Boks - Body İkilemi?

Bu aralar spora başlayasım var, biraz kilom var 8 Kilo kadar,
Hem kilomu verip hemde güzel bir vücut yapım olsun istiyorum, abartıya kaçmadan fit bir görüntü yani.

Aynı zamanda birazda çevik olmak istiyorum, boks ve body ikileminde kaldım, bana bu düşüncelerim çerçevesinde hangi sporu tavsiye edersiniz?

• bodybuilding
    29% (2)11% (1)19% (3)Oy Ver
  • Boks
    71% (5)89% (8)81% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Not: Yaş 20, ve önerinizi bu iki spor arasından yaparsanız sevinirim.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• kıck boks yapıyorum önceden vücut geliştirme yapıyordum vücut geliştirme hantallık sana şu kadarını söylim kıck boks ta ilk antremanda ham olmadığım halde bayılıcak gibi olmuştum artık body sadece kollarımı ve göğüslerimi biraz şişirmek için yapıyorum o kadar. İki spor da çok farklı.

0|0
    0|0
    • benim istediğim daha düzgün bir vücut, ve daha iyi çeviklik, Parkour a başlamak istiyorum çünkü kiloları verdikten sonra

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kick box yap

0|0
    0|0
    • dostum esneklık sorunum var ve yaş 20, bu yaştan sonra esnemeye uğraşamam heralde, ve kick boks da pek hoşuma gitmiyor nedense boks kadar, bu ikisi arasından yapabilirmisin önerini.

• sen birine başla kanka 8 kiloyu ben taşırım yanında gelip

0|0
    0|0
    • güldürme l*n ciddi cevap ver :D

• kanka valla yaşın gelmiş geçiyo bende dşünüyorum bir dönemler sporla ilgileniyodum faydası cok.. ama üşengeç olmayacaksan başla yapıp bırakmaya benzemez fazla zorlama kendini bir 2-3 sene yap düzenli sonra canın sıkılırsa bırakırsın arada yaparsın kilo vermek istiyosan da iştah kacırıcı şeyler ye

• bodybuilding

0|0
    0|0
Yükleniyor...