Halı saha maçım var taktik verin?

Beyler 3 gün sonra halı saha maçım var. Defans mevkisinde oynayacağım. Aslında ne yapacağımı biliyorum ama belki ekstradan faydalı önerileriniz vardır. Hem bayadır futboldan uzak kaldım bu yüzden vereceğiniz taktikler önemli. Bu arada beyler dediğime bakmayın futboldan iyi anlayan kızlarda cevaplayabilir?

Güncellemeler:

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• bak Ben çok iyi bir stoperim haftada 4 halı saha maçım var sana çok iyi taktikler verecem 1. Direk ayağğa gir sakat bırrak 2. kvga çıkar 3. baktn hepsi üzerine geliyorr kaaaç :D

0|0
    0|0
    • Sonra takımca ebemi s. ksinler dime.

• öyleee :D :D kardşm stopersenn ilk önce sakin ol forvetten önce asla ilk hamleyi yapma ne hamle yacgnı tahmin et ama uyguluma topa hemn dalma önünü kapt o hamle yaptğı topu al kaç kontra ataklarda hızlı ol kndini hazır hissetmiyorsn asla pas atma karşı takımda pas atck oyuncuya dikkt et forvetten önce koş kes o pası hemn ileri sağlam uzun pas oyna bu sadece birrazı :))

• Tavsiye için teşekkürler. Tek zayıf yönüm soğukkanlılık.

• En iyisi çirkef oyna toptan çok adamı geçirtmemeye çalış tabi şutta çektirme ama hep vücüdünü kullan itekle omuz filan adam senden ya kaçar ya da sinirden oynayamaz :)

0|0
    0|0
    • Fiziğim çok kuvvetli değil onu ne yapcaz?

• Sıkı markaj diyosun.

• yani sonuçta bende bir kaleciyim , benim en rahat ettiğim defans oyuncusu ya adama nefes aldırmıcak ayada adam topla buluştuğu anda hamlesini yapıp topu alcak

• Hali sahada adama. top vurdurulmaz ounu önle kaleye şut çekmesinler:-D

0|0
    0|0
    • Yani adamın açısını kapa diyosunuz.

• Yok yeterince atletiğim ama stoperdeki partnerim biraz ağır, tek sıkıntı o.

• Ozaman libero. oynat onu gelen topa vursun. ya da fizik. varsa 1.1 e yolla faul. yapsın

• Neuer gibi oynamaya çalış bence. Hem kaleci hem defans. Çift kişilik yani :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...