Kamera kayıtlarını bulabilir miyim?

Ben 6 yaşındayken babam gitti başkasıyla evlendi.Suan 18 yaşındayım ve babamın çilesinden kurtulamıyorum.Gerek bana çektirdi gerek anneme kendi yaşıtımdaki kızlar gibi değilim.mesela bana diyorlar çok olgun konusuyosunneler çektiğimi bilmiyolar ki :( bıktım usandım artık.o karışyla mutlu mesut yaşarken ben eğitimim için parayı bile tanımadığım etmediğim yardımsever insanlardan alıyorum.babama para verir misin dediğimde karıma şunu alçm bunu alçam dyo.hatta karıma bile demiyo cici annene diyo ama bn snir olduğm içn söylemedim.ama biliyorum bu çektirdiklerini birgün oda çekicek.yardıma muhtaç kalck o kadn çekip gitçek o zmn bize 5 çocuğuna muhtaç kalçak.ablam onun yzünden şizofren hastası oldu ya.buğn bizim mahalleye bıraktı arabasını.biyere gidp geliyorum bakın arabama dedi.daha snra zile bastı mahallede bağırdı çağırdı annemin üzerine yürüdü.sen ne hakla benm arabama küfür yazılı kağıt koyuyosun dedi.annem büyük yeminler etti inanmadı.karımla gezdiğim arabama nasıl hakaret edersin dedi.babamın birz aklnda var.zaten düzgn biri bize bunları yaşatmazdı.annem çok ağladı.bende bakkala rica edip kamera kayıtlarına bakmayı düşünüyorm.sizce kamera kayıtlarnı istesem bi sorun çkar mı.anneme kimse iftira atamaz kimse vuramaz !.

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• 250 gram için bir adamın eşi ve beş çocuğuna yaptığı şeye bak yazıklar olsun.. Yatacak yeri yokmuş, kamera varsa orayı gören polisten başka kimse alamaz ama küçük biryerse yardımcı olurlar, zaten iş savcılığa intikal ettiğinde istemene gerek bile kalmaz

1|0
    0|0
    • Polisi katamam bu olaya.anneme bısey yapar.zaten boşanma parasıyla gecınıyoruz o parayıda keser

• Normal bı bakkalın kamerası.hanı hırsız flan durumnda bakmak ıcın

• Konuşursun yardımcı olur o zaman

Erkekler Ne Diyor 9

• kamera kayıtları normalde kimseye öyle kolay kolay verilmez anca bir avukat polis vs. olacak ama bir dene bakkalın sizinle bir muhabbeti falan varsa verebilir anladığım kadarıyla baban anneni dövmüş eğer bu kamera kayıtlarında varsa annen baba hakkında darp davası açsın o zaman avukat aracılığı ile bakkal mutlaka vermek zorunda eğer vermezse adaleti yanıltmaktan falan işte orasını avukat daha iyi bilir bakkal hakkında da dava açabilirsiniz

para meselesine gelince eğer sen babanın öz evladıysan baban sana yasal olarak bakmak zorunda. herhangi bir eğitim kurumuna lise ilk okuldan yüksek öğretim hatta doktoraya kadar bir okula gidiyorsan ve ailenizde çalışıp para kazanan birileri yoksa veya para yeterli değilse baban hakkında dava açabilirsin dediğim gibi baban sana bakmak zorunda eğer baban araba alabiliyorsa senin üvey annene bir şeyler alabiliyorsa bu babanın parası olduğu anlamına gelir ve bu durumda baban hakkında dava açabilirsin

0|0
    0|0
  • Üzüldüm böyleleride dünyada nefes alıp-veriyolar bizim havamızı kirletip bitirmekten başka bi işe yaramaz basit insanlar. Neyse sen üzülme kendi başınıza yapamazsınız kayıtları bulmak almak mesele olur. Gidiceksiniz polise anltıcaksınız bunu hatta sen 18 yaşndaymışsın bizzat git kendin anlat herşeyi onlar sana yardımcı olurlar ..

0|0
    0|0
    • Bakkala soylesem kendısı gostermez mı kamera kayıtlarını?polisi araya katarsam kotu olur anneme bısey flan yapar

• Ama bakkal bızı tanıyo benim cocuklugumu flan

• Ya öledr belki bilemem ama kimseye ben güvenemem ne yapıcağı belli olmaz ..

• Durumuna üzüldüm :/ Her insanın farklı derdi var işte umarım kurtulursun bu durumlardan kendine ait bir hayatın olur umarım yakında.Kamera kayıtlarına gelince ne olur bılmıyorum.Bu olayı belkı daha farklı bır yonden kapatabılırsın öfkeylede hareket etme bence...

