Raul Meireles hakkında ne biliyorsunuz?

Fenerbahçe borsaya bildirdi ama Premier Lig'e yabancı olduğumdan pek tanımıyorum, Ön Libero ama Fenerbahçenin ihtiyacı olduğu tarzda bir ön liberomu(Appiah-Emre tarzında), ?

Güncellemeler:
Meireles İstanbula gelmiş :)

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Boavista,Porto,Liverpool ve en son olarak Chelsea formasını giymiş bir futbolcu istikrarlı ve hırslı bir oyuncu ayrıca bu verdiğiniz oyuncu örneklerinden bağımsız bir oyun yapısı var.Fenerbahçe kulübüne hayırlı olsun.Umarım Fenerbahçe onu aşağı çekmez o Fenerbahçe'yi yukarılara taşır...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olayları kapamak için yapılan bir transfer aziz aykutun ömrünü 3 yıl uzattım diye düşünüyor şu an yoksa feneri düşündüğü yok buna kanmayın tepkinizi koyun aykut oldu sürece başarı gelmez nasıl krasic yerine caneri oynatıyorsa meireles yerinede selçuk oynar en basit örneği barcanın basına koyun aykutu üst üste 5 yenilgi alır :D

0|1
    0|0
    • O bölgeye transfer çoktan gerekliydi çok geç kalındı, ama Aykut Hocanın yanlışlarının çok olduğuna inansamda çok üzerine gidildiğini düşünüyorum, geçen yıl bizim durumumuza GS-BJK-TS düşseydi (Bjk 10 da birini yaşadı) küme düşme potasına yakın bitirirlerdi ligi, 2 senede bir lig bir kupa şampiyonluğu , bence eksikleri olsada , desteği hakediyor, en azından sırf geçen yıl kazandığı kredi bu kadar kolay bitmemeli

• sen memnunsan bişi dememe gerek yok fb yi tutmuyorum sonucta size başarılar

• teşekkürler :)

• aynen o tarzda :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• son portekiz maçında emreyle sürtüşmesini gördükten sonra.fb nin emrenin yerine alabileceği en iyi isim olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Yolda olduğum için kaçırmıştım Portekiz maçını , Emre'yle tartıştığını bilmiyordum ama inşallah iyi transferdir, Yobo ile Emre'ninde geçmişte sıkıntı yaşamasına rağmen beraber 2 yılları olmuştu

• demek istediğim emre gibi mücadelecei oyuncu ..ofansif özelliiği ise daha iyi..iyi transfer

• 30 dakika önce fenerbahçeli olduğunu biliyorum:D

0|0
    0|0
  • Bence meireles takımın ilacı olacaktır çok çalışkan; ara pası ve diriplingleri iyi.Ben çok umutluyum.

0|0
    0|0
  • Alınabilicek en iyi ortasaha oyuncusu alındu şuan Türkiye'nin tartışmasız en iyi kadrosu fenerde ama aykut'la ne olur orası düşündürücü...

0|1
    0|0
    • Fenerbahçenin kadrosu güzel eksik yer doğru adamsa dolduruldu, ama sol bekte Hasan Aliyi, sonra Egemen'i çok yetersiz buluyorum ama Egemen'in alternatifi var, Mehmet Topalda beklediğim gibi çıkmadı ama herkes partnerinden dolayı böyle diyor, Meireles ile belki çok farklı oynar

• Türkiye ligini bırak,UEFA Avrupa liginde bile Atletico Madrid'ten sonra en iyi kadro Fenerbahçe'de.

• Katılıyorum gs cimbom bjk forza'da bile bunu diyorlar...

• Bende pek bilmiyorum ama iyi bi oyuncu olduğunu biliyorum.Fenerbahçe'de oynayacaktır inşallah.

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe borsaya bildirdi , %99 Fenerde ama yorumlarda genelde Fenerin aradığı isim değilmiş gibi, yani daha çok defansif ağırlığı ön planda, ortasahada pas trafiğini hızlandıracak bir isim değilmiş ama zamanla göreceğiz tabi

• Evet Fenerbahçe'ye ofansif yöne dönük ve pas yapacak emre gibi oyuncu lazım.. Çok defansa dönük değil bence o eksiği kapatır güzel oynarsa.

• fener bu kadar yabanciyi nasil oynatacak. Baroni, Yobo, Kuyt, Stoch, Krasnic, Meirles, Alex ve Sow

0|0
    0|0
    • Alex ve baroni'yi çıkar belliki gs'lisin çekemiyosun unutma ligin en iyi kadrosu bizde şuan...

• lıgın gercekten en ıyı kadrosu bu alıcagımız futolcu olmasa bıle yıne bızde fb de yanı

• bienvinu gittimi beyaa adamda ses seda yok

• Meireles iyi futbolcu güzel transfer

0|0
    0|0
  • Çok kaliteli bi futbolcu alındı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...