İlk aşkınla mecburiyettin ayrı kaldın

İlk aşkınla mecburiyettin ayrı kaldın kavuşamadın ileride bir gün çoluk cocuğa karıştın o güne kadar onu hiç görmedin ve bir gün caddenin köşesinde çarpıştınız bir baktınız ki sevdiğiniz kavuşamadığınız insan karşınızda ne yaparsınız ?

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

• ıhhhh seeen yaşıyosun durbi dokuniyim asna gerçekmisin kaçma benden seni asla unutamadım asla cocuğuma bile sneın adını verdim ne olur geride yarım kalan bi uhde vardı içinde hade 2 dakıka sürmez yaşayalım sonra hiç çarpışmamış gibi davranır hayatalrımıza geri döneriz ım ah dur kıpraşmaaaa evet heh öyle dur efet ya işte bu keşke snei hiç kaybetmeseydım bebeğimm :)))))

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Evlenip coluga cocuga karismisim hemen esim gelir aklima ve yuzune bile bakmadan yanindan gecer giderim.

0|1
    0|0
  • Uzun uzun bakardım ona o zaten neler hisettigimi anlardı..

0|1
    0|0
    • off içim tuhaf oldu :S

• Yani konussanda eline birsey gecmicek, zaman geri dönmicek.

Ask konusmadanda birbirini anlamak demek en azından bunun bilincindeysen birbirinizi zaten anlarsınız..

• ayyyy<3 :(:(

0|1
    0|0
  • hiçbişey napıcam :)

0|0
    0|0
  • mecburiyetten neden ayrı kalıyorsun ?iki insan birbirine seviyorsa ne olursa olsun bırakmaz çok saçma .ne yapıcam aa çoluğumu çocuğumu bırakıyorum sana koşuyorum mu diyecem görürsem heralde iyice çatlatırdım

0|0
    0|0
    • o kadarda değil bea :D en fazla kalbin çarpar 1 iki cümle kurasın yani bence görmezden gelemezsın

• umuarım böyle bişiyle karşılaşmassın :)

• karşılsşsam ne olucak arkadaşım aşık oldum sonra yine oldum şimdi görsem ilk aşkımı birşey hissetmem çünkü geldi geçti öyle bir şey yok ilk olduğunuz için unutulmaz olmuyorsunuz böle birşey yok önemli olan sana değer veren eşindir

• amann allah korusun görmek istemem yanlış zamanlama olurdu çarpışmak için:)

0|1
    0|0
  • artık herşey çok geç der yoluma bakardım

0|0
    0|0
  • İlk le son arasında ki zamanı teğet geçmişsin..

0|0
    0|0
  • fazla arabesk olmuş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ona sımsıkı sarılır ve onu çok özlediğimi söylerim. Ardından var gücümle uzaklaşır bir kez daha ilk aşkımdan ayrılmak zorunda kalırım.

0|1
    1|0
  • profilinde yazan şu sözden çok etkilendim :D aısjcalskjcaklsjcklaskjclk Arkamdan Konuşup Beste yapacaqına

Yüzüme konuş Düet yapaLım...tolgagsgs@hotmail.com hahahahaha

0|0
    0|0
Yükleniyor...