Raul Meireles mi Selçuk İnan mı ?

Evet değerli futbol severler yeni bir tartışma başlatıyorum ?

Raul meireles mi ? selçuk inan mı sizce ? TabiKi Raul meireles Selçuk inan'dan 2 gömlek üstün futbolcudur ama fikirlerinizi alayım dedim...

• Raul meireles
    40% (33)45% (109)44% (142)Oy Ver
  • Selçuk inan
    60% (49)55% (134)56% (183)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|68

En İyi Erkek Görüşü

• raul meireles hem ofansif gemde defansif bir orta saha oyuncusu ,tipik bir pasör ve pasörlüğü kadar top kapmalarıda iyi.

2|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 20

• Raul meireles

1|5
    1|3
  • Meireles tabii ki.

Özellikle milli takımda çok iyi.

1|5
    0|1
  • Raul meireles kesinlikle

Fenerbahçemiz için güzel bi transfer oldu :)

2|7
    1|7
    • Aynen :)...Uffff gs'liler sizene be slk :S:S desene :)...

• Şike yapsak son maçlarda kaybedip kupayı kaçırmak yerine son maç şikemizi yapar kupaları alırdık öyle bişey olsa bile bedelini ödedik siz kendi takımınıza bakın sütten çıkmış ak kaşıksnız sanki yenilmeniz gereken maçları penaltıyla kurtarıp ligde kalıyosunuz fenerbahçe ve beşiktaşla olan maçınızda sizin yaptığınız şikelere ne demeli biz yapınca çok büyük kabahat siz yapınca ses yok normal bişey :)

• mantığa bak ya tamam hadi sen haklısın penaltıyla maç kazandık şike yapmış olduk tamam tamam. o kadar kendi takımınızı destekler hale gelmişsinizki artık başka bişey görmüyo gözleriniz hakkıyla doğru şeyleri görüp söylemiyosunuz.

• Hadi beni ezikleyin.

İkisini de tanımıyorum.

1|1
    0|0
  • Selçuk İnan ♥

0|0
    0|0
  • ikisinide tanımıyorum :D

0|1
    1|0
  • Selçuk İNAN tabiki oynadığı takımda ki performansına baksanıza adam işi biliyor..

0|5
    2|3
  • Raul meirelesssssssssssssss

0|1
    0|2
  • Raul meirelesss =))

2|1
    0|2
  • bence selçuk...

0|0
    1|1
  • tanımıyorum ama memleketlim diye selçuğa oy verdim :D

1|0
    0|0
  • çoğunluk ...

0|0
    1|1
  • ♥♥♥ Selçuk İnan ♥♥♥

0|0
    0|0
  • Selçuk ♥

0|0
    0|0
  • her anlamda selçuk

0|0
    0|0
  • selçuk inan

0|0
    0|0
  • selçuk inan inan bence

0|0
    0|0
  • selçuk inan inan

0|0
    0|0
  • meireles :)

2|3
    1|4
    • Aynen :) gizli olmana gerek yoktu bu arada...

• adım ve soyadım yazıyor da insanlar buluyor ekliyor falan uğraşamam :D

• fernandes :D bence sorunu fernandes mi yoksa meirelesmi diye değiştir ikisini kıyasla fernandesin yanına yaklaşmaz selçuk seviyoruz seni karaaa boğaaaaa :D

0|0
    2|6
    • Fernandes'in Portekiz milli takımında meireles'in yedeği oldugunu bilmiyorsun heral :)?..

• fernandese söylicem fernandese söylicem bittin sennnnn dövdürücem seni :D

• Ahahah iyiydi :)..

Erkekler Ne Diyor 67

• Raul Meireles iyi ve hırçın bir oyuncu hatt bir maçta kendi kalesinden rakip kaleye kadar topu kendi ayağıyla sürüp orta sahadan gol atmıştı ve iyi pas yapıyor ve ve çok güzel top çaıyor ama selçuk inanda iyi bir futbolcu bana göre fenerbahçenin birden fazlan orta saha oyuncusuna ihtiyacı ne yani meireles bir gün sakatlansa fenerin orta sahası genemi düşecek bir adama bırakkılmamalı bu iş bence 2 tane orta saha oyuncusu alınmalı hem selçuk hem meireles çok iyi olur ama 2si, birden zor gibi görünüyor

1|1
    0|1
    • Selçuk inan gs'de sakatlansa ne olur ? o ayarda oyuncu alsak birlikte oynamat zorunda kalırsın zaten...

• Hayır yanlış anladın yani bir oyuncuyla orta saha kurtarılmaz raul meireles sakatlanırsa fener gene eski fener olur onu demek istedim 2 tane alsan biri sakatlanırsa diğerleri hala sağlamdır

• o yönden mantıklı ama bunada şükür selçuk'u izlemek vardı bu sezon..

