Sizce sebep oldugu halde neden gizli numaradan arıyor?

sevgilimle ayrı şehirleydeydik. bu yüzden cok sorun yaşıyorduk. ona böyle bir ilişki yaşamak zor geliyordu tahminimce. görüşemedigimiz için. ayrılmamızın sebebi o oluyor genelde. aramız açıldı geçenlerde yine. ama bu süre zarfında sürekli gizli numaradan bana çagrı bırakıyor. yada uzun uzun arıyor..

(numaramı ondan baskası bilmiyor. iki hat kullanıyorum.) bu yüzden o diyorum..

sizce neden yapıyordur ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• bilerek bunu yapıyor. senin onu araman için bahane olsundiye.

0|0
    0|0
    • her soruda gizlenmek bugün moda oldu

• sıkıntı yok bay gizli.. takılın siz gizli gizli.. neyse rahatsız etmiyim ben ,iyi akşamlar size..

• size de iyi akşamlar.

Erkekler Ne Diyor 4

• Belki de, beni sen mi aradın diye sormanı bekliyordur, böylece konuşmayı başlatmak istiyordur.. bende bilmiyorum.. bence hattını gizli numaralara kapat, mecbur numarayla arayacak, yada konuşmak için bi adım atacak

0|0
    0|0
  • Gizliliğe kapat demekki sende istemem yan cebime koy misali takılıyorsun...

0|0
    0|0
  • Telefonunu gizliye kapat. muhtamelen seni kontrol ediyor aklınca

0|0
    0|0
    • Bence telefonda başkalarıyla konuşuyormusun diye arıyordur. Seni aradığı zaman meşgul çalıyor mu diye kontrol ediyor

• Tamam o yüzden telefonunu gizliye kapat bütün sorun çözülsün.

• O zaman böyle devam kendine iyi bak iyi günler.

• gizliye kapat telefonunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• telefonun devamlı devamlı meşgul çalmasını sağla... mademki o arıyor aradığı saatler belli ise..

kudursun dursun..

0|0
    0|0
    • tek o biliyor ise,yapmaya çalış izle sonra.. zırt arar.. kız arkadaşım vardı aynı bedava bir tarifemi ne varmış memurlarda,yanyana arıyorlardı birbirlerini ,hep meşgul hep meşgul.. gizli çıkıverdi ortaya.. delirmiş bir vaziyette.. yeni birini buldu olayı..:)

• Ortam yoklaması

0|0
    0|0
  • Kkorkak

0|0
    0|0
  • Belki bunun farkinda bile değil

0|0
    0|0
    • Bazen tlf ayarlari sebeke ayarlarda kalinca karsindakinde

Gizli nr diye gorunur

Sacmalamakla ne alaka