Adam akili bir cevaba ihtiyacım var..

(Biraz uzun, yani okumak istemiyorsaniz bastan okumayin, yorum kismina `ay bu çok uzun` veya `destan yasmissin` gibi yorumlar yapmayin, bastan uyariyorum sizi ;))

Arkadaslar, farz edin ki;

sicak bir yaz günü, sizin üstünüzde su tarz bir atlet var link

ve arkadasiniz sizde. Tutturdu illa ki fotograf çekinelim en son 1 sene önce cekinmistik diye, ve sizde kiramiyorsunuz tamam deyip poz için hazir hale geliyorsunuz.

Arkadasiniz sandalyede oturuyordu, ve sizde yanina gidip hafif egildiniz, ikinizde gülümsüyorsunuz, arkadasinizda blackberry`sinden fotografi çekiyor..

Ama poz iyi çikmamis, ve siliyor. Sonra bir daha çekiyor, oda çirkin çikiyor, veonuda siliyor. Hadi bir tane diyerekten bir tane daha çekiyor, ve bunu ikinizde begendiniz, ama sizin bu pozda dekolteniz var, sunun gibi bir sey; link

Sonra arkadasiniz telefonu kenara koyuyor, ve siz birden `ama orada benim goguslerim gorunuyor, baska bir tane cekinelim sende onu sil` diyorsunuz, arkadasinizda tamam deyip tekrar yenisini çekiniyorsunuz, ve arkadasiniz en son çekindiginizi size yolluyor, ha bu arada sil dediginiz fotoyu silemedi, çunkü o en son cektigi fotografinizi size yolladiktan sonra, diger dekolteli pozu silmek isterken birden kuzeni ariyor, ve 10 dakika onunla konustuktan sonra sarji bitip telefonu birden kapaniyor. `Eve gittigimde sarj edeyim o zaman silerim` diyor. 3 saat sonra siz kavga ediyprsunuz, çok ama çok önemli bir mesele yüzünden, bir daha onun degil yüzünü görmek adini bile duymak istemiyorsunuz, ve oda sizin evinizden gidiyor. Neyse siz 1-2 gün rahatsiniz (zaten arkadasliginiz sallantidaydi, tamamen bozulmasi iyi oldu), ama birden 2 gün sonra tam uyumak isterken akliniza o poz geliyor.. Arkadasiniz onu hala silmedi, telefonunda duruyor. Foto ile kötü bir sey yapmayacagina eminsiniz, ama yinede baskasinda, hele ki kavgali oldugunuz birinde öyle bir fotografinizin olmasi sizi rahatsiz etmezmiydi? Ne yapardiniz?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ederdi öncelikle arkadaşlar arasında olur böyle şeyler ben kankamla yumruk yumruğa kavga ettiğimi hatırlıyorum :S AMA barıstık en yakın bir arkadasınsa otur adam gıbı konusun ve aranızdakı bu problem herneyse çözün daha sonra arkadaşına fotografı sılmesini sölersin siler zaten öyle o fotografla kotu seyler yapacagını falan sanmıyorum :) ki zaten çokta kötü bir sey yok ortada :) Öncelikle bu aranızdaki problemi halledin derim ben yoksa sen ona fotoyu sil diyince ona muhtaç olman arkadaşının hoşuna gidebilir ve tartışmadan dolayı sılmeyeblır :) önce barışın sonra sildirisin :)

1|0
    0|0
    • onunla bir daha barisacagimi sanmiyorum, zaten bu 100`üncü kavgamiz, kolay kolay barismayiz, ama 100% eminim o fotografla kötü seyler yapmaz, ama yinede aklima takilmisti, tesekkürler :)

• önemli değil içini rahat tut :)

• peki :))

Erkekler Ne Diyor 8

• çıplak foto değil ya dert etme..

1|0
    0|0
    • haklisin çiplak degilim ama yinede goguslerimin buyuk bir kismi gorunuyor

• hayir degil tabii ki :) ama kendisi öyle seylere çok önem verir, yani asla dekolteli poz vermez, (zaten kendindede dekolte yapacak kadar gögüs yok :p) ama ben verdigim için (yanlisikla) ne bileyim, o fotograftanda sadece onda oldugu için rahatsiz oldum..