• Futboldan anlayan ve takip eden bilir

Meireles yılların birikimi var. Ve çok teknik. Liverpool dönemleri chelsea dönemi

link

link

0|0
    0|1
  • GS'liyim.İsim olarak Raul Meireles dediğin gibi gömlek olarak üstün.Bu Selçuk'un kötü oyuncu olduğunu göstermez.Ama adam kaliteli isim olmasına rağmen böyle bir Fb'de ne yapacak ben de merak ediyorum.İyi transfer ama takımda gördükten sonra karşılaştırmak gerekir.Nice yıldızlar kötü oynadı gitti.

1|2
    0|0
  • Raul Meires cevabının daha iyi olduğunu düşünerek anket açmışsın ama şunu bilmelisin anket sonucu hiçte umduğun gibi olmaz arkadaşım.Nedeni ise gayet açık Galatasaray'ın ve Türk milli takımının göz bebeği Selçuk İnan çıkacaktır.Sen şimdi transferin verdiği gaz ile böyle bir anket açmışsın dilerim Fenerbahçe'ye faydalı olur.Avrupa da artık bir şeyler yapmanın zamanı...

0|2
    0|4
    • Milli takımın mı vazgeçilmezi selçuk inan :)? Bana iyi oynadıgı bir maç sayamazsın burda! Milli takımın en önemli iki oyuncusu vardır biri emre diğer arda milli takımın kazandıgı maçlarda hep bu ikilinin emeği vardı! Ben sadece kıyaslama yaptım objektif olanda gerçeği söyler..

• Fernandes hüsran mı şimdi ? selçuk asla ve asla milli takımın vazgeçilmezi olmadı,avusturya maçında emre'nin çıragı gibiydi...

• Vay arkadaş yaa hala vazgeçilmez diyor resmen futbol cahilisin arkadaşım kusura bakmada bunu söylemek istemezdim.Fernandes arada çıktı işte geriye kalanlara ne diyeceksin? Kıyas yaptığın 2 adam arasındaki yaş farkı bile aralarındaki olayı açıklamaya yetiyor.Biri 30 yaşında diğeri 26 yaşında neyse fazlada yorum yapmayacağım bugünkü heyecanına veriyorum...

• fenerli olarak selçuk inan diyorum. gerçi futbol stili olarak selçukla meirelesi kıyaslamak çok yanlış. meirelesin oyuna olan katkısı ile selçuğun oyuna olan katkısı çok farklı olur. şöyle sorabilirdin. türkiye de ki diğer alex kimdir. tek cevap selçuk olur. bunu alex' in kendisi de söyledi, yönetime onun bizzat alınması hakkında öneride bulundu. ancak gs' ye kaptırdık. selçuk en az alex kalitesinde bir türk futbolcu. kendisi şımarmazsa, futbol camiası da kıymetini bilirse çok uzun yıllar çok başarılı olacağına inanıyorum.

0|3
    0|1
  • selçuk inanla meirelesi karşılaştırıyo ya.yuh bu kadar da olmayın.seçuk inanı selçuk şahinle karşılaştırsan daha iyiydi be.

0|2
    0|0
    • Haklısın meireles hakaret ettim...

• seninle tartışılmaz..

• ilkönce şunun maçlarını izle onsan sonra gel konuş kardeş.

• Bence bunu zaman gösterecek. Bir futbolcunun yeteneği ve kariyeri elbette önemlidir ama oynadığı takım, o takımdaki dizilişi, teknik direktörün sistemine uyumu ve mücadele ettiği ligdir aslında o oyuncunun reel performansını gösteren. Bence bu soruna objektif yanıt veren çok az olacak, çünkü bu soru direkt Galatasaray ve Fenerbahçe'yi ilgilendirdiğinden yanıtlar da taraflı olacak. Zaten sen de sorunda kendi yanıtını vermişsin bir taraftar gözüyle...

0|2
    0|0
  • Ne demek "TabiKi Raul meireles Selçuk inan'dan 2 gömlek üstün futbolcudur" ya? Ne içtin sen :D Selçuk meireles'e top toplattırır. Sen ne diyosun ya.. Selçuk geçen sezon oynadığı gibi oynarsa bu sezon seneye galatasaray'da değil. La liga'da Madrid'de. Yazın bu cevabımı bi yere bak. 10 ay sonra transfer sezonunda "Selçuk inan Madrid'de!" Manşetini görürüz. Ama kesin demiyorum. Geçen seneki performansı sergilerse.

