Yarın spora başlıyacağım ne yapmalıyım?

Ne giymeliyim neler getirmeliyim nasıl davranmalıyım çok heyecanlıyım daha şimdiden hevesim kaçtı heyecanlanmaktan.

Güncellemeler:
Yorumlar için teşekkürler hepinize ilk gün bitti. ortamı kurdum hareketleri yaptım ama şimdide her yerim ağrıyo...

0|0
17|29

En İyi Kız Görüşü

• Benim 5. yılım :) Başarılar şımdiden...

İlk günden ağır hareketler yapmamaya dikat et-çünkü eve geldiğin zaman bacak ve omur kısmında ağrıların olcak. Ve mümkünse yanında su götür bol su ıç.
    Giyim konusunda - fazla kalın şeyler giyme, seçim senin ama baya sporda terliyceksin zaten...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Ne yapman gerektiğini uzunca yazamam ama ne yapmaman gerektiğini söyleyebilirim :)
    vücut geliştiren görgüsüzlerin giydiği atletlerden sakın giyme o kadar itici ki...
    paspal gözükme özgüvenli dur basketbol şortu falan giyebilirsin eşofman da şu kenarları çizgili adidaslardan giymeni önermem :) v yaka t-shirt ve basketbol şortu kurtarır seni
    ne yapacağın hakkında en ufak bir fikrin olmasa bile kendinden emin dur girdiğinde etrafına fazla saf saf bakınmadan gördüğün ilk koşu bandına at kendini o sırada ortamı tanırsın daha rahat hissedersin insanları gözlemleme şansın olur :)
    bu akşam aç youtube'u birkaç egzersiz videosu izle ezberle biraz ısındıktan sonra onları yap hem ne yapıcam ben şimdi kaygısına girmezsin

şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar boş şans:)

0|0
    0|0
    • Yahu salonun kreasyomu veya modasi mi olur? Nasil rahat edicekse oyle giyinse yeter. Podyuma cikmiyor sonucta..

• senin balo anlayışın basketbol şortu ve t-shirtse evet baloya gidiyor :)

• Eleştiriler boş, yprumun güzelmiş.

• Damatlık giy

0|0
    0|0
  • manyaksın yaa :D:D:D spor kıyafetin yok mu giy işte tmmdır

0|0
    0|0
  • Boxer giy :D

0|1
    0|0
  • yanına yedek tşört al mutlaka, havlu al. esortman vs. spor ayakabı giyersn zaten. ordada yardmcı olucaklardr rahat ol sen.)

0|0
    0|0
  • spor

0|0
    0|0
  • Ben de iki gündür yapıyorum, evde olduğum için rahatım :)

0|0
    0|0
  • heyecanmı:D guldurdun neyse. 1 esofmnan altı bir t shirt 1 temiz spor ayakkabisi ve su. bu kadar

0|0
    0|0
  • Tapır al tapır şart

0|0
    0|0
  • Akişina bırak. dd

0|0
    0|0
  • Takım elbise giy:)

0|0
    0|1
  • basket şortu gibi hoş bir şort üstüne de düz bir salaş tişört.. orjinal kaba bir spor ayakkabı

0|0
    0|0
  • Sonra insan çok seviyo onusuz yapamıyo eşofman giy git vazheçemezsin sonra zaten :)

0|0
    0|0
  • baxır giy

0|1
    0|0
  • Benimde 2. günüm ya halen alisamadim :/

0|0
    0|0
  • Sporu kendin için yapacaksan yap o sporu yaparken hırslı mucadeleci davran spor sonuçunda nasıl olacağını hayal et ama çok yüklenme kendine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Kıramponlarını, basket topunu, tenis raketini, koşu ayakkabılarını, mayonu, çiritini, halterini yanına almayı unutma.))

