Küçükken başınıza gelen utanç durumlar?

Küçükken başınıza ne tür komik olaylar geldi? Mesela ben 2nci sınıfa giderken yaz okulunda 2 çocuk yüzme dersinde başkalarının mayolarını çıkartıyolardı. Benimkini de çıkarmışlardı. Bende çıplak bi şekilde derse devam etmiştim. Öğretmen ders sonuna kadar fark etmemişti. Ders sonunda da soyunma odasına kadar öyle gitmiştim. :D

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• Benim için diil ama ablam için utanç bir gündü :D Denize girdik. Ablam saçını suya sokmaz. Bende de biraz büyük bir mayo vardı. Denize atlamam ile suya gömüldü. Ablama söyledim, küçüksün önemli diil kimse bişi demez dedi. Nasıl sinirlenmişsem artık ablamın bikini alkını çözdüm ve aldım. ipli olduğu için fark etmedi. Ben çıktım onun bikini altını giyerek ablam ise hala farkında diil. iskelede oturmuş onu bekliyodum. Görmesin diye üstümde havlu vardı. O gayet sakin sudan çıkarken iskeledeki iki kişi ona güldü. Ablam neye gülüyolar diye bakarken hemen kendini suya attı. Çok eğlenmiştim :D:D:D:D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• babamın numarasnı tanımayıp eski sevgilim sanmıştım ve açıp azıma geleni saymıştım ..

babam onları hak etmemişti :):)

1|0
    0|0
  • erkek çocuğunu tuvaletini yaparken yakaladım ama onun için utançtır

0|0
    0|0
  • aşırı sıkışmanın verdiği hızla birden açtığım tuvaletteki kızın pozisyonu bakışları gerisini anlatmak istemiyorum

0|0
    0|0
  • arkamdan hiççt piştt diye bağıran insanın kafasına çantayı geçirecektim bir baktım babammış:)

0|0
    0|0
  • 3 sene önce arkadaşlarımla bir otele tatile gittik. Otelde çok az kişi olduğundan bazı saatlerde havuzda tek kişi olmuyordu. Özel havuzumuz gibiydi. Havuzda yalnız olduğumuzdan şakalaşıyoruz bağırıyoruz... En sonunda tamamen çıldırıp birbirimizin bikinilerini çözüp suya atıyoduk. 5 gün aynısını yaptık. Son gün ise yine aynen indik havuza. yine boğuşuyoruz. Bir arkadaşım bikini üstümü açtı ben refleks olarak göğüslerimi kapadığımda bikini altımı indirdi. O sırada ayağım kaydı ve havuza düştüm. Sonra arkadaşım bikinimi alıp erkekler tuvaletine atmış. Boş diye düşünmüş. Ama o gün pazar olduğu için. Bir anda insanlar gelmeye başladı. ben daha sudan çıkamamışken 4 aile geldi. Derken sayı arttı. En sonunda baya kalabalıklaştı. Sonra bi çocuğun "anne bu kızın neden mayosu yok" diye bağırmasından sonra tüm utancımı yenerek havuzdan çıktım. Erkekler tuvaletine girdim. içerisi baya kalabalıktı ve neredeyse herkes çıplaktı. Herkesin şaşkın bakışları arasından tuvaletleri gezdim yok. Sordum birkaç kişiye yok dediler. Bu arada herkesinkiler kalkmıştı saklamaya çalışıyorlardı ama bu iş biraz hoşuma gitmişti. en sonunda duşların tepesine asmış alıp giyip çıktım. Hayatımın en utanç verici günüydü

0|0
    0|0
  • 5 yaşındaymışım annem anlattı. Çok sıcak bir yaz günüydü ki annem iç çamaşırlarımı giydirmemiş sadece bir elbise giydirmişti. Heralde sadece otelin restoranında yemek yiyip çıkacağımız için rezil olamam diye düşündü. Annem açık büfeye gitmişken bende yemek yiyordum. Drken üstüme döktüm. Evde alıştırmışlar beni üstüme dökersem kıyafetini annene ver diye. Bende çıkarmışım elbiseyi anneme götürmüşüm. Annem tabağını koyup hemen beni eve çıkarmış. :D

0|0
    0|0
  • Teyzem havuzlu bir sitede oturuyor . Galiba 4.sınıfa gidiyordum. Teyzemlere gittik. Fakat ben bikinimi unutmuştum. kuzenimin bikinisini aldım ama çok büyük geliyordu bana. Tutmayı bıraktığım anda düşüyordu. Havuza atlamamla beraber ikiside tamamen vicudumdan kaymıştı. Telaşla koşarak havuzdan çıkıp eve girdim asansörü çağırdım. Uzun bir süre bekledikten sonra kapı açıldı ve 4 kişi ile beraber çıplak bir şekilde 6.kata çıktım

1|0
    0|0
  • Okulda beden dersine giderken yanlışlıkla erkeklerin soyunma odasına girmiştim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 7 yaşında sevişirken ebeveynlere yakalanmak .O kadarda söyledim odaya girmeyin diye.

0|0
    0|0
  • Çok küçük değildim ama yinede ilköğretim zamanı. Yazlıktaydım. Duştan çıktım şort giydim ama içine bişiy giymemiştim. Yazlık yer diye t-shirt de giymedim. Arkadaşım geldi, birlikte aşağı indik. Deniz kenarındaki cafe gibi biryerin Cam kenarına oturduk. Camın sabit durması için çivili bir düzenek yapmışlar oturduğumuz yere. Benim kalkmamla beraber şortum boydan boya yırtıldı. Eve çıplak şekilde koştuğumu hatırlıyorum. ha bide bi kız grubu ile karşılaşmıstım yolda

1|0
    0|0
Yükleniyor...