İlişkilerde yaş farkı sorun olur mu? Sevdiğim kız benden 7 yaş büyük

Yaş farkı yüzünden aramızda şu an bir sorun yok ileride sorun olur mu sizce?

1|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• ne sorunu olacak sen ılskıne bak...

7 yaş fark bellı bır zaman sonra hıc yaş gıbıdır..

Erkekler bence kadınlardan önce çökuyor. kadınlar sadece evlenınce brı salıyor kendını..

1|1
    0|0
    • içime su serptin . yasımdan olgun davranırımda tek korkum herkezin dedigi gibi bayanın yaslanması ..

• kalp kişilik 2.planda benim icin. ruhlar aleminde yaşamıyoruz

• uyumluysanız dıyorum ona guvenıyorsan.. sevıyorsan nalşıyorsan devam edersın...

Kızlar Ne Diyor 8

• kadın büyük olunca ilerde sorunçıkma ihtimali daha yüksek oluyor 7 yaş az değil bir de kadınların daha erken çöktüğünü düşünün ce erkek başka arayışlara giriyor

0|0
    0|0
  • sorun yok, kocam 8 yas kücük benden, ben 38 o 30 :) ayrica Shakira 10 yas büyük esinden yani Pique den :)))

0|0
    0|0
  • sevgi varsa sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • yaşlanınca sorun çıkacak eminim aynı yaşta olanlar bile sorun yaşıyorlar artık . eskiden böyle seyler çok sorun olmuyormuş dedelerimiz evlenmiş kendinden büyük biriyle ama şimdi öyle değil .sen sorun yaşarsın kadın değil .

0|0
    1|0
  • benden küçük biriyle düşünmem zorr aradakı yaş farkı ilerde problem oluyor .

0|0
    0|0
  • kesinlikle olur.

0|0
    0|0
  • olmaz bence çok takılma spor mpor yap

0|0
    0|0
  • anlaşabiliyorsanız 7 büyük bi farkı yaş değil ki hiç takma kafana :) ayrıca aynı yaştaki insanlar daha çok kavga ederlermiş. erkeğin biraz büyük olması daha iyidir her zaman :) hem daha ağır başlı olur ilişkiyi dengeler. bizim bi komşu vardı eşiyle arasında 15 yaş vardı. gayet de mutlular iki tane de çocukları var :)) tabi 15 e kadar normal olan daha fazla olursa zaten baban yaşında bi adamla evlenmiş olursun :))

0|0
    0|1
    • aa çok pardon ben seni bayan sandım erkekmişsin :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence bu ilişki sadece cinsellik. Gerisi gelmez

0|0
    0|0
    • Ne kadar ön yargılısın.. tanıdgım bır kaç yaşlı başlı ınsan var 40 yıllık evlı ınsanlar mesla kadın 13 yaş buyuk bırınde 8 yaş buyuk.. Buna ne dersın

• arkadaşım bak arkadasım diyorum bu durumda bile o kızı bilmiyosun felan ne ayak konuşmalar bunlar

• Kardeş oradan ahkam kesmene gerek yok. Cümleyi iyi oku ne sen bilmiyorsun ne ben yazıyorum.Kaldıramayacagın soruları burada sorma istersen.Soru sordun yorum yaptık. gizli gizli soracaksan neyden utanıyorsun?

• En önemlisi anlaşabilmek arkadaşım. Bunu birazda erkek karar verecek. Bir de şunu unutma kadın çabuk salınır çabuk çöker... yarın birgün atıyorum 10 yıl sonra... ya senin fiziken şu kusurun var dersin kafana topukluyu yersin..

bunu da göz önüne al. olmaz herhalde... ha sen büyük olursun eyvallah ama bunu bile kabul etmeyenler var... bakış açısı... üstteki paragrafıma dikkat bu senin işne yarar..

0|1
    0|0
  • eger anlasabiliyorsaniz ne sorun olacak ki

2|0
    0|0
  • olum git kendine göre birini bul senden bir kaçyaştaküçük olsun hatta kendinden buyuk kadını ne yapacaksın

0|0
    1|0
  • senin yaşın kaç onun yaşı kaç dostum

1|0
    0|0
Yükleniyor...