Kızlar her zaman bu kadar "duygusuz" mu?

E-Alo

K-Kimsiniz ?

E-Tanımadın mı ?

K-Ya kapatır mısın,gecenin bu vakti arıyosun.

E-Özledim seni.

K-Unut beni,bitti anlamadın mı hala ?

E-Böyle bitmemeliydi.

K-Ya bitti diyorum,bir daha arama lütfen.

E-Herşeyi,bir anda elveda diyerek silip gittin.

K-Hayır sen öyle olmasını istedin

E-Hayallerimizi hatırladın mı hiç ?

K-Sus lütfen.

E-Evlenecektik,çocuklarımız olacaktı..hergün günaydın öpücükleriyle uyanacaktık ikimiz..hatırladın mı ?

K-Daha fazla anlatma,lütfen kapat.

E-Böyle olmasını hangimiz istemiştik ? Ayrılmayı hangimiz haketmiştik ?

K-Daha fazla anlatma,lütfen sus artık.

E-Hoşuna gitmiyor 5 dakikalık konuşma..ama benim de hoşuma gitmiyor ; beni 5 saniyede terk edip gitmen.

K-Abarttın iyice,iyi değilsin..uyu lütfen,iyi geceler.

E-Herşeyi elinin tersiyle ittin..ben yine farklı davranıyorum..ayağımın tersiyle itiyorum şimdi.

K-Neyi ya ?

E-Altımdaki sandalyeyi..hoşçakal sevgilim,hoşçakal..

E-Hayır yapamazsın alo..aloo ? Cevap ver ya,orda mısın cevap ver...

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

• tek kızlar değil erkeklerde duygusuz olabiliyor, kişisine göre değişir.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• sevmişsin sevilmişsin bi şekilde bitmiş ısrarcı olmak daha çok soğutabiliyo bazen gerçekten zorla güzellik olmuyor...

0|1
    0|0
  • sandalyeden mi yazıon

0|0
    0|0
  • ilginç.ilişkiniz bu hadde gelene kadar nerdeydin acep..artı duygusuzdu madem nasıl sevdi seni senle sevgili oldu..

0|0
    0|0
    • ya hiç beni anlamıyor bana karşı çok duygusuz sanki ne yapsam ters tepiyor

• oleyse sevgisini sorgularım ben bu insanın..bence sevmediği için duygusuz sevse ole davranmas.

• kızlara duygusuz diyosun?iyi değilsin arkadaşım dinlen biraz

0|0
    0|0
  • K-Abarttın iyice,iyi değilism..uyu lütfen,iyi geceler.

0|0
    0|0
  • dlkcdfıojvfdıvhjv türk filmi bu ya. Bunu arkadaşımla okumuştuk onu hatırladım şimdi çok gülmüştük.

0|0
    0|0
  • kızlar duygusuzsa, erkekler ne? odun mu?

1|0
    0|0
  • yeri gelir duygusuz erkekler masum kızları hayal kırıklığına uğratır yeri gelir tam tersi olur dünyanın adaleti...

0|0
    0|0
  • duygusuzlukla bi alakası yok bence demekki kıza bişey yapmışsınki böyle olmasını sen istedin demiş düzgün cevap almak istiyosan önce doğru düzgün yazmayı dene.

0|0
    0|0
  • altın makas olayı var sanki? neden bittiğini de anlatsana?

0|0
    0|0
  • offf çok kötü:( erkeklerde bazen bunu yani ayrılmayı hakediyor!

0|0
    0|0
  • doyumsuzlukla alakası yok kıza bşey yapmşsınki böyle olmasını sen istedin demiş düzgün cevap almak istiyosan doğru düzgün yazmayı dene.

0|0
    0|0
  • sevgini gösteremiyor cünkü belkide kiz cok gurur yapiyor

0|0
    0|0
    • evet ya çok gururlu bi kız

• cok gururlu dimi ayni benim gibi.. sana yardimci olurum seni seviyor ama gurur oldugundan öyle davraniyor

Erkekler Ne Diyor 4

• duygulu oldukşarını düşünüyolar sadece

0|1
    0|0
  • Aşk uğrunda söylenecek tek şey : Ölen ölür, kalan sağlar bizimdir :D ... şaka bi yana insan dengince sevmeli herhalde duyguya gelince her iki insandada aynıdır..cunku kadın erkegın ''böğür'' kısmından yaratılmıstır ,yanı canımızın bir parcası.. eger erkek olarak kendımızde hıssettıgımız ne varsa aynısıda kadında mevcuttur...( Hz. Adem'den bu yana bu Ahirete kadar böyle olacaktır-Ecmain) ben buna inanıyorum ve inanmak istiyorum..saygılar.

0|0
    0|0
  • Cehennemden mi bağlanıyosun kardeş?

0|0
    0|0
  • 28 günde bir efem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...