Çikolata yeme isteği?

10.5 kilo verdim ağzıma çikolata sürmedim ama son birkaç gündür sürekli çikolata istiyorum boyum 170 kilom 58 ama 52 olmak istiyorum ne yapabilirim? Bir de az önce bulgurdan sarılmıs 6-7 tane sarma yedim kilo aldırır mı kaç kaloridir ki?

0|0
11|14

En İyi Kız Görüşü

• Bende de yememe var ne etcez :(

0|0
    0|0
    • Bilemedim ki :(

• Benim normalde abartı çikolata yeme işteğim de yoktur ama yasak şey cazip oluyor :D

• Teşekkürler gülüm :D galiba öyle :D

Erkekler Ne Diyor 14

• Canın tatlı birşey istediğinde tarçınlı su iç cidden kesiyor o isteği.2 litre suyun içine 3 çubuk tarçın at ve beklet. Canın tatlı istediğinde 1 bardak iç :)

0|0
    0|0
    • Çubuk tarçın şu an yok evde :/

• Deneyeyim umarım kesilir ama çok tokum şu an biraz sonra yapayım bakalım :)

• Afiyet olsun, bol şans :)

• kilon gayet iyi

0|0
    0|0
  • Çikolata yedikçe yiyesin gelir dopamin sebebiyle. O yüzden aniden kesip 2 gün kendini tutman lazım. Tabii reglysen o bitene kadar izinlisin.

0|0
    0|0
    • Regl olacağım birkaç güne zaten 3 aydır hiç cikolata yemedim ama şu sıralar kudurdu resmen.

• Mutluluk hormonuyla alakalı olabilir.

0|0
    0|0
  • arada kaçamak yap kendine kıyak geç

0|0
    0|0
  • Ay başın falan mı? Eğer öyleyse canının çekmesi normal

0|0
    0|0
    • 21inde aybaşım

• Aybaşın gelmiş gibi bişiy belki onun etkisidir, ayrıca kilonu kafana takma boyun 1.70 ise vücut kitle indeksine göre 55 falan olman gerekiyor ki sen ideal vücut ağırlığına çok yakınsın, zayıflamaya ihtiyacın yok. Ayrıca ben balık etli severim, hemcinslerimin de öyle düşündüklerine eminim ;)

• Erkeklerin biri öyle seviyor biri böyle ama ben kilom olunca çekiniyorum yani psikolojik takıntı gibi oldu :(

• aldırmaz sakin ol 170 boya 58 kilo ideal gibi geliyor bana 52'ye inme bence..

0|0
    0|0
    • En azından bir 55 olayım ve umarım aldırmaz bir de hafta sonu şehir dışına çıkacağım orada almazsam kilo hiç almam

• 55 diyicektim içimden hahaha :D

• Arada boz diyeti ama abartmadan ben 4 ayda 15 kilo verdim bide canın çok tatlı isterse kuruyemiş ye

0|0
    0|0
  • ye gitsin nolacak :DDD

0|0
    0|0
  • kafana takma 58 kilo 170 boya iyi sorun etme

0|0
    0|0
  • Zor soru

0|0
    0|0
  • bu kadar pimpirik olursan ohooooo

0|0
    0|0
  • İğrenc balık etlı ol

0|0
    0|0
  • at bir cokonat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bitter yemelisin. Eğer şeker yemezseniz şeker sorununuz olur dikkat edin bünye istediğinde yememezlik yapmayın. Spor yaptığınız sürece kilo almazsınız.
    Çikolatada bitter tüketin metabolizmayı hızlandırır.

0|0
    0|0
  • 52 olupta rüzgardan uçacanmı? :) kilon gayet güzel.. elleşme kal böyle.. manken gibi ölçün daha nolsun?
    çikolata ye ama az ye...

0|0
    0|0
    • Uçayım ya çevrem ipince kompleks yapıyorum :) aslında small bedene giriyorum ama yine de takıntı gibi oldu. Sarmadan dolayı pişmanım yemekten korkuyorum

• off ben napacam yaa? :)
      3-5 sarmayla bişey olmaz... gözün içinde kalacağına midende kalsın :)

• Neden canım çok kilolu değilsindir ya :)) olmaz herhalde ama işte

• Çikolata isteği için zahideyle yetiş hayata'da bir tarif paylaşılmıştı böyle pekmezli bir karışıma biraz kakao falan ekliyosun, düşük kalorili oluyo hemde çikolata tadı oluyo :) bir bak bence o tarife

0|0
    0|0
    • Teşekkürler bakayım :)

• Benim kilonun umurumda olmadığı zaman dilimi 5 dakikayı geçmez :/

• Boyle dusunmeni saglayan seyler cevresel faktorler. erkeklerin zayif kiz sevmesi vs. yoksa hic bir insan kendini cikolatadan mahrum birakamz. bu fizik kurallarina aykiri :) bence otur dusun ve karar ver. mutlu olmak icin zayif olmak zorunda degilsin ki sen her zaman guzelsin :)

• eger cikolata yeme istegini bastramiyosan tadellenin sekersiz cikolatalari var cok kalorili değil iki tane a
    Yiyeblrsin en azindan cikolata istgini gderir

0|0
    0|0
    • Evde mozaik pasta falan var 3 gündür kendimi tutuyorum bakayım ne olacak eğer yarın devam ederse dediklerinden mi yesem :/

• Sabaha bakacağım saol canım

• Onemli değil tatlim

• yeme gene büyük beden olursun bak

0|0
    0|0
  • çok küçük bayram şekeri çikolatalardan ye. bir süre giderir

0|0
    0|0
  • meyve ye iştah kesiyor :(

0|0
    0|0
  • Kilon ideal şu an 52 çok zayıf olursun ye 1 tane çikolata bişi olmaz :)

0|0
    0|0
    • VKİ'ye göre kilo bile almam gerekiyormuş yuh yani :) dayanıp patlayacağım sonunda galiba

• Anlıyorm bndede takntı olmstu ama bu ara saldm kilo aldm diyede korkmuyo değilim aslnda ;)

• Prikizi aldın mı peki

Ay yok çıkmam 60ın üstüne porsiyonlarım falan ufak baya yemeğimi arttırmaya çalışıyorum hatta midem küçülmüş çok

• Tatlm çok zayf olma zaten uznsun kilon iyi kuruma iyice yaksmaz sana ;)

0|0
    0|0
    • 52 kilo mankenler işte kuru değiller ki

• Mankenmi olcn sende :) hem o 52 olan manknler 170 değil kemik yapısınada bağlı bnde seninle aynı kiloda biraz daha uzunum dahada zayflamk yaksmıyo kemiklerm iridir mesela

• Daha uzunlar ama bilemiyorum ya ben kendimi kilolu görüyorum

• Bitter ye

0|0
    0|0
    • Korkuyorum hem dediğim gibi sarmadan pişmanım

Yükleniyor...