Rüyaların manevi anlamı

Arkadaşlar rüyalar uyumamızı sağlayan, her 90 saniyede bir gördüğümüz, beynimizin kurguladığı olaylardır. peki manevi olarak anlamları varmıdır? dini rüya tabirlerinden bahsetmiyorum mesela insan sevdiği kişiyi onu çok düşününcemi görür? rastgele insanlarmı görürüz rüyalarımızda. biyerde duymuştum rüyanda gördüğün kişi seni düşünüyor diye doğrumudur acaba? :) şimdiden teşekkürler

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• gün içinde yaşadıklarımla rüyalarım aklıma geliyor çok garip oluyor anlamı var mı bilmiyorum ama son zamanlarda beni korkutuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence manevi bir anlamı var ben inanıyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• evet insan en cok neyi düsünürse o rüyasina bolca girer bunu insanlarin cogu tecrübe etmistir..rastgele insanlarmi bir anlami varmi bilmiyorum ama görüyor insan bazen tanimadigi kisileride benim bir arkadasimin akrabasi olarak bir kiz girmisti rüyama birdahaki gün arkadasimla torurup dusun dusun cikaramadik öyle birini :D

ama bir anlami varmidir sanmiyorum olsaydi rüyalarimla ilgili birseyler yasardim.. zaten geneldede unuturum rüyalarimi..

0|0
    0|0
    • ilginç bir bilgi öğrendim insan rüyalarında hep en aaz 1 kere gördüğü kişileri görürmüş. yani rüyamızda gördüğümüz herkes gerçek hayatta tanıdığımız veya 1kez gördüğümüz kişiler

• evet ilginc bir bilgi gercekten ama benim yazimda anlattigim o güzel kizi hayatimda hic görmedim :) yada gördüm rüyami hatirlamadim bilmiyorum :) ama bir manasi yok sanirim rüyalarin yoksa o kizla yollarimiz kesisirdi :)

Yükleniyor...