bağlı ama bence nikah iyidir, düğün olacaksa teknede veya kır düğünü tercih ederim herhalde.

0|0
    0|0
  • Düğünleri hiç sevmiyorum. Karşıma çıkan kişinin de istememesini tercih ederim . Umarım istemez. :S O kadar baskı ve stresi çekip de mutlu taklidi yapamam ki !

1|0
    1|0
  • tabiki nikah...

maymun gibi kızla erkeği dikiyorlar ortaya tüm salon onlara bakıyor saatlerce...

ikincisi... elalem eğlensin diye bi kamyon parayı birkaç saatliğine dökemem ortaya. o parayla birçok ihtiyacımız giderilebilir.

0|1
    0|0
  • Eşim isterse yaparım tabi

1|0
    0|0
  • Babalar gibi düğün yapacağım

1|0
    0|0
  • nikah yeterli diyenlerin hepsi seve seve düğün yapacaklar.

1|0
    0|0
  • nikah düğün bir arada..

1|0
    1|0
  • düğünden nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Yıldırım nikahı yapacağım düğün isteyen varsa götürürüm başkasının düğününe orada oynarlar.

0|0
    0|0
  • tabiki düğün olmalı

0|0
    0|0
  • İlerde sadece çocuk yaparım.

0|0
    1|0
Yükleniyor...