0|0
    0|0
  • Kardeşim birincisi 145 güne vücut yaparım kızlara güzel görünürüm diyosan bırak onu bir kenara öyle bişey yok sporu kendin için yapıyosun kızlar için yapmıyosun unutma. Rahat edebileceğin t shirt sweat short eşofman nasıl tercih edersen koşu felan yapıcağın için rahat bir spor ayakkabı al airmax gibi ağırlık sehpasında bench press felan yaparsan belki yanına bir havlu al altına sermen gerekicek çünkü terini felanda silmen için gerekli olucak en önemlisi yanında mutlaka 1,5 litreye yakın felan su al heyecan yapma salona gir klasik ısıbma hareketlerini yap sonra 15 dakika kadar hafif tempo koş sonra bilindik egzersizlerden başla mesela biceps kanat ve bacak çalış bugün zaten hoca sana zart diye program vermez biraz zaman alır antremandada kendini çok zorlama bit hafta yatarsın sonra hafif ağırlıklarla başla hadi kolay gelsin 😃

0|0
    0|0
  • Salonda bulunan Ronnie Coleman, Jat Cutler, Phil Heath vs. adamların resimlerine bakarak, hocana ''Hocam ben böyle olmak istemiyorum'' deme, küfür yersin..

İstesen de olamazsın da..

0|0
    0|0
  • Guzel kardesim sacma sacma yorumlar yazmislar bir iki kisi disinda.. rahat edebilecegin alt ve ust al.. bu short, esofman, t shirt, atlet vb. Olabilir. Bir de havlu alman yeterli. Bir de bikac gune kadar agirlik eldiveni al cunku bir sure sonra elin nasir tutacak :)

0|0
    0|0
  • havlu, su, spor ayakkabı. varsa dar atlet giy yoksa;kolları engellemeyecek kısa şeyler giy.

0|0
    0|0
  • sobanın basında ısın oyle basla

0|0
    0|0
  • İlk günler biraz ağrın olabilir ama sonra alışırsın kardeş. Ben geçen sene bu zamanlarda 115 kilo başlamıştım şimdi 85 kiloyum fit oldum vücut da on numara oldu ilk iki ay hiç değişme olmadı umudumu kesmiştim ama sonra herşey normale döndü

0|0
    0|0
  • Bide ilk gunden sığır gibi yüklenme ben 2. gunun sabahinda kollarimi kaldiramiyordum koclar ilk gun isin diye cok yuklenirler hatta ilk 1 hafta o yuzden dikkatli ol derim sonradan cok kufur edersin :))

0|0
    0|0
  • Eldiven alabilirsin

0|0
    0|0
  • Ulan var ya :D Spor kıyafetlerini, suyunu, havlunu, ayakkabını duş alacaksan da şampuanını koy git alt tarafı salona gideceksin.

0|0
    0|0
  • short su havlu antreman halusu el havlusu ıste fıt bı atlet tısort al sporda gıymelık bıde sort veya guzel bı esofman :D napmalısın sporu bırakmamalısn en kötu antreman yapmadıgın antremandır :D

0|0
    0|0
  • Evde spor best!

0|0
    0|0
  • Hocam ilk gün ayna karşısında fotoğraf çektirip sporla alakalı şeyler yazma yeter hayır fotoğraf çekiyorlar ayna karşısında salonda bizim de motivasyonumuz düşüyor

0|0
    0|0
  • Hangi spor

0|0
    0|0
  • Spor ayakkabi havlu ve su rahat giyebilecegin tshirth filan kàsma yani bunun gerisinj

0|0
    0|0
  • Hafif başlamalısın

0|0
    0|0
  • Rahat davran :Dd

0|0
    0|0
  • erken uyan

0|0
    0|0
  • düzenli calıs kendini yorma az olsun sebat et sonra gelsin adonisler :D

0|0
    0|0
  • baslama pamps

0|0
    0|0
  • Koşman gerekiyor

0|0
    0|0
  • Heycan yapacak bir durum yokkı alıcan yanına şort tişort ayakkabı tamam bukadar işte

0|0
    0|0
  • Rahat ol olum bişrysi yok l*n .

0|0
    0|0
  • Spor yap yeter

0|0
    0|0
  • 1 hafta vücudunu zor kullancaksın hazır ol. :)

0|0
    0|0
  • git öncesinde saglık raporu al

0|0
    0|0
  • yat uyu dinlen bence, yarın seni zor bir gün bekliyo

0|0
    0|0
  • hocanın sözlerine kulak asmalısın

0|0
    0|0
  • Spor esyalari al ewe calis evde para harcama :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...