Göbek eritmenin en iyi yolu nedir?

Lütfen, rica ediyorum bilenler ve sporla uğraşanlar cevaplasınlar. Diyet mi daha iyi sonuç verir egzersiz mi? ve hangi tür hareketler? benim problemim şu ki ; ben zayıfladığımda her yerimden kilo kaybı oluyor fakat göbek kalıyor, istemediğim bölgelerde zayıflama oluyor.

0|0
8|18

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle doğru nefes alışverişini öğrenmeniz gerekli ardından sabah uyanır uyanmaz ılık 1 bardak suyun içerisine yarım limon sıkıp ve bir kaşık bal ilave edip tüketin... Sabah kahvaltıdan önce içtiğiniz su ne kadar fazla olursa metabolizmanız o derece hızlanacaktır... Karın yan yağlarını eritmek için kahvaltıda ananas suyu ve nar suyu tercih edin... Bol bol maydonoz tüketin... Karbonhidratlı gıdalar tüketmek yerine protein ağırlıklı beslenebilirsiniz... Haftanın 3 günü duş alın ve göbek bölgenize hassas bir lif ile masaj yapın... Kahvaltıdan sonra yarım saat ara verip bir bardak Türk kahvesi tüketin ardından spor için ısınma egzersizlerine geçin ortalama 30-35 dakika bu egzersizleri devam ettirin... Hemen akabinde severek yaptığınız bir sporu hayatınıza kazandırın bu yoga, fitness, pilates olabilir... Size en önemli tavsiyem ise metabolizmanızın en hızlı olduğu süre olan 14.00-16.00 arasında 30 dakika tempolu dans edin... Aslında dans kimi vakit kardiyo egzersizlerinden bile daha hızlı göbek yağlarının eritilmesini sağlar... Yeşil yapraklı sebzeler, havuç, bezelye, yoğurt, süt gibi besinleri ise rahatlıkla tüketebilirsin... Kırmızı et yerine balık ve tavuğun flato yani göğüs kısmını tercih edersiniz bu sorununuzdan kısa sürede kurtulabilirsiniz...
    Bu süreçte bol ılık su tüketmeye özen gösterin...
    Her şey gönlünüzce olsun...
    Sevgilerimle...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bölgesel zayıflamalar için egzersiz yapman şart.. Göbek en zor düzeltilen yer.. Bunun için düzenli egzersiz yapmak gerekir..

0|0
    0|0
  • Ya açıkçası ben bayanların evde kilo verebiliceklerine pek inanmıyorum bizzat spor salonunda gözlemliyorum insanımız bir şeye para verince onu yapmak zorunda hissediyor o yüzden, ben derim ki spor salonu idealdir kendine güzel bir diyet programıda hazırlatabilirsin süreç uzun sürer ama sonuç güzel olur.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 1 ay boyunca sabret şekerin bulundugu herhangi birşey yeme+cips yemek+beyaz ekmek yeme+pasta+kek v. s hamur işi yeme
    sadece sebze+tavuk+et+makarna kepekli happy center marketlerde bulunuyo genelde onlardan yiyebilirsin tabi ki yağsız tuzsuz üzerine yoğurt koyup yiyebilirsin biraz sıkıcı ama 1 ay içinde çok iyi kilo verirsin :D

0|0
    0|0
  • göbek bölgesi en zor bölgelerden biridir fakat temek kural şudur ki kilo vermek için kardiyo antrenmanları gerekir

0|0
    0|0
  • Sabah kahvaltıda 1 kase yoğurt ye 1 bardak suya 2 kaşık elma sirkesi koy iç 2 3 haftada değişimi görürsün ;)

0|0
    0|0
  • Hareketleri burdan anlatsam anlamazsın ama youtube gir orda karın egzersizleri yaz bulursun elbet

0|0
    0|0
  • Düzenli egzersizin yanında beslenmene dikkat etmezsen bu senin çok çok uzun süreni alır. Düzenli beslenmeyle birlikte sporunuda yaparsan kısa zamanda saglıklı sonuçlar alabilirsin. Kısacası herşey boğazda başlayıp bitiyor :)

0|0
    0|0
  • diyat yap spor yap vellashape lenf direnaj kullan

0|0
    0|0
  • göbek eritmek diye bişey yok malesef :) genel olarak kilo kaybı olur vücutta. beslenme en önemli etken

0|0
    0|0
  • yatak sporu ;)

0|0
    0|0
  • Uzman tvde 8 dakikalik bir video var onu uygula 3 ay sonra okeysin :)

0|0
    0|0
  • az ve öz ye bol bol yuru

0|0
    0|0
  • Fitness ve kardiyo bu ikisi ile çok çabuk erir.

0|0
    0|0
  • Senin adin neva mi?

0|0
    0|0
  • En son göbekten gidiyor zaten yağlar. Mekik çekeceksın yediklerine dikkat edeceksin..

0|0
    0|0
  • yag % indir

0|0
    0|0
  • Az ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu paragrafimla da "mekik" cekerek göbek eritebilecegini sananlara selam cakiyorum.

Madde 1 * Ekmek, şeker , hamur yok. O göbek yagsizliktan aci ceke ceke eriyecek.

Bir gün boyunca abur cuburu sekeri ekmegi kes uyu. Uyandiginda göbeğin inmis olacak.

Madde 2 : Bol su icilecek. Ödem atilacak zayif olup göbeği olanlar ödem muhabbetini önemsesinler.

Madde 3 : Bir öğünde mutlaka bir kase yoğurda yer verilecek. Köy yoğurdu harika olur lakin Sütaş günlük sütten yapılan yoğurdu da tercih edebilirsin şimdi reklam yapmis gibi olmayalım da denedim oradan biliyorum

Madde 4: Göbeği indirdik artik kaslari saglamlastirabiliriz. Yarim mekik çekeceğiz internetten bak buna.

Madde 5: Gece yataga uzandiginda karnindaki kaslar agriyacak o zafer agrisini hissedeceksin.

15 güne elimi öpersin eheh.

0|0
    0|0
  • Her ikisi sonuç verir. Herşeyden önce beslenmene dikkat edeceksin. Yağları eritmek için cardıo yapmalısın. Koşu, yürüyüş, eliptik bisiklet.

0|0
    0|0
  • walk at Home diye program var youtube ta aç o kadının yaptığı egzersizler super

0|0
    0|0
  • Göbek en zor eriyen bölge diyet ve spor salonu olmadan maalesef olmuyor aynı dert bende de var

0|0
    0|0
  • göbek eritmek için fırına gir, bak nasıl erir

0|0
    0|0
  • mekik çekmek

0|0
    0|0
  • Plates plates olates herzamn soyluyorum kesin cozumdur bizzat ben denedim gunde 45 dk plates hatta ilk baslarda yavas yavas az az yapsanda olur ama mutlaka duzenli ve dogru yap 1 haftada kesin sonuc

0|0
    0|0
Yükleniyor...