0|1
    0|5
    • madrid de he güldüm madrid de herkesi alıyordu zaten :D

• Sow'un transferi hakkında pek bilgim yok. Ama Meireles düşüşte. Onu söylüyorum ben. He "bu meireles kötü futbolcu" demek mi ? Asla. Yani iyi futbolcu. Ama selçukla karsılastırılacak kadar değil. Karşılaştırılsa bile selçuktan iyi olamaz. Selçuğun arkasında kalıyor. (Ankettende anlaşılacağı gibi)

• meireles avrupada çok tanınan bir oyuncu yani şaşıyorum nasıl kıyaslanıyor bu arada bugüne kadar real madride giden bütün türk futbolcular almanya altyapısından çıkmış kökü türk emeği alman türk emeğinden çokmış hiçbir türk futbolcu real madridde oynamadı bugüne kadar ben selçuğun iyi bir futbolcu olduğunu biliyorum ama madride gidemez bu kıyaslamalar çok komik yakında messiyelede birini kıyaslarsınız

• Taraflı olmuş biraz bu gsliler selçuk demiş gibi geldi. Futbolla çok ilgilenip takım tumayan biri olarak yorum yapayım. Selçuk Türkiyenin en yetenekli oyuncularından.Ama meireles daha iyi.Bi kere daha tecrübeli. Ama selçuk çalışırsa şansıda yaver giderse bence meirelesden daha iyi olabilir. Gel gelelim şu anlık meireles.

0|1
    0|1
  • Evet şimdi internetten baktım raul meireles kesinlikle resmen fenerbahçede

2|1
    0|2
  • tabi ki raul meireles. ama takıma uyum sağlayabilecek mi? futbolcunun kalitesiyle takıma sağladığı fayda doğru orantılı olmuyor bazen..mesela ortega,quaresma vs. bu futbolcular çok üstün ve kaliteliler ama takımlarına maalesef bir şey veremediler..selçuk inan ise takımına güzel katkı yapıyor..

0|2
    0|1
  • şimdi bazı kamiller attığı golle yorumlar adamı adamın oynadığı takımlara bakın görevine bakın kamilin biride selçuk inan ondan çok gol atmış onla kıyaslıyor :) o zaman elmander senede 11 gol atıyor fb deki stoch 13 gol atıyor biri ortasaha biri forvet bunlamı kıysalıcaksın adamı kamil..

1|1
    0|0
  • karşılaştıralamaz bile

0|2
    0|0
  • Fenerbahçeli'yim ve Selçuk mevcut Galatasaray kadrosunda Fenerbahçe'de görmek istediğim tek futbolcu. İkincisi bu tarz kıyaslamaları/sidik yarışlarını saçma buluyorum. İkisi de belli bir seviyeyi aşmış futbolcular.

0|2
    0|0
  • yine galatasaraylılar atlamış.sabri mi alex mi deseler sabri diyecek kadarlar. Koskoca Raul Meireles ve Selçuk İnan.. Tabiki Meireles.Selçuk kötü bi oyuncu değil.Ama Meireles daha iyi.Kıyaslanamaz

0|2
    0|1
  • tabi ki de Meireles.

0|2
    0|1
  • fenerbahçe'liyim.. normalde meireles demem gerekir lakin şimdi şöyle düşünelim.. daha meireles türkiye'ye gelmedi daah gelicek, bakalım takıma adapte olabilecek mi? bunlarıda düşünmek gerekir.. selçük inan galatasaray'ın oyun sistemine oturmuş bi' oyuncu o yüzden bence kıyaslamak için cok erken..

0|1
    0|0
  • yuh meirelese oy veren var. havada karada selçuk. lütfen yorum yaparken giydiği formaya değil kaliteye bakalım

0|3
    1|1
  • Bence sabri :D

1|2
    0|0
  • selçuktakı vızyon meireleste asla olmadı bu yaştan sonra da olmaz. çünkü selçuk bı takımın herşeyı olabılırken meireles sadece ıyı bı orta saha oyuncusudur

0|1
    0|4
    • Vizyon derken Meireles Porto,liverpool ve son cl Şampiyonu Chelsea'nin banko oyuncusuyken,Selçuk manisa,trabzon ve sonra'dan gs'nin banko oyuncusu oldu haklısın..

• bu sene şampiyonlar ligi varrr görücez neler oldugunu. meireles iyi topcu ama selçuğun kapasitesinde değil

• fenerliyim ama maalesef selçuk...

1|1
    1|3
  • Selçuk meireles kadar iyi olsaydın avrupada top koştururdu.

Tabiki meireles.

1|2
    0|1
  • Raul meireles

1|1
    0|2
  • RAUL MEİRELESSS...

2|1
    0|1
  • bu soru saçma raul meireles ile selçuk inanı kıyaslıyorsun :) meireles selçuktan 5 gömlek üstün futbolcudur.Piyasa değerlerine bakmanız yeterli.

1|1
    0|1
  • Bismillah daha dur oğlum Türkiyeye gelmedi, oynamadı, Şimdi bizim ırkçılar selçuk selçuk der önce oynasınlar öyle karşılaştıralım

0|1
    0|0
  • Xelçuk İNAN (8)

0|3
    0|1
  • soru sorudğunu zannediosun ama selçuk inanı kötülemek için elinden geleni yapıosun meirelessı görcez bakalım selçuktan daha mı iyi ?

0|1
    0|1
  • selçuk adamlığıyla raulla arasındaki farkı kapatıp öne geçiyor ..

0|1
    2|2
  • Raul meireles..

0|2
    0|1
  • Erkekler Devam
    37
Yükleniyor...