• korkma ya bişey olmaz rahat ol biraz :) silmiştir bile zaten

• Bi soluta okudum..Güzel destan :) Alt tarafı fto bişey olmaz

1|0
    0|0
  • sonuçta resim ... boşver falaz kafaya takmışsın sanırım ... o kadar dekolteden bişey olmaz...

1|0
    0|0
    • olmaz demi?

• tamam üzmem, tekrar sagolun :)

• sende sağol ...

• bu sitede gerçek hayatta ve blackberryden geçmiş silinmiyor ne yazık ki.

1|0
    0|0
  • Dün açmışdın böyle bi konu zaten napacaksın giden gitmişdir ... artık yapacak bişey yok...

1|0
    0|0
    • hayir boyle bir konuyu ilk defa aciyorum zaten bugun yeni uye oldum :)

• kiz. ama ben ona aci çektirmedimki o neden bana çektirtmek istesin?

• İnsanlık duygusu işte..

• Rahatsız edecek derecede birşey göremedik, her gün görüyoruz bunu plazalar bunlarla dolu.

1|0
    0|0
    • çok açik degil mi?

• Bişey olmaz ne olacak hiç mi plajda resim çektirmedin

• çektirdim tabii de, ne bileyim, arkadasim kendisi asla oyle pozlar vermez, hatta çok dikkatlidir bu konusda, ama benim onda öyle bir pozum olmasi kafami karistirdi iste :(

• Dekoltesi olmamasına rağmen ilk linkteki kız güzelmiş:) Sadece linklere baktım dermişim:D

0|0
    0|0
  • dün sordunya kiz daha allam ya :D eminsen yaymayacagindan korkun ne birak kalsin foton gidip evini basacak degilsinya :D

1|0
    0|0
    • aaaaaa sormadim diyorum yaa :D herkes ayni seyi söylüyor :D tabiikide evini basmayacagim, zaten onun yuzunu bile gormek istemiyorum, benimkisi sadece bir soru :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Tabiki rahatsız ederdi.Ama ona pozu hatırlatmazdım sanırım.Bi arkadaşımdan rica edip o resmi silmesini isterdim çaktırmadan.Tabi o kişi de güvenilir olmalı.

1|0
    0|0
  • 1. 50 derece sıcaklıkta olsa atletle gezinmek adetim değildir.

2. Hadi bi sorun oldu da atletle geziyorum , o zaman fotoğraf çektirmem . Çünkü fotoğraflarda saçımın şekline kadar dikkat eden birisiyim.

3. Hadi oldu ya bunu da yaptım fotoğraf çektircem dekolte verecek kadar abes bir poz seçmem.

4. Tek poz değil oturup kalkarkende dikkat ederim.

5. Arkadaşlığım sallantıda olan kişilerle hatıra fotoğrafı çektirmem, gerek yok zaten daha büyük sorunlarımız var.

6. Bu benim için zaten sorun olur, kavgada alır kendim silerdim hem de kavga etmeyi beklemeden... Bahanelere sığınmak zorunda kalmazdım

1|0
    0|0
  • Ben önceki sorduğunda da söylemistim git evine ve sen kendin sil bu devirde kimseye güven olmaz. Ki sen rahatsız olduğun halde neden silmiyorum anlamadım belki sana inat yapmak icin uyuz etmek icin silmedim diyebilirmi?

1|0
    0|0
    • ben bu soruyo gerçekten ilk defa soruyorum baska bir arkadasda herhalde sormus, ama ben ilk defa soruyorum. sildim veya silmedim demedi, ben kavga ettikten sonra bir daha hic konusmadim onunla, ama silmemistir, eminim. kötü birsey yapcagina ihtimal bile vermiyorum ama benimkisi sadece bir merakti..

• yok yani kavgadan sonra o foto hakkinda hiç konusmadik bile, o çekti gitti benim evimden, benim sonra aklima düstü, ve kendisinede bir sey soylemedim, en son o kavga ettigimiz gun konustuk zaten :)

• Silmistir belki aklına takma yada cok aklına takılırsa sor istersen ama ben sormaman taraftarıyım:) cok önemli olduğunu belirtiysen inadına onu kullanır bazı insan.

• Daha önce de sormuştun. Pozda o kadar sıkıntı bir durum yok ne yapabilir ki bununla ?

Boşver takıntı haline getirme bunu, unut gitsin.

1|0
    0|0
    • merak ettim simdi diger soruyu ben ilk defa bor soru sordum burda zaten az once yeni uye oldum

Yükleniyor...