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun...ne biçim insanlar var ya.

0|0
    0|0
    • Herseye hayırlısı dedım sabret dedım ama ıftıra attı artık sabredememi.bulmam lazım kamera kayıtlarını

• bırzda olsa o mutlu edyo bnı.saol tsk ederım :)

• kullanıcı adını değiştirmen dileğiyle :)

• şimdi o size yapıyor, ilerde de siz ona yapacaksınız. onun sizden, sizin de ondan ne farkınız var.

herkes hakettiğini mi yaşıyor yoksa sadece sınav mı oluyor.

0|0
    0|0
    • Kısacası etme bulma dunyası dımı

• Ne guzel.ne dıyeblırm kı

• o zaman, hayatta yapamadıklarının hesabını, ilk önce kendine sor.

• Beddua etmicem.Tutucam kendimi

0|0
    0|0
  • çıkarmaz canım benim. git kayıtları iste sorun çıkartırsa.. annenle polise gidin durumu anlatın ve şikayetçi olduğunuzu söyleyin sonra polis gidip bakkaldan kayıtları kendi alıp inceledikten sonra babanız hakkında soruşturma başlatılacaktır.

0|0
    0|0
  • Elbette iste bunda bir sakınca bulacağını sanmıyorum bakkalın. İnşaAllah anlayış gösterir de sana o kayıtları verir.

0|0
    0|0
  • Sen kolluk kuvvetlerine başvur onlarla paylaşmak zorundalar zaten görüntüleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• babanın aklında bir sorun olduğu belli zaten gün gelir o da bulur bu yaptıklarını. siz kendinize bir yol çizmişsiniz sizden uzak olsunda ne yaparsa yapsın. sen eğitimini tamamla kendi ayakların üzerinde duracak başarılı genç bir kadın ol önünde güzel günler var.

bakkaldan rica etsen verir büyük ihtimalle ama vermese de sorun yok siz gerçeği biliyorsunuz bunu babana ispatlamaya gerek yok. ona bunu ispatlasan başka yerden başka sorun çıkarır. babanın yaptıklarına kulaklarınızı tıkayın siz hayatınıza bakın.

0|0
    0|0
    • Olmuyo işte o kadını blup ölduresım gelıyo.cok rahat gezıp tozuyolar.aynı semtte oldugumuz ıcın sorun bu.ama şizofren ablam babamı gormeden yapamıyo o yuzden babam baska sehre tasınamıyo.kızı o hale getırdı ınsan yanına alırda tedavısını yaptırır.

• boşver o kadının bugun yedikleri yarın birgün acıtarak çıkar bir yerinden. insanlar hayatta sınavlar verirler sizin sınavınızda bu zorluklara göstereceğiniz tepkiler. alçakla alçak olma onların seviyesine inme ileride güzel bir yaşam seni bekliyor.

• tamam teşekkür ederım

• o adamın Allah bin türlü belasını versin...

kusura bakma sonuçta baban ama bunu söylemeseydim kendimi kötü hissedicektim...

1|0
    0|0
  • Çok geçmiş olsun canım,cidden yaşadıkların kolay türden şeyler değil.Aile huzursuzluğu şüphesiz çok kötü.Bulursun kamera kayıtlarını merak etme..

0|0
    0|0
  • annene vurdumu ?

0|0
    0|0
    • Tsk ederım

• kal sağlıcakla rica ederim.

• Sana, annene, kardeşlerine bunları yaşattıktan sonra çekse ne olur bilmiyorum ama Allahından bulsun :/

0|0
    0|0
  • yaz babandan olan şikayetlerini bir dilekçe olarak. bir iki komşunu şahit tut , o kamera kayıtlarına ulaş yada emniyete bildir böyle böyle kayıtlar olabilir diye... görsün gününü o namussuz da

0|0
    0|0
    • olmuyo işte polisi katamıyorum bu işe.

• kendi ayaklarınızın üstünde durmayı öğrenmeliydiniz. size sayıp döken bir adamın eline bakmaya devam etmek yerine... peki bi sorum olacak, kamera kaydını bakkal sana niye versin? emniyet güçlerine bildirmeyeceksen napacaksın o kamera kaydıyla, şantaj mı ?

• hayır sadece kım arabasının uzerıne kufur yazılı kagt koymş dogru mu yoksa kafasndan mı uydryo ogrencm.he ısm gucm yok santaj yapcm.sn benim sorularma cevap verme yardmcı olcagna resmn laf sokup dryosn.snde aynı duruma dus gorurm o zmn seni

Yükleniyor...