Galatasaray Beşiktaş'ı Türk Telekom Arenada Ne Yapar?

Her sene Beşiktaş'ı içerde dışarda yenen Galatasaray bu sene kendisiyle dalga geçen bütün takımlara haddini bildirdi. Olimpiuatta Beşiktaş taraftarları önünde rahat bir galibiyet alan Galatasaray Beşiktaş'ı Arenada ne yapar? Ben farklı bir galibiyet bekliyorum

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 7

• Aslan kükrer ama kartalda az değil. Bir Galatasaray taraftarı olarak ya berabere ya tek farkı galibiyet.. şov olmaz ama heyecan dolu maç olur

0|2
    0|0
    • Beraberimi:) Güldürme beni Beşiktaş anca rüyasında Galatasaray ile berabere kalır

• Yahu Bjk kim ya bizim çömezleri koysan yine yenerler

• Peki dostum :)

• http://i.hizliresim.com/g4PB6L.jpg gerisi hikaye kardeşim :)

0|2
    0|2
  • Olimpiyattaki maçta GS'nin top oynadığını mı sanıyorsun. Beşiktaş o maçı kaybetmemek için oynadı kaybetti. Kazanmak için oynadığı hiç bir maçı kaybetmez

0|2
    0|2
    • 4 seneden beri Beşiktaş zaten her maçi kaybetmemek için oynuyor yoksa kesin yener yani:) Puhahahah

• Aynen öyle. Kaybettikçe kaybetmemek için oynuyor. Aynı sizin kadıköyde fenere her maç yenilmeniz gibi

• Rüyadan mı uyandın çokk ümitlenme senn

0|1
    0|2
    • Aynen izledim ama melo yu aymayıp durduk yere veli yi atan hakemi izledim yatıp kalkmayan korkak oyuncularınızı izledim ;)

• Haaaaa adfda aynen haklsın yaww hee heee adf

• 1999 yilinda Galatasaray Beşiktaş'ın 6-0 yenmiştir sen en iyi sesini kes konuştukça batiyorsun:)

• kim kime koyar bilmem ama o maçın sonucunda Fenerbahçem şampiyonluğunu ilan eder

0|0
    0|2
  • İnş yeneriz uyuz fenerlilere inat

0|1
    0|0
  • 6s 4üncü olur

0|1
    0|1
Yükleniyor...