Mason üyesi ünlüler ve kliplerindeki gizli mesajlar hakkında ne düşünüyorsuz?

Arkadaşlar ortalıkta dolanan bu kliplerdeki gizli mesajların deşifr olması çizgi filmlerdeki playstation oyunlarındaki Davutun gözü amblemi baya gündemde. Bazıları abartıp üçgen geometriyi bile illumınatıye veya masonluğa bağlayacak.

Mesela en güncel olan pembe mezarlık deşifre yazınca

can bonomonun euro şarkısında mustafa cecelinin tenlerin seçiminde ve yabancıların bir çoğunu hep aynı sembolu kullanıdğını görürsünüz. Konuyla ilgili kesin kaynaklara henuz ulaşamadığım için duyulanı ve internette ki araştırmalara göre konuşuyorum.

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Daha sabah Illuminatiye bakıyordum azçok okudum daha öncede bilgi sahibi idim.

Fakat bizim insanlarımız sürekli bu tür konular açıp nedir neyin nesidir,hangi ünlü masondur ? hangi klip şöyledir böyledir.Diyerek diğer vatandaşların akıllarını bulandırıyorsunuz , buna benzer birçok konu açıldı burada.Siz bunları yaptıkça adamların yüzleri gülüyor , istediklerini yapıyorsunuz çünkü sürekli gündemde tutuyorsunuz.

Yok kimler mason? bu klipte mason işareti , ıllumanita işareti vs vs.

Bu tür konuları konuşmamak en iyisi.Kim ne olursa olsun , her klipte gördüğünüde mason zannetme.

0|0
    0|0
    • fındık beyinlim bende zaten her görüleni mason zannedenler var diyorum. Soruyu kuyruk sokumundan anlama.

• Düzgün konuş benim ağzımı bozma senin önce aile terbiyesi alman lazım nasıl bir ortamda büyüdüğün bile şüpheli.Şebek seni

• cahil diyen illumanita diyen olmasın gülazer

Erkekler Ne Diyor 7

• Bugün modemin üzerinde bende bu link simgeyi gördüm, Ters çevirince link böyle oluyor çok garip

0|0
    0|0
  • ya poffff...

su masonlugu bi turlu kavrayamadiniz. masonluk dendiginde akliniza illuminati, subliminal mesajlar geliyorsa orda bi mantik hatasi vardir. ben hayatimda bircok mason gordum ama hicbirinin kotu bi insan olduguna inanmiyorum. siz youtube ve sozluk gibi platformlardan nem alip elaleme bok atmaya calisirsaniz yol kat edemezsiniz aha boyle yerinizde sayarsiniz.

illuminati orgutunun varligi dogrudur tamam ona bisey demiyoruz zaten. ama bu orgutu kuranlar senin kullandigin tum herseyin baslangici. euro, dollar, doviz, borsa ve kur. bunlarin hepsini ureten kaynaklar orgutun kuruculari. haliyle sesini cikartamazsin onlarin uyguladigi teknoloji destegiyle burda yazisiyoruz.

0|0
    0|0
    • İllumınatı teknolojı karşısıtı değil miydi coni?

• hahahaha. kim uyduruyo bunlari sevim ya. kim kim kim

• Tbmm'nin içinde, Milli eğitim bakanlığının ambleminde, giyim için aldığımız ürünlerde vs. vs. say say bitmez.

0|0
    0|0
  • Daha derinlerde ne var bir bilsen

0|0
    0|0
  • illuminati başkanı ajdardır bütün dünyayı o yönetiyo :D

0|0
    0|0
  • Rihannanınkine bayıldım ama on numara olmus :D

0|0
    0|0
  • Sen ajdarin videosuna bak ilimunati ajdar yaz bi sonra git uyu

0|0
    0|0
    • ajdara karşı ilgili olmanda ilginç bal kabağım

• hahah zavallı cevapları varan 1

• Gizli bir ergenin bana zavallı demesine ne kadar üzüldüm bilemezsin

Kızlar Ne Diyor 6

• youtubeda o kadar saçma video var ki bunla ilgili. Bir çoğu kişiyi karalamak için yapılmış çocuk bile inanmaz.

0|0
    0|0
  • sen yakında dünyayıda kurtarırsın

1|0
    0|1
  • Sen bizi koru illuminati reyiz!

0|1
    0|0
    • trollukte bi sikti bi sikti sorma aşkım

• siteden poponda 50 delikle atılıyosun genede giriyosun inanmamak bazen totonun genişliğini göstermek demektir. Hey yavrum hey yoksa sende bakire ama kase takılandanmısın fazla eğilmişsin basit sözlük çakmasınn beybili boy

• ee?

0|0
    0|0
    • Profil resmini zihinsel özürlü olarak yapman ile cevabın uyum içinde. Zekan profiline yansımış taklım

• Çok acııysa kremleyelim beybili boy :(

• çok güldük geçti:/

0|0
    0|0
  • Binlerce üye var @gizlicim hangi birini söyleyelim

0|0
    0|0
Yükleniyor...