Göbeğim kaç aya gider?

186 boy 80 kilo yum. Sadece hafif göbeğim var bu kaç aya gider. Bodye başlayacağım 8 aya yakın gitmeyi düşünüyorum. Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Göğüs kası karın kası kaç ay süre içerisinde çıkar tahminlerinize göre?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Gidiyosan sürekli gidiceksin 1 yıldır dövüş sanatları ile uğraşıyorum haftada 6 gün gidiyorum ve toplasan 1 yılda en fazla 7 gün gitmemişimdir. Bu biraz zor evet ama gelde beni bir gör nasılım meyvelerini almaya başladığın zaman bu işi severek yapıyorsun bunun için ise 3-4 aylık bir süre gerekli dipnot : Bu spora başlamadan önce 190 cm boy 105 kilo vardı şu an 194 cm boy 76 kilo var bir gr yağ kalmadı.

0|1
    0|0
    • Bende sadece göbek var diğer yönden fiziğim çok iyi :) ama göbek ne zamana gider en zoru bu :(

• Yardımcı olduysam ne mutlu bana ama yazılcam deyipte evde oturma tembellik etme kalk yazıl hadi iyi günler :)

• iyi günler :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Boyuna göre ideal kilodasın ama göbek varsa demekki vücudunu geliştirmen lazım hacimsiz bölgelerine çalış

0|1
    0|0
  • Ya bende memede yağlanma var o ne zaman gider tişört den belli oluyor 1 aydır spora gidiyorum

0|1
    0|0
  • 4 ayda göbek zor gidiyo erkeknde zor ama diyet diyet diyet

0|0
    0|0
    • Öyle çok yiyen biri değilim kesin 4 ayda gider mi sizce?

• Çok yesende yemesende diyet yapacaksın zayıflarken zaten çok yemesen o göbek olmazdı gider 4 aya

Yükleniyor...