Çok yakın arkadaşınızın eski sevgilisine aşık oldunuz. Onunla bir ilişki yaşar mıydınız?

aşık oldunuz derken tek taraflı değil kızda sizden hoşlanıyor.

Sorum her iki cinse.

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle evet

0|1
    0|0
    • kesinlikle evet derken yaşardın yani

• aşkıma söz geçiremem zaten en yakın arkadaşım da hiç kızmaz hatta aramızı yapmak için tavsiye verecek birisidir :D :D :D

• güzel çürük elma demekki sensin :D:D ama bu dobralığın için en iyi cevap seninkini seçicem dostum ;)

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayır yaşamazdım.Arkadaşımı bir erkek yüzünden kaybetmek istemem.Dünyada binlerce erkek var onun eski sevgilişinle ilgilenmem.Benim için imkansız.

0|0
    0|0
  • Çok yakın arkadaşımın sevgilisiyle muhattap olup,görüşmeyeceğim için aşık olmam söz konusu olmaz. Önem veririm böyle şeylere.

Çünkü dediğin gibi aşık olsam sevgili olurum. Aşkıma sahip çıkarım.

0|0
    0|0
    • ister istemez muhattap olursun çünkü yakın arkadaşın ve elbet seni sevgilisiyle tanıştıracak ve beraber bir cafeye veya lokantaya yani bir yerlere gideceksiniz ve zaman geçireceksiniz o sırada sen sevgilinin arkadaşından hoşlanmaya başladın ve o da senden hoşlanmaya başladı.sonra arkadaşın ve sevgilisi ayrıldı böyle düşün bakalım cevabın ne olacak?

• Birlikte olmam. Öyle birine asla güvenmem.

• Yasamazdım.

0|0
    0|0
  • Yaşamazdım.

0|0
    0|0
  • çok yanlış birşey birde en yakın arkadaşın bu kazığı atma ona sonra çok pişman olursun.

0|0
    0|0
    • he şunuda unutma sevgilisi varken senden hoşlanan senleykende başkasından hoşlanır.

• çok yakın arkadaşımın eski sevgilisine yan gözle bakmam :((

0|0
    0|0
  • her türlü şeyi yaşayabilirim hele ki gecenin bu vaktinde oy anam:)))))))))

0|0
    0|0
    • kimsin len bu öylesine sorulmuş bir soruda sende nasıl bir potansiyel var anlamadım :)

• =))))))) BEN BENİM sen kimsin=) potansiyel yüz üstü yüzmilyon bin=))))))

Erkekler Ne Diyor 6

• - "ihanet kötüdür çoçuk. "

0|0
    0|0
  • böyle bir olay bu hayatta yaşadım arkadaşımın sevgilisi aşık oldu kızla arkadaşlığımı bitirdim her zaman arkadaşlarım benim için daha değerli...

0|0
    0|0
  • yaşardım.. ikisi de kafasında o aşkı bitirdiyse bişey olmaz bence

0|0
    0|0
  • Yakışmaz delikanlı ADAMA...

1|0
    0|0
  • arkadaşınla arada bir sevgili de değiştirin, fantastik olur. töbe töbe

1|0
    0|0
  • sakat bu işler