Transfer hangi bölgeye olmalı ?

sizce gs hamitin bölgesine mi yoksa defansa mı takviye yapmalı ?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• bencede orta sahaya transfer şart lige kadro yeterli avrupaya yetersiz diyolar ama ligede nekadar yeterli kasımpaşa ve bursayı zar zor yendiler bizle son penaltıyla kurtuldular ligede hazır değiller bence eğer şu 3 maç takı performansı yaparsalar man united abartmıyorum 5 gol rahat atar :D

0|0
    0|0
    • doğru diyosun ama tarih herzaman göstermiştir ki gs avrupada bambaska bi takımdır.. ligde erzuruma adanaya yenilipte avrupada madride milana diz çöktürdüğümüz zamanları görmezden gelemeyiz

• süperman görev başında zor anlar gelir uça uça ha ha :D

• İlerleyen haftalar neyin ne olacağını gayet net gösterecektir:) Kasımpaşa yaptığı transferler bakımından şuanda Beşiktaş tan daha iddalı bir ekip :) keza Bursaspor kalitesi tartışılmaz bir takım.Bu takımları küçümsemeniz futbol konusundaki eksiklerinizi ortaya koyuyor :)Beşiktaşın bu takımlara karşı mücadelelerini takip edeceğim skor ne olacak çok merak ediyorum:) Şu forumsuz halimizle ligde liderlik pozisyonundayız düşün birde bu takım form tutunca ne olacağını :)

Kızlar Ne Diyor 4

• kanatlara ...

0|0
    0|0
  • orta sahaya

0|0
    0|0
  • igede nekadar yeterli kasımpaşa ve bursayı zar zor yendiler bizle son penaltıyla kurtuldular ligede hazır değiller bence eğer şu 3 maç takı perf asa

0|0
    0|0
  • igede nekadar yeterli kasımpaşa ve bursayı zar zor yendiler bizle son penaltıyla kurtuldular ligede hazır değiller bence eğer şu 3 maç takı perf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Defans .Hamit düzelir bence.

0|0
    0|0
  • Ujfalusi'nin sakatlığı nedeniyle stoper arayan ve alacağı ismi bu gece TSİ 01.00'e kadar kadrosuna katmak zorunda olan Galatasaray, Cris ile anlaştı.

Kolo Toure ile de ilgilenen ancak bu transferi bitiremeyen Cimbom, son olarak Lyon'da forma giyen 35 yaşındaki Brezilyalı Cris'i kadrosuna kattı.

0|0
    0|0
  • Hamit'in bölgesi derken kastettiğin bölge neresi oluyor arkadaşım öncelikle bunu açıklarmısın?

0|0
    0|0
  • sabri kaleyi görmediği sürece sorun yok efem.

0|1
    0|0
  • defans berbat defans alsınlar

0|0
    0|0
  • Stoper gerekli yazacaktım ama onu da almışız.

0|0
    0|0
  • ortaya sahaya olsa daha iyi olur

0|0
    0|0
  • stoper - sol bek

0|0
    0|0
  • Ucuz bi defans pahalı bi kaka.

0|0
    0|0
  • cris geldi bile

0|0
    0|1
  • fenerliyim ona ragmen ujfalusinin yerine adam lazim oldugunu biliyorum bu soru mantiksiz

0|0
    0|0
    • aciliyet acısından defans olablr ama hamitin bölgesine de gerek bi transfer şahsi fikrim

• tek transfer dedi baskaniniz tekse bu ujfalusinin yerinedir o bakimdan söyledim..

Yükleniyor...