Bu fenerbahçe düşmanlığı çok fazla deği̇l mi̇ yoksa ruh hastalığı mı bu?

Twitterda son zamanlarda biri ya da birileri trabzonlu mu kayserili mi belli değil başka taraftarlığa soyunup trabzonum trabzonlar bir tanedir 2010 -2011 şampiyonu trabzon diyor veee bununla yetinmeyip twitterda ne kadar fenerli varsa rahatsız edici şeyler yazıyor ya da yazıyorlarfenerlilere şikeciler hırsızlar şike severler eliniz şike kokuyor yüzünüzde şike var bu ne biçim sözler ya bu ne şimdi kızlara afedersiniz or... u kaşar diyip duruyorlar yok altımda yat bu kızın tek suçu fenerbahçem mi yazması ulan seninde annen kız kardeşin var ayıptır günahtır fenerli bir kız tek aşk fenerbahçem yazmış kız bu da sizin için tek aşk şike yazıyor siktiri git diyor kız bu kes l*n or... u diyor son zamanlarda bu çok oldu sürekli fenerlileri rahatsız ediyor birileri fenerli ALLAH BÜYÜKTÜR inşallah şampiyon olacaz diyor bu pis şikeci allahın adını ağzına alma milletin diniyle sümürme dizsizler diyor? allah büyüktür demesin mi fenerliler atam diyor kız atatürk hyatta olsa siz şikeciler adımı ağzıma almasın derdi diyor bütün fenerlileri rahatsız edip duruyor biri ya da birileri fenerlilerde muhattap olmayıp engelliyor bu başka hesap açıp ordan saldırıyor sizce bu fenerbahçe düşmanlığı fazla değil mi?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• kendi yöneticileri dahi asıl düşmanın Fenerbahçe olmadığını söyledi. koyun sürüsü onlar.
    www.guncelfutbol.com/.../

0|0
    0|0
    • bu dün twitterda konuşuldu ama bu şahıs ne diyor biliyon mu o söylediği kendisi bağlar ben ona o gün fenerbahçe düşmanlığından beynin sulanmış dedim fener düşmanı değilim şike düşmanıyım diyor ama twittardaki bütün fenerlilere sataşıyor twitterın varsa bilirsin kayseri38 yaz çıkıyor temiz futbol sevdalısı şikecilerin saldırısına karşı bu yedek hesabı açmıtır diyor

Kızlar Ne Diyor 4

• Herkes düşünerek hareket etseydi akıl hastaneleri ve hapishaneler boş olurdu ciddiye almamak gerek böyle şeyleri.

0|1
    0|1
  • Bence hastalık,

0|0
    0|0
    • bu düşmanlıktan beter ameliyatla ilgili konuşuyor kendi aralarında iki fenerli bu direk gelip ölün şikeciler diyor

• Ben de beşiktaşlığıyım ama, diğer takımlara bir düşmanlığım yok, bu aşırı fanatizm den ileri geliyor bence ve genelde erkekler yapıyor bu düşmanlığı.

• ama bu çok aşırı değil mi kötü bir söz söylemiyor kız tek aşk fenerbahçe diye o... u damgası yiyiyor

• ohaaa ya yok artık ya bunların psikolojik sorunları var kupadan travma geçirdiler yazık

0|0
    0|0
    • sorunları oldukları belli şikeyle ilgili tartışıyoruz soruma cevap vermiyor bana şikeciler diyor sonra başka yerden sataşıyor bunların hepsi aynı mı yazık bir kupa için

• Tamam bende Galatasaraylıyım, feneri sevmem ama bu birazcık fazla olmuş objektif olmak gerekirse...

0|0
    0|0
    • sağol dişi aslan helal olsun sende kızsın anlaman gerek kız tek aşk fenerbahçem yazıyor şikeci diyor kız sikitiri git diyor bu kes l*n o... u diyor iki kere engelledim bunu hala yazıyor bana

Erkekler Ne Diyor 3

• Ruh hastasi cok

0|0
    0|0
    • başka bir tanımı olamaz zaten en son twitinde keşke herkez benim gibi fenerlilere saldırsa ortalıkta fenerli kalmaz dedi

• Hersene hepsini ip ipe dizip koyduğumuz içindir 2010 - 2011 şampiyonu FENERBAHÇEDİR sapı trabzonadır 8. si 6alatasaraydır

0|0
    0|2
    • başka hesaplar açıp taciz ediyorlar küfürler ediyorlar eliniz şike kokuyor diyorlar allah birdir diyoruz allahın ismini ağzına almıyor diyorlar

• ALLAHINDA bir hesabı var kardeşim şike yapan sadece biziz herkes tertemiz dimi anasını sattığımın memleketinde adalet bile yok bize şikeci diyenlerde 92-93 senesinde tesçillenmiş şikeci 6alatasaray diğer yandada mehmet yıldız ve bülent uygunun itiraf ettiği bize trabzondan teşvik geldi dediği takım trabzonspor 4. yıldız LOADİNG

• kardeşim bunlara ne anlatsak boş beyinlerine girmiyor onlara anlatıyoruz anlatıyoruz sonunda şikeciler diyip sohbeti bitiriyor cevap bile VEREMİYOR !

• Nasıl koymuşsak zamanında daha acıları var ibnelerin :)

0|0
    0|0
    • bencede ruh hastası dünyaya fenere sataşarak gelmiş bir amacı yok boş yaşıyor

• link paylaşamıyorum 2 levelli olmalısın diyorlar kim oldukları gösterecektim

• 38__kayseri_38 diğeride bu Kayseri_38_

Yükleniyor...