Galatasaray savunmaya Cris'i almış

adam başarılı olur mu ayrıca kaç senelik kontrat yapılacak bilmiyorum malum adam 35 yaşında sahada ölüp kalmasın da :S

Güncellemeler:
lyonda var ya defans oyuncusu kel adam'ı andırıyor hafiften

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• BEN BUNUN 2 YIL ÖNCE LYONDA BİR ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇINI İZLEMİŞTİM BU O ZAMNLAR ÇOK AĞIRDI Kİ ŞİMDİ 2 YAŞ DDAHA BÜYÜK ADAM 35 YAŞINDA BİLDĞİN YOLUN YARISI BÜTÜN HERKEZİN ELEŞTİRİİLERİNE KARŞYILIK VEREBİLMEK İÇİN GALATASARAY LYON A BONSERVİS ÜCRETİ ÖDEMEDİ TEK AVANTAJI BU AMA ADAMIN TECRÜBESİNDE TÜRKİYEDE BİR TEK ALEX VAR BUDA SEMİH VE DANY İÇİN BİR AVANTAJ AMAO ŞAMPİYONLAR LİGİNDE BAŞINA DERT OLABİLİR CRİS(KRİZ) :dd

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 22

• Brezilyalı tecrübeli bir royuncu.Şampiyonlar ligi tecrübesi var.Oynar bu sene sakatlar iyilşene kadar.

0|1
    0|1
  • İş yapabilir kondisyon ve performansa bakar. Alex te 35 inde görüyorsun hala iş yapıyor ama en çok merak ettiğim neden GS bi oyuncuyu aldığında sanki dünyanın en iyi oyuncusunu almışcasına tanıtım yapıyor. Şimdi adama puyol gibi davranıyolar

0|3
    0|0
  • aldığını biliyodum da 35 yaşında olduğunu bilmiyodum.Acele gelmiş bi transfer.Belki oynar ama 35 çok.

0|1
    0|0
  • Evet yaşı itibari ile baktığımızda biraz tedirgin olabiliriz.Ama bence transfer haberi doğru ise çok faydalı olacağını düşünüyorum.Bu tezimide desteklemek amaçlı Alessandro Nesta,Paolo Maldini örneklerini verebiliriz.Ayrıca Miroslav Klose 33 yaşında Alman milli takımında forvet olarak oynamışsa Cris defansımızda gayet iyi işler yapar :)

0|0
    0|2
  • mantıklı transfer son gnde genç ii stoper olmaz ismi duyulmamş biri elde patlaya bilir hiç değilse bunun ne olduğu belli

0|0
    0|1
  • Adamlar çilek beklerken kabak gelmiş. :(

0|2
    0|0
  • Fatih hocayı şimdi aradım hocam Crisi niye aldınız falan diye sormama gerek kalmadan, adamın kariyerine bak dedi tecrübesine bak dedi zaten 1 yıllık kontrat yaptık dedi. Şampiyonlar liginde ülkemizi temsil eden tek takımız biliyorsun dedi bende tecrübeli bir stoper istiyordum Ünal başkana söyledim Cris olsun diye tamam dedi aldık olay bundan ibaret dedi peki hocam iyi akşamlar deyip telefonu kapadım:)

0|1
    0|2
  • bence yaş konusunu çok abartıyorsunuz.defans oyuncuları çok daha ileri yaşlara kadar oynayabiliyorlar ve tecrübe oldukça önemli.

eğer uyum sağlarsa bence çok faydalı olur

0|0
    0|1
  • adamın bir geçmişine bakın geçmişi başarılarla dolu 60'a yakın maçı var şampiyonlar liginde. ve sadece 1 yıllık imza attırmışlar.tecrübesi lazım gs'ye

0|0
    0|1
  • Mattheus vardı, Alman defans oyuncusu, 38 yaşına dek oynamıştı.

30-35 yaşlarındaki defans oyuncuları en tecrübeli oldukları yaşlar.

0|0
    0|2
  • tomas ujfalusi de 34 yaşında dostum :)

0|0
    0|1
  • ben o adamı biliyorum 6 sene lyon da oynadı bir sene idare eder umutsuzluğa gerek yok .

0|1
    0|0
  • Şunu hala anlamadınız dimi. Adam Ufa sakatlandı diye alındı 6 ay oynar heralde..Ayrıca bu Crisin de Alex le aynı yaşta olduğunu hatırlatırım...

0|0
    0|0
  • 1Sene idare eder bence 30 maç sanırım oynama garantisiyle 1senelik sözleşme imzalamış savunmada abilik yapsın yeter.

0|0
    0|0
  • Bence normal yaşı.Defans oyuncuları genelde 30 dan sonra tecrübeli olurlar :D

0|0
    0|1
  • bizim türklerin klişe transferidir nerde iş ibitmiş oyuncu var onu alırlar.

0|1
    0|0
  • almış da bana mı almış?

0|0
    0|0
  • Bence güzel bir transfer.Faydalı olacağından eminim.

0|0
    0|0
  • arnavut mahallesinden karpuzcu hakkıyı alsaydı daha iyiydi. böyle adamı çok aramaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • İmza atıldı mı bence iyi transfer olur

0|0
    0|2
  • Fena adam değil ama gerçekten çok çok yaşlı. 35 yaşında birisini alıyorsan ( Tecrübeli diye ) Ya Os ya fw alıcaksın defans değil.

0|2
    0|0
  • gülüyorum size sadece:)) fatih terim özellikle tecrübeli istedi ayrıca siz ujfalusi ye de ilk geldiğinde bunları diyordunuz noldu adam taş çıktı bu da öyle merak etmeyin çok iyi bir stoper fenere de golü var atmıştı.:)) kontratta 1+1 yıllık.

0|1
    0|2
Yükleniyor...