Hayatınızda yaptığınız...

hayatınızda yaptığınız en büyük pclik nedir terbiye dersi vericek olanlar

hiç yazmasın soruya itirazı olanlarda . mesela bn sınıftaki kızlara pis şeyler söylerdim

Güncellemeler:
hadi bakalımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• babannemin ahiretliğini kandırarak evden çıkarmıştım. o evde değilken geldi, ben buyur etmeden içeri girdi oturdu başladı ahiret soruları sormaya... 2 dkda bunalıma girdim... dedim ben dışarı çıkıyorum... e ben de kalkayım madem dedi, birlikte çıkacağız sandı zavallım... çıktığı gibi kapıyı kapattım.

0|0
    0|0
  • hmm.. sevgilimi elimden alan kızın gittim eski sevgilisini buldum. ama hani sıradan bi eski sevgili değildi onun için özel biriydi. bende gittim onla çıktım. kız kudurdu:)

1|0
    0|0
  • benm manyak bi teyzem var koltukların üstüne küçük yün halı serer. kıcıma batıp duruyodu. neyse bi gün kadın gününde o kilimin altına patlıcan ve domates koydum . teyzem de kabarık zannetti üstüne oturdu :D hemen kalktı sonra bi baktı heryer domates olmuş patlıcanın canı çıkmış, annem olaya el attı beni güzelce dövdü :D

0|0
    0|0
  • ıkı sevgılımı bırırne kotuldm onların demedgı syı dedı dedım ıkısı bırrbne dustu kvga cıktı ahahah:)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• O kadar büyük ki yazsam olmaz o derece :) Bilenler görürse kimliğim açığa çıkar.

0|0
    0|0
  • öyle şeyler bize uymaz

0|0
    0|0
  • Ot gibi yasamisim bı düşündümde boş yani

0|0
    0|0
  • Benim yaptığım piçliklerin hepsi büyük. Ne olucak şimdi?

0|0
    0|0
  • Dolmuşta giderken kızların arkasına geçer dayardım. 45-60 dklık yol

"uu beybi!"

0|0
    1|0
    • bn okul kantininde yapıodum

• İkna mı? Valla çevre yetiyor. Kimin ne olduğunu bilmek için ,)

• :D yani bn yanlış yerdeyim

• ilkokuldayken kızları birbirine düşürür kavga ettirirdik.etekler filan acılırdı tabi.:D ama küçüktük yani :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...