Hayatınız boyunca yaptığınız en çılgın şey şeyler nelerdir?

Hayatınız boyunca yaptığınız yapmak istediğiniz çılgınlıkları yazarmısınız ?

Güncellemeler:
bu kadar mıı?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• * 7-9 firtina da basimiza kotu seylerin gelecegini bilerek denize acilmak.

** Radyo da Djlik yaparken canli yayinda telefon baglantisi yaptigim esnada partnerimle sex yaparken bosalmak.

*** Kafasi tatli olan 4 arkadasimla beraber Kent Ormani'nda gaza gelip cirilciplak halay cekmek.

32 yila sigan daha bir suru cilginlik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• nerden aklima gelmisti bilmiyorum

KÜCÜCÜK bir köpegi siyah bir bez torbanin icine koymustum yirmi dakika kadar döndermistim bir seferinde kediye zorla raki icirmistim .

0|0
    1|0
    • bu resmem acımazsızlık!

• Salak bide utanmadan yazmış buraya terbiyesiz sen onun aynısını gör inşallah

• BEN YAPTIĞINIZ ÇILGINLIKLARI ANLATIN DEDİM EZİYETLERİ DEĞİL İNSANLARI YARGILAMAK YERİNE YAPTIĞINIZ CANİLİĞİ DÜŞÜNÜN BENCE BURADAKİ İNSANLAR SİZE DOĞRU OLANINI SÖYLÜYORLAR SİZSE HAKLIYMIŞ GİBİ BİRDE ÜSTE ÇIKMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ EVET BEN HAYVANLARI ÇOK SEVİYORUM GEREKİRSE SİZE HAYVAN HAKLARININ BÜTÜN MADDELERİNİ SIRALARIM İNSANLARIN TEPKİLERİ NORMAL DEĞİL Mİ?

• balkanlarda 2 hafta motorla tek başıma gezmiştim, bana o kadar tuhaf gelmemişti ama herkes çılgınlık diyor.

bi kere de beşiktaş çarşıda fener formasıyla gezmiştim. sonradan naptım lan ben! oldum ama. neyseki sağ çıktık :)

0|0
    0|0
  • osurmadan s...mak :))

0|0
    0|0
  • Bugün az kalsın o çılgınlığa erişiyordum.Değişik birgün geçiriyorum.

0|0
    0|0
  • Asker koğuşta kilit kalmıştım. Uykudan uyanınca çok çişim gelmişti. Bende arkadaşların su mataralarına işemiştim

0|0
    0|0
  • Sevgilimle hastane bahçesinde gece 12'de sevişmiştik. Kendimizden geçip bankın üzerinde ilişkiye girmiştik:-)

0|0
    0|0
  • bi gece kulübünde kız arkadasım sanıp başkasının kız arkadasına tokat attım ortalık karışmıştı :D çok eğlenceli ve çılgınca bigündü :D unutamam yani :D

0|0
    0|0
  • Sarhostum cok çişim gelmişti kramp girdi insan icindeyim mecbur cıkarıp şişenin içine işedim yigidin malı ortadadır dedim ama çılgıncaydı :D

0|0
    0|0
  • bi ara misafir oldugumuz evde wc gitmişdim çok çılgıncaydı

0|0
    0|0
  • kız arkadaşım öğle yemeğine çağırmıştı.bende tamam demiştim.o şaka sandı ama 600 km yolu gidip bir yemek yiyip dönemkti sanırsam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• büyük migrosun içinde şınav çekmek..

gittiğimiz cafe de öküz gibi bakıp gözleri ile yiyen bir abazanın gözlerinin içine bakıp bakıp burnumu karıştırmam ve kendisinin zinhar bir daha bakmaması:)

hangi birini anlatayım:)

0|2
    0|0
  • Bir arkadaşımla durakta bekliyorduk üzerimizde Trabzonspor forması vardı ; Otobüste bulunan Bucasporlu bir grup taraftar arkadaşımla bana laf atmıştı biz de yediğimiz midyelerin kabuklarının olduğu poşeti otobüsün camına fırlatmıştık. Öfkemi kontrol edemem hiç bi zman.

0|0
    0|0
  • pin kodumu ıkı kere üst üste yanlıs girmek

0|0
    0|0
Yükleniyor...