Nevzat demir tesislerine nasıl girebilirim?

en yakın arkadaşımın doğum günü için beşiktaşlı futbolculara forma imzalatmak istiyorum bunun için nevzat demir tesislerine gidicem ama nasıl girer nasıl imza alırım?

Güncellemeler:
yardııım?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• genç, futbolcular antalyada kampta sakın oraya gidip kendini yorma :) cumartei okul üniformanı giyip okula gitmiş gibi olursun :(

0|0
    0|0
    • biliyorum 26sında döncekler zaten doğum günü şubatta :) nasıl girerim biliyor musun :/

• söyle söyle

• 2005-2006 sezonu gs-ts maçı vardı. maç günü forma almıştım gstore dan. çıkışta imzalatırım falan dedim. futbolcularda duş falan 45-60 dakika sonra stadı terk eder. o ara ts taraftarlarını da salmışlar dışarı aralarında kalmıştık 3 arkadaş :( allahtan yunuslar yetişti 2-3 tekmeyle yırtmıştık. 14-15 yaşında çocuğu linç etmeye kalkan zihniyet, sırf farklı takım sempatizanı diye :( imza değince aklıma direkt bu geldi :(

Erkekler Ne Diyor 6

• Taksime geç oradan floryaya

0|0
    0|0
  • kapıda durumu ızah et bence sana yardımcı olurlar ama anteraman bıtısı saate veya antremandan oncekı saate denk getırmeye bak kapıda danısma var rıca edersen zaten yardımcı oluyorlar

0|0
    0|0
  • Telefonla tesis ilgilisini ara ve sor. Ondan sonra gidersin tesise.

0|0
    0|0
  • dolmuşa bın bu soruyu sor

0|0
    0|0
  • Nasil girebilirimi nasil gidebilirim anlayanlara selam olsun :D danismadan yardimci olurlar

0|0
    0|0
    • ahaha güldürdün beni :D olmadı futbolcuların arabalarının önüne atlayacağım ahaha

• Özelden yaz aciklik sana bende Beşiktaşlym

0|0
    0|0
    • xper yetersiz yazamam burdan söyle

• caddebostandan

• Uskudara git ordan herturlu gidrsin bin otobuse yanndan geciolar zaten sofore solesen gosterirler ama gs veya fb formasyla atkisiyla gitme

Kızlar Ne Diyor 2

• Nereden gideceksin Nevzat Demir'e?

0|0
    0|0
    • caddebostan

• aa yok ben nasıl gidilir demedim :) kendim arabamla gidicem yolu biliyorum ama içeri nasıl girer konuşurum diye dedim :)

• sonradan farkettim pardon :)

• kapıda bekle alırsın ben çok aldım

0|0
    0|0
    • aa oluyor mu öyle. e konuşabiliyor musun ki :/ bence çoğu takmaz

Yükleniyor...