Kaç yumurta sarısıyla yenilebilir?

fitnessa gittiğimden günde 6 tane yumurta yiyorum fakat sarısında kolesterol ve yağ var en fazla 2 tanesini tam diğerlerinin beyazını yiyin diyorlar fakat kilo almam lazım beyazını yediğimde de fazla katkısı olmuyor çünkü sarısını atınca protein oranı düşüyor.
Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yumurta sarısında akına nazaran proteın değeri azdır fazla yumurta sarısı tüketmek vücutta yaglanmaya sebep olur kas yapayım derken göz cıkarırsın 6 tane tuketıyorsan 2 tanesinin sarısı yeterli. Kilo almak ıstıyorsan karbonhidrat yüksek besinler tuket

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• Yav ye kardesim hepsini genc adamsin bisey olmaz.
    Kilo alip napican? Birakinca ne olacak.
    Inanma her soylenene iki hafta kursa giden fitness egitmeni oluyor program yaz desen yazamazlar int bakarlar.
    Illada kilo alicam diyosan kaliteli karbonhidratlari tuket. Proteinide c vitamisiz alma bir halta yaramaz. Ye yumurtaninda akini sarisini bisey olmaz.

0|0
    0|0
  • Kim demiş %45 sarısında diye yok öyle bir dava 8 yumurta yanına 1 avuç badem 100 gramda lor peyniri tüket birde yulaf ezmesi süt ile birlikte tabi bu benim bünyeme göre olan kahvaltı maksimum 1 sarı tüket diğerlerinin sana bir yararı olmayacak

0|0
    0|0
  • 10 tane beyazıni yee sorun kalmaz^^

0|0
    0|0
  • 10yumurta 3 sari :)

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun ne kadar kilo almak istiosun?

0|0
    0|0
    • 75 kiloyum başladığımda 60 kiloydum ama araya ramazan girmişti 1,5-2 ay bırakmıştım ramazanda 66 kilodan 62 kiloya düşmüştüm başladıktan sonra hızlıca kilo almaya zorladım yavaş yavaş 75 oldum yağsız 85 kilo olsam bile sorun olmaz

• Karbonhidrat miktarını yükselt yumurtaları aynı şekikde devam et sarıya fazla yüklenirsen yağ yapar ve kardiyoya hiç girme bilmiyorum yapıomusun ama yapma ful ağırlık çalış

• Geçen hafta başladım salı günleri yapıyorum baklavalar kapandı iyice önceden tam buğday ekmeği yiyordum günde 1 paket falan bıraktım onu geri başlayayım mı?

• 1 sarı yeterli sarının kalorisi de fazla kolestrol var fazlası zarar

0|0
    0|0
  • ye sıçma :D

0|0
    0|0
  • Sarısını çöpe at //// BEYAZINDA protein sağlam

0|0
    0|0
Yükleniyor...