Yapmak isteyip de yapamadığınız spor nedir?

mesela ben free running/ parkour yapmak istiyorum beden el vermiyor peki ya sizin yapmak isteyipte yapamadığınız spor varmı?

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• voleyboll lisede sınıflar arası oynuyorduk ama okul takımı yoktu ama üni de var okul takımındaydım geçen yıl ama bu yıl olmucam büyük ihtimalle

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 8

• kriket oynamak istiyorum. bizde spordan sayılmıyormuş.

0|1
    0|0
  • savunma sanatları; tekwando olsun karete olsun kung fu olsun küçüklüğümden beri severim, yapmayı da isterim ama bir türlü kısmet olmadı. bir kaç kere denedim kursuna falan gittim ama işler yoluna gitmedi

0|0
    0|0
    • yeteneğin yokmuş demekki :D

• ha ha :D ondan değil; ilk okuldayken bir tekwandoya yazılmıştım babam yazdırmıştı daha sonra aldırdılar beni gitmedim daha sonra, tabi o zamanlar çocuğum önüme ne koyarsan ben ona bakarım hiç sormadım. Aradan yıllar geçti üniversiteye başladık falan bir ara karateye yazıldım. Ona da hafta sonları gidiyordum. bir hafta öğretmenlerin işi çıktı kurs iptal, bir hafta öğretmenler seminere gitmiş kurs iptal bir hafta 23 Nisan kurs iptal. Tam 3 hafta arka arkaya kurs açılmadı ben de soğudum gitmedim.

• bundee jumping

0|1
    0|0
  • çim hokeyi..

0|1
    0|0
  • :D spor la aram yok hep spor yorumcusu olmak ıstemısımdır :D sergenLe karsılıklı varyaa raıting kırardık hanı :D

0|0
    0|0
  • tenis

0|0
    0|0
  • mağaracılık, dağacılık

0|0
    0|0
  • yağlı güreş

0|0
    0|2
Yükleniyor...