Protein Tozları?

Bir kaç aydır spor yapıyorum protein tozu almayı düşünüyorum fiyatlara baktım mesela bir markanın 2080 gr. protein tozu var fiyatı 204 tl.

Bu miktardaki protein tozu kaç günde veya ayda biter çünkü çok pahalı 1 ayda filan bitiyorsa her ay 204 tl vermek bayağı lüks.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş günde 2 ölçek içsen 1 ay gider 1 ölçek içsen 2 ay o senin bileceğin iş protein tozu bende kullandım kesinlikle faydasını görürsün scitec almıştım ben 1 kiloluk çikolatalıydı

0|0
    0|0
    • anladım teşekkür ederim :) 2 ay gidebilecekse iyi ayda 100 tl yine verilir de 200 tl aşar biraz :D spor yapmadığın günlerde kullandın mı peki?

• tamamdır tekrar teşekkürler :)

• Sende sağol kardeş :)

Kızlar Ne Diyor 1

• E bu kadarda cahil olmayalım arkadaşlar. Hiç haberfalan izlemiyormusun. Kafana göre protein tozu falan alma git doktora danış.

0|0
    0|0
    • zararlı olan steroid ya bunda sorun olduğunu sanmıyorum

• teşekkür ederim. en azından doktora danışıp kullanmak lazım artık test mi yapar onun bileceği iş :)

• Arkadaşım kendi bildiğimi okuyorum zaten sağlık bakanlığının izin verdiği bir takviyenin beni öldüreceğini düşünecek değilim. bir kere protein tozu takviyedir ilaç vs vücuda göre kullanılan birşeyde değil o yüzden doktora yönlendirmende saçma oldu yardımcı olanda kabahat dedinya o yüzden böyle uzattım iyi günler.

Erkekler Ne Diyor 5

• Sporda henüz çok yenisin günlük 1 ölçek sana yeter artar bile oda spordan sonra olmak şartıyla spor yapmadığın günlerde sabah kalkar kalkmaz 1 ölçek kullanman gerek

0|0
    0|0
  • Kardeş doğal protein al onlar asamı boş bir biçmde sadece şişirio doğal tavuk pilav patates feln ye sen daha iyi olur aman bulaşma yapay şeylere

0|0
    0|0
  • Kac kilosun bide boyun kaç kardeş yardimci olalim

0|0
    0|0
    • 180 cm 73 kg

• 10 kilo kadae eksigin var gainer kullanmani tavsiye ederim hem daha hesaplidir hemde kilo almana daha yardimci olur. örnegin 2 kilogram protein tozu alacagina ayni fiyata belkide daha asagisina 5 kg lik gainer alabilirsin

• anladım çok teşekkürler :)

• Whey standqrt optium gold var. Kirmizi. kutu.. Kullanima. gelince gunluk 35 gram yani bir kahve fincanu kadar.. Toplam kac gr ise 35 böl kac gun gidecegi belli olur.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler :) 35 gram kaç ölçek oluyor

• Onu bilmiyorum. Bana ölcek gondermemisler. Tek kullanimlik 32 gr diyordu. Yani günluk. Bende eletronik hassas terazide ölctum. Tam bir kahve fincani denk geldi. Öyle cözum buldum yani. Grmin tam tamina olmasina gerek yok bikac gram aşşa bikaç yukari olsa sorun olmaz.

• kokusu bile manyak birşey ya :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...